Reklama

Reklama

Otec workoholik se rozhodne krátce navštívit svou dceru v Los Angeles, ale ta, jak se zdá, zmizela. Spojí se tedy s jejím nemotorným expřítelem a celou noc ji hledají. (Filmbox)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (17)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Jasné základná zápletka je chabá.. Ale to vôbec nevadí. J.K. Simmons aj Emile Hirsch hrajú prvú ligu. Je to ľudské, dojemné, miestami úsmevné, hodnotové, ale namixované v takých dávkach ktoré podporujú prirodzený vývin vecí a prirodzenú kauzalitu. Takže je to funkčné a vôbec nie dementné. Raz za čas príde takýto Indie film, ktorý ma neskonale poteší, pretože jeho hodnoty sú postavané niekde úplne inde, ako na tom, aby chlapec dostal dievča. Potrebujem druhú projekciu v utvrdení sa v tom či tomu napálim plný počet. Mám na to chuť aj teraz. Veľmi dobrá vec. ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Ale jo....nakonec se znaménko přehouplo do plusu. Je to těžké natočit komedii jak otec a ex-boyfriend hledají po LA dceru respektive ex přítelkyni. Oba chlapi se nijak neměli rádi, ale společný cíl je pomalu dává dohromady. Čím víc spolu prožijí během té divné noci, tím blíž si jsou. Prolézají bary, navštěvují její přátele. Naštěstí oba hlavní herci své role pojali zodpovědně. Nenáročný film na nedělní odpoledne. 60% ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Otec se snaží najít svou dceru, a tak k tomu využije jejího expřítele. Ano, už tahle zápletka je sama o sobě trochu zarážející, nemluvě o tom, jak podivné situace se na sebe vrší. Ale v rámci logiky filmu to docela funguje. Poselství v závěru už je ale docela divné a nebýt zajímavých herců, tak máte chuť to úplně odpálit. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Že je pátrání po na telefon neodpovídající dceři, resp. expřítelkyni, celkem pohodová komediálně "sebepoznávací" projížďka, za to patří uznání slušně napsaným a sympaticky zahraným ústředním protagonistům, kteří se chovají rozumně a reagují normálně v sebevíc bizarní situaci. I když k těm skoro nedochází, scénář se drží v příjemně civilní rovině, zároveň mu však čím dál tím víc sklouzává noha z plynu. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

No, po dejovej stránke nič extra, typický all-night-trip film. Od takého hereckého obsadenia by som čakal niečo oveľa kvalitnejšie, hoci postavy neboli vôbec márne a napokon aspoň ten konverzačný rozmer filmu to držal ako tak nad hladinou. Podstata príbehu bola úplne priemerná, a niektoré "zvraty" v deji úplne zbytočné a teatrálne. Aspoň že na konci to nebolo až také klišé, ako by človek možno očakával. Ale aj tak, šedý priemer. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama