Krimi / Romantický / Thriller

USA, 2018, 104 min

• Cappuccino

Siberia nie je žiadnou cieľavedomou kriminálkou alebo napínavým thrillerom. Do žánru neprináša nič než podpriemernú snahu s výnimočným hercom, ktorý však pri podobne nezáživnom scenári nemôže urobiť žiadne veľké zázraky. Ak nepatríte medzi skalných fanúšikov Keanu Reevesa, filmu sa pokojne oblúkom vyhnite. A možno to urobte aj v prípade, že Reevesovi tak ako ja veľmi fandíte. Neprídete skutočne o nič. 3/10(19.7.2018)

Iba pre skalných Keanu Reevesa. Dejovo hrozné, nelogickeé a nepremyslené. Rumunka hrajúca rusku skutočne otrasná. 3*(14.8.2018)

• clot

Absolutní propadák!(11.10.2018)

• Final

Keanu Reeves se vydává do Ruska, aby vybavil kšeft za několik mega, i když vlastně nemá nic. A tamhle absurdním rozhodnutí je pak postaven celý film. Na druhou stranu, nic více nelogičtějšího už ve filmu neuvidíte. Reeves cestuje po Rusku, aby našel diamanty. Slibuje kupcům, že je dodá a jako bonus si zajede na Sibiř, kde si to rozdá s Ana Ularu. Film bych v tomto ohledu vlastně označil spíše za lehce erotický, protože detaily a délka milostných scén bylo asi to jediné, co diváka udrží u filmu. Hlavnímu hrdinovi navíc stačí na všechny scény jen jeden jediný výraz ve tváři. A je jedno, jestli zrovna vyjednává s mafiánským bosem, dokončil soulož, nebo dostává od domorodých buranů přes hubu. Někdy bych chtěl vidět s Keanu Reevesem nějakou pohádku pro děti. Všechno špatné na tomhle filmu zachraňuje víceméně jen závěr, který byl logickým vyústěním už od první minuty filmu. A je tak dobře, že scénář nezklamal alespoň v tomhle ohledu. Jinak se jedná o poměrně nudný a nezáživný film.(25.10.2018)

• nomak

vydrzel jsem tak tretinu te sracky, a pak jsem to musel vypnout, pac se to fakt nedalo(27.10.2018)

• bosso

To bolo akoze co? Neuveritelna kofotina,to ten Keanu uz je taky sprosty ze si ani neprecital scenar.Idem z toho grcat.(29.10.2018)

• gatuso

To se Keanovi moc nepovedlo. Se nam nejak posledni filmy razgavaril. Prekvapujici a netradicni konec.(18.11.2018)

Nene. není to špatnej film, sic mě tam chvílemi srala ta zubajda, ale od chvíle kdy se Lucas pobratřil s Borisem :-) to je fakt dost dobrý... tím si mě získala.. Ještě si Lucas s Borisem mohli navzájem vykouřit prdel.. No chvílema to bylo spíš ujetý porno než drama. Každopádně Keanu zde opět hraje takový to svoje "nevím odkud kam a proč tam jdu" , půl filmu čumí jako kachna před grilováním, a jestli nechcete bejt nakonec nasraný, mrkněte se na začátku na konec.(3.1.2019)

• dr.slam

Keanu mám tě jako herce fakt moc rád, ale tohle???? Beru to od tebe jako přešlap, ale ty si to můžeš dovolit. Těším se na Wicka 3 :-)(31.3.2019)

• Horus8

Sorry Neo(7.4.2019)

• jioex13

Rozmýšlel jsem, jestli dát hvězdu nebo odpad. Bohužel ve mě film nezanechal vůbec nic. Očekávání, kdy Keanu vytáhne nějaký chvat jako Neo nebo se objeví jako neporazitelný John Wick je v tomhle filmu úplně pasé. Scénář je tak klišoidní, že kdejaká tuctovka třeba s Cagem je v porovnání trhákem. Zkrátka hodina a půl úplně zbytečně ztracené. No a konec to totálně zabil ...(5.7.2019)

• JB001

Nic jsem předem o filmu nevěděl, ale nechal jsem se nachytat na Reevese v hlavní roli. Bohužel to byla ztráta času a nikomu bych ten film nedoporučoval.(18.8.2019)

1 2 3 4 následující >>