Přízrak

• USA A Ghost Story (více)

Držitel Ceny Akademie Casey Affleck a Rooney Mara září v rolích mladého páru, který poté, co je rozdělen smrtí jednoho z nich, objevuje věčné spojení a lásku, jež je nekonečná. Snímek Přízrak, nezapomenutelné přemítání o lásce a zármutku, nabízí výjimečně působivý a snový zážitek, který v divákovi přetrvá ještě dlouho po závěrečných titulcích. (Magic Box)

Metuje

Kdybychom podobné počiny vídali běžně, dal bych o hvězdičku míň. Vzhledem k tomu, že jsem absolutně netušil do čeho jdu a dostal jsem víc než jsem čekal, a navíc jsem se mohl prostřednictvím krásné kinematografie dívat na moji oblíbenou Rooney Maru, musím dát za 4. Škoda jen, že film nezodpověděl pár dalších otázek. ()

90125

Duch duchovi : -"Na niekoho čakám." -"A na koho ?" -"To už si nespomínam." Pravdepodobne som nebol dostatočne emočno-existencialisticky, filozoficko-meditačne, metaforicko-metafizicky rozpoložený, aby som bol schopný pohltiť mesidž tohoto filmu. 35 % ()

vyhnalek odpad!

Casey Affleck v hlavní roli věšáku na prostěradlo! Bohužel nic víc tento film nenabídne, pouze nudné a nekonečné scény. Affleck a Mara ve filmu prakticky nehrají, což beru jako největší podraz na diváka. ()

space weaver

A Ghost Story - "spoiler" příběh o existenci čehosi co po nás zbylo, když fyzicky opustíme vlastní tělo. Meditativní, dlouhé záběry, jejich největší výhrou je precizní kamera a hudební složka. Přes všechnu tu pomyslnou nudu, mě film bavil a rychle ubíhal. Místy až dojímal. Pro milovníky Artové poetiky jak dělaný. 75% ()

EagleSK

Film som si nechtiac pozrel na tri casti a aj to v priebehu troch tyzdnov. Dvakrat som totiz zaspal. Staticki duchovia nie su moja salka kavy. ()

Sshiva

Film jako umělecké dílo..Rozhodně není pro každého. Vyžaduje trpělivost a specifické naladění. Své publikum si ale určitě najde. ()

opatstviolov

Přízrak je velice těžký film, jak na hodnocení tak i na samotné zhlédnutí. Těžko se dá vysvětlit co od filmu očekávat, jediné co vám můžu říct je, ať se na něj sami podíváte a uděláte si vlastní obrázek. 6/10 ()

JasiraEk

Sledovat film jsem vydržela asi 30 minut, vůbec mě to nechytlo. Vadilo mi strašně pomalé temno, dlouhé záběry ničeho, neustále čekání na to, co se stane, co stejně už předvídáte, pak se dočkáte a řeknete si, tak to mám konečně za sebou a zase čekáte. Já v tom nic poetického ani fantasy neviděla, za mě velké zklamání. ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů