Devil in the Dark

• Kanada The Plateau (pracovní název)

Dva bratři se po letech neshod pokoušejí na lovecké výpravě najít společnou cestu životem. Pro mladšího bratra to však není jediný důvod, proč se vydal na výpravu. Jsou za tím jeho noční můry, nebo je to zážitek z dětství, který se pokusil už před lety vytěsnit z paměti? Temná odpověď na něho číhá hluboko v lesích a bratry nenechá odejít bez následků. (Lucccy.N)

Magika82 odpad!

Vynikající potenciál exteriérů, který doslova sám nabízel tajuplný, a snad pro někoho i děsivý příběh... A co z toho Tim Brown učinil? Pohromu pro kohokoli, kdo má tvůrčí představivost, kdo umí sám rozvíjet fantazii, pro každého, kdož čeká cosi, co mu právě vyjmenované nabízí ve třiceti různých podobách, verzích a možnostech... Protože ničeho z toho e nedočká. Time Browne, Nedostatečná! ()

Rathalos

Aaaach jaaaaj,to bol zase horor,ak ho tak mozem oznacit,takmer cely film sa nic nedeje a na konci je trosku bububu a koniec,jedna hviezdicka za prostredie lesa...:-) ()

Clark_Kent

No tohle mě teda solidně znechutilo, nechce se mi tomu veřit ale z hororů se stávají solidní srajdy teda. Absolutně prázdný příběh a nulová atmosféra, odfláknutý to je teda zatraceně moc. ()

zuzza11

Příroda super, herci dobří i sympatičtí, bubák nic moc, konec? Já ani nevím jestli to konec má, ono je to nějaké otevřené. Bože proč bože proč bože proč? Dej ať pochopím pointu filmu... ()

jkpj22

Čekáte, čekáte, čekáte....a nic. A pak když se konečně něco začne dít, dojde vám, že to za to čekání opravdu nestálo. 10% za pěkné prostředí. ()

Ace.A.T.L.

Ehm.......ne a ne. Nudný, zbytečný a bez nápadu. V krásný přírodě se nic kloudnýho neodehaje. Zmatený cosi, co nemá hlavu ani patu. Za krásný scenérie je ta 1*. Za mě 1* a URČITĚ NEDOPORUČUJU ()

brasek

Ďalší zo snímkov, kde je viac dialógov ako príbehu. Kanadská filmová tvorba obvykle stojí za fajku moču, tento snímok je o niečo lepší, lenže je nedotiahnutý a bez pointy. ()

Brumbambule

Mně se to náhodou celkem líbilo. Nenáročný film na úterní podvečer. Vlastně jsem toho moc nečekala a tak jsem nebyla zklamaná. Bylo to prostě takový napínavý, i když vlastně pořádně nevíme co se ve finále stalo.. První horor z roku 2017 co jsem viděla a celkem to ušlo. ()

Martin29 odpad!

Je teprve březen roku 2017 a už mám nejspíše vítěze v kategorii sračka roku 2017 v žánru horor. 2 bratři (jeden něco ve stylu Krokodýla Dundeeho a druhý,který by netrefil snad ani tank z dálky 1 metru) se vydají do lesa na náhorní plošinu lovit srnky. Prvních cca 50 minut se nese ve stylu, že si vyměňují názory na svého otce jelikož jeden ho měl za vzor a druhý ho neměl rád. Pak ten méně schopný trefí srnku tak ji jdou vystopovat a dostanou se do teritória jakési příšery (vypadá jako něco co si odskočilo z hororů Pád Do Tmy a Pád Do Tmy 2 jen je to bílé) a ta jednoho z nich sejme ten druhý se ho pak snaží zachránit. Kromě jednoho záběru vidí člověk totální kulové a konec je divný. 0 procent (jediné co se dá pochválit je příroda,ale za tu hvězdy nedávám) ideální horor pro vysílání na Čt. ()

Oghren

Film je to výborný. Nízké hodnocení to má jen kvůli místní náročné a zretardovatělé komunitě. Každopádně první půlka filmu je spíše rodinné drama a ta druhá horror. 3 hvězdy za atmosféru,nápad a napínavost, Mínus 2 za ten nasrávající konec, který opravdu pokazil zbytek filmu, protože tam to vysvětlení bylo potřeba, ale na druhou stranu zase to mohl být účel nasrat a vyděsit zároveň ke konci, což se povedlo skvěle, ale tím si tvůrci filmu sami nasrali do bot bo to je stejný výsledek jako pouštět kvalitní metal partě decháčkářů a pologramotným electrodětem :D ()

Dalajlada

Tohle vypadalo opravdu moc nadějně a člověk si říkal, o čem to asi bude. Parádní prostředí kdesi uprostřed divočiny, naprosto úžasná kamera a herci, kteří umí hrát a jsou sympatičtí a fajn vybudované napětí, které slibuje zajímavý vývoj a konec. Jenže se v celém filmu absolutně, ale opravdu absolutně, nic nestane, nic není vysvětleno a víme tak jen, že se řeší vztah bratrů a jejich zemřelého otce. Bratři tak chodí po lese, pak běhají po lese, párkrát se vystřelí, jednou nebo dvakrát zahlédneme potvoru??? a to je vše. Závěr nám taky nic neřekne, takže jsme ve finále zase zpátky na začátku a říkáme si, o čem to celé bude. Nakonec ani nevíme, co byla potvora zač, co Adamovi stalo když byl malý a zůstane tak jen opravdu prázdné vyprázdněné prázdno. Místo horroru z toho měli udělat psychologické drama a bylo by to stokrát lepší. Takhle nevyužít potenciál, by mělo být trestné. ()