Velmi příjemný thriller s prvky dramatu a dokonce i komedie, který se ale zároveň neštítí hned několika realistických, brutálních scén, a figuruje v něm jedna náramně koukatelná přestřelka. V hospodě o tom budu mluvit jako o takové slabší, přímočařejší verzi Dragged Across Concrete, což ovšem míním jako tu největší pochvalu...(28.8.2019)

Průměrnej "oddychovej" thriller o antihrdinovi chlápkovi, co by mohl být dobrej polda, kdyby nebyl takovej pechfógl a ochlasta, a jeho cestě za vykoupením prostřednictvím vyrovnání dluhu za mrtvou štětku, po které štěkne jenom její děda. Příjemně to uteklo, není to až tak moc temný, párkrát jsem se docela zasmál a nejvíc mi snad vadilo, že hlavní záporáci jsou v porovnáním se zbytkem docela realistického filmu až moc "out of this world". Pokud už nevíte na co koukat, tohle by vás urazit nemuselo, ale už za dva dny jsem zapomněl, že jsem to viděl. Tři standardní mrtvý štětky.(4.10.2020)

Překvapivě skvělý a drsný kriminální thriller s excelujícím Johnem Hawksem. Příběh se zaměřuje na Ex-Poldu, který má problémy s alkoholem a nemůže najít žádnou práci, vše se změní když u cesty nalezne polomrtvou prostitutku a rozhodne se vzít případ na vlastní pěst, čímž ohrozí sám sebe i své blízké, jelikož mu bude v patách dvojice profi zabijáků. Má to skvělé tempo, moc hezký retro vizuál místního zapadákova, hlavní hrdina a jeho touha stát se opět policistou je perfektní a samozřejmě je zde prostor i pro krev a jednu vynikající brutální přestřelku v závěru ( kde vynikne realistická rozstřelená čelist). Nečekal jsem moc, ale dostal jsem moc příjemný a nekompromisní oldschool. 75%(3.10.2018)

„SHLEDÁME SE NA NEBESÍCH...“ /// Po beznadějným alkoholickým úvodu přichází investigativní pátrání. Není strhující, ale fajn to ubíhá, lidi mluvěj normálně a k věci. Což je podstatný, páč to má hoďku a půl. Pak se to dokonce ještě zlepší, když Mikemu začne docházet, že tenhle případ mrtvý děvky mu může pomoct k návratu ke sboru. Jednoduchej a funkční příběh, zakončenej až westernovou přestřelkou. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem chlastající policajt. 2.) Mám rád krimi a Poirot mě nebaví. 3.) Thx za titule „vočko“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(30.4.2018)

Taková příjemná malá kriminálka o chlastajícím policajtovi, co přišel o odznak a soukromé hledání vrahů holky, kterou našel u cesty, je věc, která by ho mohla vrátit zpátky do hry. Je to sice podle šablony, ale film rozhodně nenudí a kromě toho může sázet na celkem solidní obsazení. Sešla se tu docela slušná řádka známých jmen, kterým vládne výborný John Hawkes. Jinak souhlasím s kolegou cubiczchem. Ustřelená čelist nadchla i mě. 65%(12.3.2018)