poster

Sweet Virginia

Drama / Thriller

USA, 2017, 93 min

Komentáře uživatelů k filmu (9)

 • Slasher
  ***

  Navzdory pár reakcím se žádná sláva nekoná a je to přesně to nevzrušivý, sterilní vážný drama jako dobrá tisícovka dalších. Posazený do zapadákova a šedě smutných lidských osudů, plyne pomalu, nevtáhne, bez vyloženě nás*rových momentů, za pár let si nevzpomenu na víc než zarostlý Bernthalův ksicht.(19.11.2017)

 • emma53
  **

  To je přesně ten druh filmu, kde si budu muset asi pořídit brýle pro noční vidění. Vše zastírající temnota ještě nemusí nutně dělat dobrou atmosféru a to je právě tenhle případ. Celkově jsem stále čekala, kdy se to nějakým směrem pořádně rozhoupe, ono celou dobu nic a konec byl jeden z těch, které jsou klasikou, neurazí, ale také nenadchne......škoda.(22.4.2018)

 • Davies182
  ***

  Justice served v příliš, příliš, příliš pomalém redneck dramatu. To sice zaujme tíživou atmoškou amerického zapadákova a solidním napětím, ale nedaří se mu šponovat medově táhlý a hlavně předvídatelný děj.(11.7.2018)

 • sochoking
  ***

  Milujem filmy z vidlákova, kde každý pozná každého, avšak toto nie je ten prípad. Tu sa postavami absolútne moc tvorcovia nezaoberali. Do nejakého mestečka dovalí nájomný vrah (Ch. Abott- tento chlapík má neuveriteľný potenciál! Už v James White som si všimol jeho kvality.) a ubytuje sa v moteli, ktorý patrí bývalému slávnemu jazdcovi rodea, ktorého hrá Bernthal. O ňom sa dozvieme len to, že kedysi mal dcéru, aj to len medzi rečou. Takže, či si máme domyslieť ten zvyšok, že čo je s ňou, to mali zrejme tvorcovia úplne vpaži rovnako, ako mal vpaži Bernthal, ked' dostal na držku od jedného týpka. Avšak muzika použitá vo filme je o level vyššia, než samotný film, až ma to pomaly nútilo ísť na štyri hviezdy. To by však film nesmel vyšumieť do prázdna pri záverečných titulkoch. 55%(20.11.2017)

 • Real Tom Hardy
  **

  "I CAN'T GO. I GOT A DATE TONIGHT. I MADE A RESERVATION. IT'S FRENCH FOOD. I CAN'T." -------------- Americký zapadákov ma proste dokáže vždy úplne dostať a vďaka nemu som často ochotný stráviť aj nestráviteľné. Tu to nebolo inak. Bernthal by aj hral, no tentokrát nemá čo, takže napokon je z toho len vrece plné slov ako "Yeah", "No" a "I guess". Scenár je absolútny kus šrotu vrátane dialógov, o zvyšku technickej stránky nehovoriac. Jediné, čo mohlo filmík ako tak zlepšiť je napätie, nuž, bolo nulové. Sweet Virginia je bez nejakého dlhšieho uvažovania za 1*, avšak za Bernthala, ústrednú zvučku a fakt, že som videl už aj omnoho väčšie filmové katastrofy, nechávam za 2*.(24.1.2018)

 • kaylin
  ***

  Na tyhle pomalé thrillery musíte mít náladu. Jon Bernthal je herec, který je zvládá levou zadní a je v tom dobrý. Tady nám ukazuje, že být správce motelu není sranda, pokud jsou jeho nájemníci podivné existence. Ale s jedním se spřátelit dokázal. A to byla chyba. Pomalu gradující tempo, které prostě musí vést k destrukci.(1.2.2018)

 • Morholt
  ***

  Holka si objedná vraždu manžela s tím, že zaplatí až z dědictví, ale jak už to tak bývá, přijde zádrhel a tak kdesi na vsi ve Virginii zůstane naštvaný nájemný vrah, který to v palici nemá tak úplně v pořádku. Atmosféra fajn, Abbott výbornej a slušní byli i další herci, ale z mého pohledu to je takové nijaké a místy vyloženě uspávací. Furt jsem čekal na nějaký moment, který to nakopne, ale ten prostě nepřišel. Na jedno kouknutí oukej, ale čekal jsem kapánek víc. 50%(17.12.2017)

 • Corpsegrinder
  **

  Hodně pomalý cosi z horskýho městečka kde je plno postav o ničem a kde se nic neděje. Ani ten Šejn to tentokrát nezachraňuje. Kamera a pár záběrů ale ujde.(26.1.2018)

 • Mukade
  **

  malo to potenciál a posrali to(13.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace