Volume 3: The Hermit (E03) (epizoda)

Krimi / Drama

USA, 2019, 1 h 16 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • dO_od
  ****

  // Jena Malone a John Hawkes ftw! K hezkým obrázkům dorazil konečně taky nosný příběh a hned je to úplně jinde. Jasně, pořád se to neuvěřitelně táhne, a fakt to nemá jiný důvod, než aby se vyplnila přetažená hodinu a půl dlouhá stopáž a Refn se mohl cítit speciální, i tak si toho posunu v ději po 4,5 (!) hodinách musí ale člověk cenit. Hvězda navíc tentokrát za hot dialog mezi barmankou a tou mladou blondýnkou. Víc tohohle a míň fucking civění do prázdna jako v druhé epizodě a budu šťastnej člověk.(19.6.2019)

 • Qitek
  ***

  Tak tady se začíná konečně něco rozvíjet. Kdo ještě neusnul, dobře udělal.(28.6.2019)

 • warrenur
  ****

  Tento, viacmenej konverzacny diel, ma zatial zaujal najviac. Nove zaujimave charaktery na scene a jeden iskrivy a druhy zvlastny rozhovor v zavere su jeho korenim. S titulkami pocit, ktory ma z noiru salat. Moze byt.(16.6.2019)

 • Terminer
  ****

  Návrat k duchu první části, akorát noční neony střídají domáčtější interiéry a vypjaté dialogy zase civilní rozhovory. Nemůžu říct, že by to nebylo dobré, ale pořád je to takové ticho před bouří. Takže doufám, že ta bouře bude stát za to.(30.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace