Leland Bray (E01) (epizoda)

Leland Bray

Ray Kluga

Kostýmy:

Gary Jones
  • MoiJe

Ugh. Taky ten serial, kde postavy prenasaju repliky ako "tak ideme na to, podme ju zachranit" a ked sa niekto nemoze branit, vyuziju minutku na to aby im (a divakom) vykvavali polku svojho zivotneho pribehu. Dej rychly, ale tym ze neprirodzeny, skratkovity a klisovity, vyznieva aj tak hlucho a teda nudne. Nesledujem dalej.(12.10.2018)

• faborka

The Blacklist jsem už přestala sledovat, nebavil mě. Nyní jsem na internetu shlédla úvodní díl toho spin-offu. Prostě dali dohromady pár postav -v čele s Tomem- a udělali z toho spíše špionážní thriller. Původně jsem chtěla dát tři hvězdy, ale nemám ráda Famke Janssen -spoiler - je to Tomova matka. Budu sledovat dál, hlavně mě zajímá jakým směrem se to bude ubírat a zda to půjde pomalu ke dnu jako originál.(25.2.2017)

No... Ediho Mue Gathegi aka Solomona jsem nesnášel už v původním Blacklistu a tady s tím fakt nepřestanu i když je teď z něj super-klaďas (tuším, že pouze dočasně)... Framke Janssen jsem nikdy moc nemusel (navíc s přibývajícími léty je v ksichtě téměř šeredná), takže to celé visí na Ryanovi Eggoldovi... Z toho se taky stala kladná postava, ale u něj mi to až tak nevadí... Je to jiný seriál, než původní Blacklist a po dvou dílech zatím takový tuctový průměr...(7.3.2017)