Všechno nejhorší

• Austrálie

• Nový Zéland

Horor / Mysteriózní / Thriller / Komedie

USA, 2017, 96 min

Zábavná hororová bajka s jednoduchým motivem časové smyčky, který jsem už v pár filmech viděl, ale snad jen jednou v případě hororu. Úplně se mi zželelo Jessicy a té její pěkné tvářičky, za níž se sice skrývá povrchní a nepříjemná pipina, ale má k tomu své důvody. Rozhodně lepší počin z letošní hororové produkce.(28.11.2017)

Byla jednou jedna kráva a ta nám každé ráno vstává do svýho posledního dne, aby byla znova a znova a zas zabita maskovaným killerem. S počtem sejmutí se z nesympatický píči stává sympatická píča který dochází jak je nemožná, takže jsem jí pak trochu i fandila. Každopádně kdo vraždí jsem, Buddho div se, opět uhodla a rovnou přiznávám, že jsem hlavní pipině fakt záviděla. Moci prožívat jeden a ten samej den pořád dokola by pro mě byla dokonalá zábava. Mohla bych s klidným svědomím sejmout každýho kdo mě sere a to s pocitem, že den na to po mně nikdo nepůjde. Takhle musím pořád zametat stopy a vysvětlovat kam mi mizej sousedi...no hodně věcí by mi to ulehčilo. Pipině ale ne, sic může prdět na rande a hrát si na věštkyni ale beztak jí to začne srát a tak se snaží dostat killera dřív, než on dostane jí. A to je jak se zdá nad její síly jelikož killer povede asi 20-0. Koho zajímá, jestli bloncka získá alespoň jeden bod, ten ať mrkne na tuhle celkem vtipnou hororovou ptákovinu(26.12.2017)

Mně se to líbilo. Rozhodně je to tak o 100% zábavnější než 50x a stále poprvé. Tady není žádná nudná a utahaná romantika, ale má to pořádný grády. Nejlepší na tom je, že způsob smrti je vždycky jiný. Když jsem viděla v kině trailer, nijak mě to nezaujalo a řekla jsem si, že to bude béčkový horor, ale příjemně mě to potěšilo.(17.11.2017)

Časové slučky mám veľmi rád, a treba uznať, že v tomto prípade ide aj o slušnú zábavu, kde sa hlavná hrdinka snaží prísť na identitu tajomného vraha. Páčilo sa mi aj konečné rozuzlenie, ktoré bolo celkom nečakané a slušne premyslené. Vidno, že sa so scenárom niekto pekne vyhral. Len škoda, že to bolo bez gore a iba s minimom napätia, hodne by sa sem hodilo. Suma sumárum vidím to na príjemne strávený čas a fajnový relax. Lepší priemer. 65/100(9.11.2017)

Pohodový šestákový mash-up lepších a dotaženějších filmů, který nahoru táhne rozjívená Landonova režie, dynamický střih a řádně křupavá "biotch" Jessica Rothe, naopak dolů ho sráží druhá polovina, kde scénář už nemůže spoléhat na ukradené nápady a musí celý ten loop nějak vypointovat. Přičemž tomu začnou ujíždět nohy do všech stran. Ale zábava dobrá, silná trojka.(1.11.2017)

• - Keď Tree (Jessica Rothe) uteká pred vrahom v nemocnici, akonáhle prerazí dvere s reťazou, ozve sa istý zvukový motív. Ten je odkazom na film Halloween (1978). (giaruj)

• - Pôvodná maska navrhnutá americkým dizajnérom Tony Gardnerom bola s tvárou prasaťa, a teda motívom, už použitým v sérií Saw. Gardner, ktorý sa v deväťdesiatych rokoch podpísal pod inú slávnu sériu, Vreskot, pre ktorú napísal slávny kostým zabijaka, však neskôr prišiel s nápadom detského kostýmu aký aj zrealizoval do finálnej podoby. Masku mal režisér Christopher Landon vyskúšať v kancelárii a vystrašiť ňou miestneho pracovníka, čo sa aj podarilo a režisér vedel, že je pre potreby filmu tá pravá. (WalterIK7)

• - Trailer obsahuje skladbu "In Da Club" od amerického rappera 50 Centa. Pre film sa ale nepodarilo nadobudnúť práva na použitie tejto skladby, z tohto dôvodu bola vytvorená iba vyzváňacia kompozícia. (WalterIK7)