Mayhem

• Slovensko Vzbura (festivalový název)

Právník Derek (Steven Yeun) dostane nečekaně výpověď, která je vykonstruovaná. Této firmě věnoval vše, a tak se mu zhroutí svět. Ovšem ne na dlouho. Ve firmě, která sídlí ve výškové budově, se objeví obávaný virus, kterému se říká ID-7. Jeho hlavním rysem je absolutní ztráta rovnováhy mezi chováním a odpovědností. Z lidí se stávají zvířata, která ihned podlehnou svým nejnižším pudům, aniž by řešila důsledek. Celá budova je obklíčena policií a je v karanténě, která bude trvat osm hodin, než začne působit protilátka. Derek je na cestě za vedoucím, zda by ještě jednou nechtěl přehodnotit jeho výpověď. (PROCESOR)

hladovyjelen

Hele, no mně se to fakt líbilo. A to myslim smrtelně vážně. Mělo to spád a bylo to dobrý. Nešla jsem do toho s očekáváním hororu, masakru a to je možná důvod, proč mě to mile překvapilo, ale myslim si, že tahle věc stojí za pozornost. ()

mdf

Škoda jen,že ten vir opravdu neexistuje,protože to by byla fakt velká mela ve všech sférách,nejenom v kancelářích.Nápad dobrý,napětí žádné,slabší zábava. ()

eoj

Vypnuto po necelé hodině, žena odešla asi po 20ti minutách. Zrovna jsme dokoukali 3ti serii Boys i když i tenhle seroš jde trochu dolů, tak ve srovnání s tím co jsem viděl je každý díl studnice nápadů. ()