Part III (S01E03) (epizoda)

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 2017, 44 min

Jde o halucinace nebo posttraumatickou stresovou poruchu? Minule Cora udeřila detektiva na totožná místa, kam Frankieho Belmonta. Jako by byla někde jinde a útočila na někoho jiného. Proč má Cora na rukou vpichy od braní heroinu? A co se odehrálo během dvou měsíců v létě 2012, které si vůbec nepamatuje a po kterých se objevila v odvykacím centru? Kde je vůbec pravda? Graduje to velmi solidně a divák chápe, že detektiv Harry hříšným duším dokáže rozumět. Bill Pullman je skvělý. U případů se snaží dostat do minulosti a detailně zrekonstruovat motiv vražd. Bojuje s vlastními démony v podobě bizarního vztahu k ženám, vystupuje jako přemýšlivý introvert i životem unavený empatik.(13.9.2020)

Skvely zaver epizody. Cim dal tim lepsi.(17.8.2017)

"God doesn't mind if you're sick."(26.11.2019)

Postupne sa zoznamujeme s tajomstvami hlavných postáv a z ich minulosťou a úchylkami. Zo začiatku triviálna zápletka sa nejavý takou triviálnou a všetko je evidentne inak ako sa mohlo zo začiatku zdať. 90%(10.4.2020)

Musím přiznat, že mě zatím žádná epizoda nenadchla takovým způsobem jako úvodní díl, ale tím nechci říct, že bych se skvěle nebavil (čtyři hvězdičky ostatně mluví samy za sebe). Pátrání v minulosti prostě nemůže přinést takový prvek napětí, na jaký bych se těšil, ale závěr se opravdu povedl.(18.1.2019)