Reklama

Reklama

Mike Kendall (John Hawkes) je bývalý policajt, ktorý stratil svoj odznak a dôstojnosť, ked' podľahol alkoholu. Jedného dňa nájde pri ceste polomŕtve mladé dievča, ktoré neskôr následkom svojho zranenia v nemocnici podľahne. Mikeovi je celá situácia ľúto a preto sa rozhodne na vlastnú päsť vypátrať jej totožnosť a osud. Avšak honbou za vrahom dievčaťa vystaví svoj život ako i životy svojej rodiny veľmi veľkému nebezpečenstvu. (sochoking)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (36)

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Konečne niekto napísal Hawkesovi úlohu priamo na jeho prepitý ksicht. Ako bývalý poliš vyšetruje vraždu prostitútky a hoci ten prípad nie je ničím výnimočný a nemá prevratné rozuzlenie, práve hlavný hrdina tomu neustále dodáva šťavu. Chvíľami je to celkom ponurý neonoir s poriadne brutálnymi prestrelkami, chvíľami to srší humorom a nadhľadom, ale pritom bez silenej snahy o hláškovanie v každej vete. Veľmi mi to dobre padlo, a teraz chcem vidieť pokračovania alebo seriálik o Mikeovej súkromnej detektívnej kancelárii. Hneď! ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele

Stará dobrá krimi vystřihnutá jako z devadesátých let minulého století, kde si ústřední postavu jednoduše oblíbíte a přejete mu, aby nakopal zadek všem těm padouchům. John Hawkes pro mě byl vždy herec menších rolí, ale tady mu postava sveřepého policajta sedla náramně, hrál velmi uvěřitelně, prostě jsem mu pomalu věřil vše, co právě dělal (takto bych si představoval každého hlavního hrdinu v detektivce). Sice to skoro pořád hrálo na vážnou notu, ale ocenil jsem pár odlehčení, kterých se divák dočká. Zápletka docela v pohodě, stejně tak i scénář ve výsledku nevypadal jako rozstřílené síto, kde by nic nedávalo smysl. Zajímavé obsazení vedlejších rolí (Collins si to docela vodil, i ti dva nájemní zabijáci tomu dodali nějakou tu špetku navíc). A když přišlo na přestřelky, tak jsem se divil, s jakou bravurou je natočili. Závěrečná sekvence u opuštěných vlakových vozů velice atmosférická, ten moment s prostřelenou čelistí, jako WOW. Jsem sám překvapen, ale ocenil bych druhý díl. S Hawkesem jako stěžejním majákem kdykoliv. Za mě dávám 81 % ()

Reklama

Torpid 

všechny recenze uživatele

Přijde mi, že všichni zůčastnění chtěli hlavně odvést slušné řemeslo a to se jim bez výjimky povedlo. Není to v ničem originální krimi, je to bez velké hvězdy, ale všichni herci jsou minimálně dobří a John Hawkes je tak trochu nenápadně vynikající. Tohle se prostě točilo pro radost a obdiv k žánru. Mám pro takový přístup k filmařině slabost a naopak filmy s přepálenými ambicemi dost často házím do odpadu. 75% ()

husokachna 

všechny recenze uživatele

Průměrnej "oddychovej" thriller o antihrdinovi chlápkovi, co by mohl být dobrej polda, kdyby nebyl takovej pechfógl a ochlasta, a jeho cestě za vykoupením prostřednictvím vyrovnání dluhu za mrtvou štětku, po které štěkne jenom její děda. Příjemně to uteklo, není to až tak moc temný, párkrát jsem se docela zasmál a nejvíc mi snad vadilo, že hlavní záporáci jsou v porovnáním se zbytkem docela realistického filmu až moc "out of this world". Pokud už nevíte na co koukat, tohle by vás urazit nemuselo, ale už za dva dny jsem zapomněl, že jsem to viděl. Tři standardní mrtvý štětky. ()

johnsnow 

všechny recenze uživatele

Wau tak toto ma dostalo. Ja som sa k tomu filmu dostal skrz Stefanie Scott ktorá je moja secret love. Síce tu nemá veľa priestoru ale keď tu je tak sa na ňu dobre pozerá. Avšak film je skvelá krimi kde tú postavu detektíva alkáča ktorý sa dáva dokopy Hawkesovi veríte, máme tu aj dvoch zabijakov a musím uznať, že sú drsný a akcie je síce pomenej ale je nekompromisná, drsná a v závere je prestrelka až westernového charakteru. Spokojnosť veľká a plusom je aj super hudba v závere. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení začalo v únoru 2016 a probíhalo 35 dní v Utahu. (Homerking)

Reklama

Reklama