poster

Hroch

 • Velká Británie

  The Hippopotamus

 • Slovensko

  Hroch

  (festivalový název)

Komedie

Velká Británie, 2017, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Stephen Fry je vtipný herec i glosátor, komentátor současné situace, ale jeho knihu jsem nečetl. Pokud je ale podána v podobném stylu, nedovedu si představit, že by byla nějak extra vtipná. Film vtipný není, humor zde není ani moc suchý, mnohdy není nijaký. Místy dobré náznaky skončí jen v tom průměru.(24.7.2017)

 • slunicko2
  ***

  Vznešeně nudné. 1) Nechybí typicky britský sarkastický humor. 2) 64letý charismatický Roger Allam (básník Ted), Dean Ridge (Simon) a pěkný 24letý Tommy Knight (léčitel David) dodávají filmu šmrnc. 3) Vlastně se divím, proč snímek s atraktivním námětem, humorem i zajímavými herci nemá lepší hodnocení. Asi proto, že je všechno spíš jen v náznaku.(25.5.2018)

 • LiVentura
  ****

  Možno spoiler: Lidská mysl je schopna uvěřit čemukoli, když se to patřičně podá.. aneb, jak jeden zkrachovalý básník vyléčil celé panství z bludů mladíka a ukázal jim, že je to jen a pouze chtěný přelud... Všichni přeci toužíme být zdraví a krásní!(6.12.2017)

 • Malarkey
  ***

  Neuvěřitelně příjemná a ulítlá komedie, kde si hlavní postava perfektně pomáhá sarkasmem a do toho kleje jak to prase vožralý před výčepem v té nejumolousanější putice na Braníku a hostinskej má co dělat, aby ho vykopnul ven na dlažbu. Myslím si, že když se na film podívám ještě jednou, vzroste na oblíbenosti. Chvílemi jsem se totiž přes ty sarkastický kecy musel prokousat, po druhé už by to bylo jednodušší.(18.12.2017)

 • xxmartinxx
  ****

  Příjemný nenápadný film. Nic víc a nic míň než chytrá zábava, kde nikdo není hodný a všechny to hrozně mrzí. Místy je to trochu mechanické a čitelné, aloe nakonec hlavně příjemně nihilisticky moralistické.(13.8.2017)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace