Brea (Paula Patton) nemá zrovna šťastný den, a to i přesto, že má narozeniny. V práci jí nejen ukradli článek, na kterém pracovala několik měsíců, ale dokonce dostala i výpověď. Náladu by jí mohl zlepšit až večírek s přáteli, kde to vypadá, že by ji mohl její přítel John (Omar Epps) požádat o ruku. Ten ji překvapí tím, že jí následující den věnuje auto, které sám renovoval, a naplánuje jim výlet do Casa Velas do firemní vily jeho přítele. Při zastávce na čerpací stanici dojde k incidentu mezi místními motorkáři a Johnem. Od této chvíle bude mít John hodně omezený prostor k tomu, aby požádal Breu o ruku. (PROCESOR)

ANTYCHRYST

Z počátku se to tváří jako horor nahanecka..klasika..parek lidí..vs vidláci .. škoda možná to mohlo bejt zajímavější.. pokračuje to už jako thriller.. ovšem bez většího překvapení..krom sherifky.. :) koukatelnej slabší průměr..40% kdyby se přidalo trocha Gore.. pár vražd..film by hnedle vypadal lépe...konec bez šťávy naprosto jalovej.. ()

Shanen29

Průměrný thriller,ikdyž jsem si od něho sliboval daleko větší výbušnost.A konec upadl do mizernosti i s Taylorem,který film nezvládl. ()

siver

Nechápu, takové špatné hodnocení. Film má postupné napětí. Má to tah a není to takový odpad jak tu mnozí uvádí. Za mně si tento snímek zaslouží 4* ()

Pitryx

Opět další ze skvěle natočených filmů, u kterého strhávám body jen velmi nerad. Ale v rámci objektivity to udělat musím, nonens volens. Začnu tím úplným začátkem, kde je divák upozorněn, že je to podle skutečné události. Budiž, ale stejně se mi nechce věřit, že by šerifka zastřelila parťáka vlastní zbraní a ponechala si ji u sebe. Že by nevěděla, že kulky půjdou na balistiku? Dále ten zdlouhavý začátek. Já sice chápu, že musí být divák seznámen s něčím a s někým, ale zde to bylo skutečně hodně přes půl hodiny. Ale zase na druhou stranu musím uznat, že v případě Pauly Pattonové rozhodně bylo na co koukat. Z dalších nesmyslů mne zaujalo heslo na telefonu. To ho jako řekl ten chlápek své oběti? A to prolomení byla kapitola sama o sobě. Dobrá nechám rýpání do dalších a dalších nesmyslů a podivností a shrnu to několika slovy. Mimo výše zmíněné jde o dobrý thriller na solidní úrovni. Nenechá asi v nikom nějaký trvalý zážitek, ale rozhodně se na něj dívat dá. ()

Mamlas odpad!

Jeden z těch filmů, kde se zúčastněné osoby chovají jako úplní idioti. Použita byla snad všechna tupá klišé, která někdy vyhrabali. Film je neobyčejně nudný a blbý, děj primitivní. Zato těch blábolů kolem je opravdu dost. (3%) ()

johnsnow

dva stupídne páry skrížia cestu partičke ešte stupídnejších motorkárov miesto drsného B-čko o obchode s bielym mäsom je to komédia (a že som sa občas riadne rehlil), síce záverečných 20 minút naberie vážnosť, napätie a grády ale to už je prd platné. * za sexi hrdnku a * za ten záverečný part. ()

hrdygay

thriller, kde par utekal pred priekupnikmi s bielym masom, navyse jebacka paula patton ukazala kozy, vyhonil som si na nej 4/10 ()