Mimozemská invaze

Velký Wesley Snipes (sám Blade!) v hlavní roli „lovce“ v tomto filmu režiséra Mauro Borrelliho (Ghostmaker). V Recallu se objeví i další hvězdy: RJ Mitte (Perníkový táta), Jedidiah Goodacre (Následníci), Niko Pepaj (Nešika), Laura Maria Bilgeri (Toby Goes to Camp) a Hannah Rose May (Hráči). Film vypráví příběh pěti přátel, kteří odpočívají v odlehlém domku na jezeře a chtějí si to jen užít. Netuší, že Zemi napadla mimozemská civilizace a jejím obyvatelům hrozí zotročení... Režisér Borelli je bývalým spolupracovníkem režiséra Tima Burtona a ilustrátorem takových trháků, jako jsou Piráti z Karibiku a Captain America. Recall bude také natočen pro nový tříkódový panoramatický formát Barco Escape, který zcela obklopuje publikum a nabízí maximální pohlcující filmový zážitek. Některé části filmu budou také natočeny ve virtuální realitě. (Filmbox)

Daryl.Dixon

K planetě Země se blíží ufouni, Wesley zavzpomíná na svá Bladeovská léta a začne si vyřezávat dřevěné kolíky, protože co funguje na upíry, musí přece zákonitě fungovat i na E.T., kterého se snaží zlikvidovat dříve, než si stihne zavolat domů. Všichni ostatní tam utíkají a zakopávají, nebo ujíždějí a bourají, aby následně mohli utíkat a zakopávat - není na to si hezky zapadat v lese. A proč utíkají? No protože jim jde o kůži, a to doslova, protože ufouni jsou rozhodnutí je tetovat. Teď jsem asi něco proflákl, takže pozor spoiler. Dál už raději nečtěte, aby jste se nedozvěděli, kdo umře, a kdo neumře. Tak hezkou podívanou, a moc se u filmu nebojte, není čeho. ()

Pitryx

No, budiž. Trošku hloupé zpracování s hloupým koncem. Přesto se spousta záběrů povedla, a i když tu nápad již byl, nepoužil jsem rychloposuv a dokoukal do konce. ()

mirkath1

No nevím proč jste hodnotili až tak slabě. Bylo to celkem dobré-na téma mimoňú jsem viděla daleko horší filmy. Dokonce to koresponduje i s mým přesvědčením, že sem pár krát za nějakých desítek tisíc let někdo, kdo nás tu kdysi nechal přiletí vylepšit. Nemyslím si, že jsme vznikli z opic :) ()

Honzulik

The Recall - tak jsem se těšil na mého oblíbeného Wesley Snipese a bohužel zklamání... Příběh filmu mne nijak neoslovil, herecké výkony slabé, maskéři se také nepředvedli. Jediné co mne zaujalo, byly některé speciální efekty. A to je asi tak vše... Film The Recall nestojí za větší pozornost! ()

Vojta-x

Scénář o ničem, herci na vyliž HoXno a Mr.Snipes se propůjčí k takové sraXce.... Úplný odpad to není, ale i malé děti ve školce lépe hrají, že spí, než tihle votroubkové... ()

brasek

Obsah podľa Filmboxu je totálna kravina. Príbeh, herci, dej sú na amatérskej úrovni. Chýba tu napätie a atmosféra. Lepšie by bolo vynechať mimozemšťanov a zahrať to na vražednú posadnutosť Wesley Snipesa, ktorý by lesom partičku mladých naháňal a vraždil. Film je na hrane odpadu. ()

DAJAAAA

Wesley ještě žije? O něm už jsem neslyšel tak dobrých 20 let.Tak v tom případě to bude teda pěkný brak.To nemá cenu ani stahovat. ()

Pythonator

Lehce nadhodnotím, aby bylo jasno, že je to o něco málo lepší než standardní tupé céčkové filmy. Za to hororovější fešné sci-fi finále si to trojku zaslouží, i když ze začátku se to plížilo jako nějaká nudná amatéřina spíše pro zasmátí nad levnými hercemi. Kdo vydrží a nevypne to moc brzo, dočká se skutečně mrazivého závěru, který jen tak nezapadne ve smetišti céčkových sraček. Na nemilosrdný "odpad" to skutečně nebylo, ale jednu hvězdičku bych ještě pochopil. Uznávám, že tři už je asi moc, jenže ten konec mě prostě dostal. ()

Sashmen13

No, to byl opravdu horor, Wesley Snipes klesl hodně nízko u tohohle resident sleeperu, tohle je Znamení, ale v mnohem horším podaní. Super inteligetní mimozemšťani běhají nahatí po lese, zatímco fosforeskující vypouští medůzy. Mezitím běhá Blade a hledá upíry, no, nenajde je... ()

Postradateln

Zajímavá invaze mimozemštanů, spíše by se to mělo jmenovat únosy pozemštanů. Podle překladače jde ale o jiný význam než je překlad názvu, ten tomu alespon trochu sedí. Na filmu je vidět že si na něm dali záležet ale chvílemi se mi zdálo že některé ojedinělé scénky herci pořádně nedohrály svými výrazi ve tváři. Wesly Snaips se tam musel vyřádit když hrál pološílence tomu to sedlo. Problém je ale ve scénáři který to hodně kazí, opět nesmyslné chování osob. Člověka který projde všemožnými testy a dostanese do vesmíru se chová jak pološílený. Důvěřuje se člověku který na druhého namíří bezdůvodně zbran místo toho aby si to vyříkali ručně. Pak je tam scéna kdy jim dotyčný radí že musí nasednout do auta a co nejrychleji odjet do města. Poněkolika scénkách ale namíří opět nesmyslně pistoly na ostatní a nařizujejim aby utíkali do lesa. Pří tom ale není známka o tom že by ho něco ovládalo. Když se s dotyčným který je ohrožuje pistolý perou, je při rvačce omráčen a dotyčný co se sním pral má velkou starost jestli se mu nic nestalo. Další nesmyslností bylo když dívka hledala inhalátor a kluk za ní doběhnul a vyndal ho z kapsi. V ten okamžik naprosto nechápu kde se u něj mohl objevit. Tato scénka mohla bít natočena dvěma způsoby bez inhalátoru a splnilo by to stejný účel. První možnost zůstal by s ní v lodce aniž by ji poskytl inhalátor a při oplakávání dívky by chtěl zabránit tomu aby jí transporovali do lodi. Nebo druhá možnost vběhnul by za ní do lodky a tvrdil by že si to rozmyslel. Opomenuly že po transportu do lodi byli od sebe odděleni a on měl z nepochopitelných důvodů možnost se lodí potloukat, pak to byla už poslední věc která mi vadila ve scénáři. ()

Welington

Wesley, Wesley, tak ty ses rozhodl svou znovuzačínající kariéru oslavit jejím ukončením? Nebo co to tady vlastně blbneš? Ano, přesně tohle mi celou dobu vrtalo hlavou, když jsem se na tenhle film díval. Díval, to je vlastně hodně nadnesené, protože jsem byl všude, jen ne přítomný a byl jsem vše, ale ne příčetný. Kromě neustálého volání po Ježíši, ovšem, který asi taky ztratil trpělivost a v půlce filmu mne opustil. Já chápu, že se Wesley Snipes takhle nebavil už dvacet let, ale na druhou stranu, bylo to nutné? Nejen, že je jediným, kdo tu celkem obstojně hraje, ale je i jediným, na kom je celou dobu vidět, jak ho to neskutečně vytáčí. Sice je fakt, že tam nemusel být, ale co jiného by mohl dělat. Upřímně je mi ho ze srdce líto, a když tohle konečně dám stranou, tak vidím lidi, co se tak nějak jakože snaží, docela dobře se baví a jsou pyšní, jak si jedou tu svou, ale nejde jim to vůbec věřit a ať už měli scénář sepsaný jakkoli, mimochodem, nemusel být úplně špatný, zazdili ho úplně a hodně hluboko. Invaze je to divná, tak zvláštní, že jsem žádnou jinou ještě neviděl a snad z lítosti, jsem ještě udělal malinký krok zpět od studny, kam jsem se snímek chystal hodit. Ubohé a snad až na občas dobře vyhlížející efekty, kterých tu bylo velice málo a člověk by je ani běžně nezpozoroval, to bylo blbé, až hanba. A závěr? Škoda mluvit, stačí říci, že byl více než urážející. ()