Mimozemská invaze

Velký Wesley Snipes (sám Blade!) v hlavní roli „lovce“ v tomto filmu režiséra Mauro Borrelliho (Ghostmaker). V Recallu se objeví i další hvězdy: RJ Mitte (Perníkový táta), Jedidiah Goodacre (Následníci), Niko Pepaj (Nešika), Laura Maria Bilgeri (Toby Goes to Camp) a Hannah Rose May (Hráči). Film vypráví příběh pěti přátel, kteří odpočívají v odlehlém domku na jezeře a chtějí si to jen užít. Netuší, že Zemi napadla mimozemská civilizace a jejím obyvatelům hrozí zotročení... Režisér Borelli je bývalým spolupracovníkem režiséra Tima Burtona a ilustrátorem takových trháků, jako jsou Piráti z Karibiku a Captain America. Recall bude také natočen pro nový tříkódový panoramatický formát Barco Escape, který zcela obklopuje publikum a nabízí maximální pohlcující filmový zážitek. Některé části filmu budou také natočeny ve virtuální realitě. (Filmbox)

mosnak odpad!

Wesley Snipes dopadl už na samotné dno. Kdysi takové sračky točili akčňáci z devadesátek, ale Postradatelní jim pomohli. Wesley jde svou cestou a udělal špatně. Film je více než hrozný - 2% ()

bobstock

Doslova zmrvená scifi s šedivákama, které jsem se zájmem pustil. Tvůrci se inspirovali kanadským kolegou Extraterrestrial a prvky ze Znamení, bohužel to je jiná liga pánové. Film s klasickým klišé mladých, blbých, zamilových valí v džípu do hor zaskotačit na chatu, což o to, právě i tohle klišé můžu, ale to co filmaři nezvládli v době, kdy má začít strašidelné nahánění lidiček v hororovém lese po spuštěné invazi, je cosi katastrofálního. Obloha plná nepřirozených zjevení a s nikym to nehne. Barák vám oblézá úchylný Snipes, který si už asi nemůže moc vybírat a občas se někde škvírou nakoukne neméně úchylný figurant v gumovém obleku. Mimozemšťané vůbec nefungují, odněkud přijdou a zase odejdou, stačí trochu zakvičet, protože v celém lese chodí asi jen dva. Ve stylu´´dneska jde Alois. Nejdu. Drž hubu, víš, co mi od minula dlužíš, tak skoč k tomu oknu a udělej bububui!´´ Když vám tam po nějaké době prolítne zářící medůza kuchyní, nevím co přesně v tom víně bylo? Budování napětí a následná akce bez špetky strachu je amatérismus nadšenců do druhého ročníku filmové školy. Konec vám ukáže finální vizi, která se tváří jako tvrdé rozšíření X-men univerza a Pachu krve. Dost! 10% ()

SpeedyCZ

Herci mi narozdil od jinych nevadili. S cim jsem ale problem mel je neurcitost zanru (film je mix hororu a scifi, nefunguje ani jedno), s blbym scenarem (chovani postav v chate a v lese nedava zadny smysl) a debilnim koncem. Nejak nechapu, co nam tady chtel reziser rici, ma to snad byt pilot pro serial ala 4400? Kdyz uz tak to meli zariznout o 10 min rict, aby to nebudilo tak spatnej dojem. ()

BOURQUE odpad!

Úprimne povediac, neviem, že čo bola pôvodná myšlienka a hlavne, ktorá skupina divákov bola cieľovou. Tento film každopádne takmer vo všetkom zlyháva: réžia, herecké výkony a hlavne scenár. Dvojica mladých žien sú síce veľmi krásne, ale tu to nestačí. Pre W. Snipesa dobrá rola, ale nie tu a takto. Osobné hodnotenie: 45% (odpad!) ()

Cinematrix odpad!

Už mě ty teenageři začínaji lézt krkem. Pořád by akorát píchali a veškerej jejich humor se kolem ničeho jiného ani netočí. A když zrovna nepíchaj, tak narazej v lese, kam si jedou zapíchat, na tajemného dědu Snipese, který tu trošku zvedá věkový průměr, nikoliv však kvalitu filmu, v kterém se nejedná o nic menšího, než o brutální mimozemskou invazi. Celou dobu jsem byl napnutej víc, než strečový džíny na tlustý bábě, která má problémy se štítnou žlázou. Tenhle podařený kousek nakonec dospěl do zdárného finále, u kterého už jsem ale naštěstí nebyl, neboť jsem byl inzultován spánkem. Přesto však věřím, že teenageři, kteří tuhle invazi do béčkových videoprodukcí přežili, píchají dodnes a Wesley Snipes opět poctivě platí své daně, aby se nemusel vyhrabávat z dluhů točením takovýchhle náhrobních kamenů konce své kariéry. ()

AxelWers

Poslabší sci-fi film o napadnutí (zase) Zeme mimozemšťanmi. Na tomto filme nie je prakticky nič, čo by vás ohúrilo, za zmienku stojí akurát občasná napätá atmosféra medzi stromami v lese, ale ako rýchlo začala, tak aj skončila. Hodnotenie 2* je možno až zhovievavé, ani Snipes nepredviedol bohvieaký výkon. ()

Likan7

Tak jsem si po dlouhé době pustil něco se Snipesem, a nepřekvapivě to stálo za starou belu. Prvních 40 minut se neděje ve "filmu" vůbec nic. Pak se to sice nějakým způsobem rozjede, ale slovem rozjede představte zařazení maximálně druhého rychlostního stupně. Scénář je samozřejmě tupý jak lžička, logika si taky dala dovolenou, a tak nezbývá jen přežít do konce týhle lobotomie, která je jen dalším z nekonečné řady těchto filmů. ()

Acrobat odpad!

Toľko ospevovaných nezmyslov na tento absurdný film je opätovne potvrdením tézy, že základ slova reklama je Klam. Ilúzia vznešenosti, radoby mimozemský koncept s ohavnosťami nielen v mimozemskej lodi na štýl Matrixovych hadíc z chrbta, ale aj na poli akčnom a hereckom kdesi v dubovej chate s Snipesom, ktorého zúfalstvo je hmatateľne. Mario natočil čistokrvný, nezáživný, mdlý, amatérsky, nikomu nič nehovoriaci film, kde je dogmatickou pravdou to, ze sa divák cíti vrcholne trápne. A ja opäť vravím do čerta! (Videné 16.2.2021, Antikkino) ()

Shanen29

Velmi povedené sci-fi opravdu po delší době a hororové prvky jsou velmi dobře zasazeny do míst,kde fungují a filmu to dává patřičnou gradaci.Na Kanadskou produkci slušné překvapení .Možná se dal Borrelli trochu dohromady. ()

Clark_Kent

nějaká invaze emzáků co napodobuje hodně jiných sci-fi filmů. Nuda a nic než dlouhá slabá nuda. Snipes je vyřízenej, že se upsal takový chujovině. ()

RedRose

brilantne vypilovany scenar do nejmensiho detailu !! spickove az oscarove vykony vsech hercu !! fantasticka atmosfera !! dechberouci efekty !! proste a jasne kanadske sci-fi presne tak jak ma byt a jak jsme na nej zvykli !! 23% za weslyho a za to ze to je sci-fi :-) ()

Danny723

Hrozná břečka, aneb jak nízko dokáže klesnou Wesley Snipes. Herecké výkony nulové, masky groteskní, speciální efekty jakž takž. A příběhově prostě hrůza. Jakékoliv akce mají nulové konsekvence, nakonec jsou všichni kamarádi, všichni obživnou a druhý díl ala parodie na X-Meny má připravené podhoubí. ()

Renie42

Prvních pár sekund, kde se to odehrálo ve vesmíru u ISS mě to navnadilo a pak záběr na bandu týpků, jak si chtěj vorazit u chaty očekávajíc na konci nějakou tu soulož. Pořádně ty ufouni nebyly vidět a létající oranžová medůza nadchne na pár vteřin. A ten konec, jsem z toho nějaká zmatená. U mě nic moc. ()