Všechno nejhorší

• Nový Zéland

• Austrálie

Horor / Mysteriózní / Thriller / Komedie

USA, 2017, 96 min

Pak tady má mít někdo rád Israel(a), když se Jessica každé ráno probouzí v posteli zrovna jemu. Čekal jsem, že aspoň jednou by se mohla objevit na sedačce vedle mě, ale vždycky jsem tam nachmatal jenom bundu. Po prvních deseti minutách bych v anketě "Dokáže Jessica utáhnout film?" jasně kroužkoval odpověď "to spíš Sparťan políbí Slávistu", no jenže na konci jsem běhal po kině a hledal někoho, kdo by mi na ni dal číslo. Nevadí mi jednoduchost, když je s ní zábava. To je jednak jediná možnost, jak dokázat žít sám se sebou, pak ale taky jedinečná příležitost, jak si užít i tuhle pubertální blbovinu.(5.11.2017)

Vymýšlet novoty s časovou smyčkou, to už dnes tak úplně dobře nejde. A přeci se tvůrci s otřepaným motivem dobře poprali, a vytvořili tak černou komedii, kde jen zdánlivě má hlavní hrdinka nekonečně životů. Zábavnost a napětí vyvažují nedostatek gore, jehož absence zde tolik nevadí. V atmosférické scéně v nemocnici zazní krátce i hlavní motiv od Carpentera z jeho Halloweenu. Moralizující prvky, kdy hrdinka je postupně napravována a chce se stát lepší, jsou do filmu vloženy nenásilně, proto neruší. Zavlažovač, alarm a...polštář!(10.4.2018)

Povedený thriller se zábavnými i překvapivými momenty v časové smyčce. Mohlo to být klidně ještě delší s větším využitím paradoxu časové smyčky. Hodnocení: 3,5 hvězdy 70% (viděl jsem: 1x titulky) PS> Pokud jste mladší generace a neznáte film "Na hromnice o den více" - rychle to napravte!(7.7.2019)

Ale jo. Nápad super, Jessica Rothe je zralá jít se mnou k oltáři, provedení má své slabší a nedomyšlené chvilky, ale bavil jsem se více než slušně a byl jsem minimálně celou dobu zvědavý, co další den nabídne (a kupodivu se povedl i vývoj vztahu mezi Tree a Carterem). Odhalení záporáka je sice ze scénáristického ranku "někdo to prostě musí být", ale film má mé sympatie za přesně odměřený nadhled a zkrátka za to, že jako ojedinělý žánrový experiment drží pohromadě.... "Proč na mě koukáš, jako bych se vysrala na hlavu tvý mámě??"..... No nádhera. 70%(28.2.2019)

Docela předpokládané hodnocení, i když jsem tomu dával větší naděje. Přeci jen hororový Groundhog Day (1993) mohl mít velké ambice. Navíc hlavní herečka se mi líbí. Ovšem zpočátku je nesnesitelná, ale tak jako před dvacetišesti lety Bill Murray a jeho postava projde vývojem, tak i tady Jessica Rothe změní svůj charakter. Spíš k hororu to má k zajímavému sci-fi thrilleru s dávkou lehkého humoru a trošku děsivosti. Závěr je překvapivý, nebo tedy aspoň já jsem tohle vůbec nečekal a docela se i těším na dvojku. Pro mě tohle bylo velmi zajímavé hororové odreagování s vkusným nápadem a průměrným zpracováním. (65 %)(9.3.2019)

• - Tree (Jessica Rothe) má narodeniny 18. septembra. Dátum je možné vidieť na budíku. (beso74)

• - Když je Tree (Jessica Rothe) na párty nahoře v pokoji, zazní skladba od DVBBS & Joey Dale - „Deja Vu“. Její název odkazuje na pocity, které má především tento druhý den a sama výraz „Deja Vu“ použije v dialogu. (maestroHynek)

• - Trailer obsahuje skladbu "In Da Club" od amerického rappera 50 Centa. Pre film sa ale nepodarilo nadobudnúť práva na použitie tejto skladby, z tohto dôvodu bola vytvorená iba vyzváňacia kompozícia. (WalterIK7)