Reklama

Reklama

Areumdawoon naui shinboo

(seriál)
  • Jižní Korea 아름다운 나의 신부 (více)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Kim Do Hyeong je bankovní úředník, který si žije svůj obyčejný život a chystá se oženit se svojí snoubenkou Yoon Joo Yeong, jež z celého srdce miluje. Když však Joo Yeong z ničeho nic zmizí a policie nevypadá, že by byla příliš nápomocná, rozhodne se Do Hyeong svoji snoubenku najít na vlastní pěst a nic ho při tom nemůže zastavit. Postupně mu začne pomáhat policistka Cha Yoon Mi, která má podezření, že zmizení Joo Yeong souvisí s nelegální lichvou a obchodem s lidmi. (Moiraine)

(více)

Recenze (5)

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Prvních 7 dílů jsem byl blahem bez sebe a měl pocit, že štěstím odletím do nebes, protože od Cruel City mě žádná z temných akčních kriminálek takto nenadchla. Nebýt mého stropu v pokoji, tak se tak i stane. Teď však vážně. My Beautiful Bride začal opravdu úžasným atmosféricky budovaným příběhem s na míru ušitým hudebním doprovodem a smysluplnými flashbacky, jimiž byl rozkrýván zajímavý příběh. Intenzivní mrazení v zádech bylo na denním pořádku. Po těchto skvostných dílech začal problém. Děj začal stagnovat a opakovaně vracející se problém začal unavovat. Po pár stagnujících dílech se děj začal opět rozjíždět, ale už nedokázal navázat na vynikající začátek. ■ Poprvé jsem viděl kdy se hlavní hrdina úmyslně posere, aby se skrze exkrementy a smrad mohl dostat do snazší pozice pro útěk. xD ■ Otázky předsedy Kanga jsou prostě boží. xD ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Rozhodně sympatický pokus o temnou akční kriminálku s velmi sympatickou hlavní postavou. Kim Moo-Yul jako introvertní puntičkářský bankéř Kim Do Hyun skrývá nejedno překvapení a když mu zmizí snoubenka s podivnou minulostí, dovede být zatraceně zlý, páchat kaskadérské kousky na kole, unikat před policií a eliminovat přesilu protivníků. Zajímavé kriminální vyšetřování, odhalování minulosti hlavních postav, však nějak ztrácí dech po díle 8, přibývá moc nesmyslných kopanců, nepochopitelných akcí. Lee Si-yeong je navíc moc pasivní jako policistka Cha Yoon-Mi, nějak jí to nepálí, moc akčního prostoru nedostala, vlastně žádný, marně na něco vzpomínám. Ko Sung Hee jako snoubenka Yoon Joo-Young je vcelku snesitelná, možná z ní časem bude slušná herečka, rozhodně nejlepší výkon za dosavadní 2 roky. Akce je skvělá, hudba úderná, kamera velmi dynamická, jenže k čemu to je, když to pohřbívá scénář? ()

Moiraine 

všechny recenze uživatele

Další seriál OCN, co mě zaháčkoval už u první epizody. A s každou další jsem to hltala pořád víc a víc. Flashbacky do vztahu těch dvou mě vzaly za srdce víc, než většina romantických kdramat. Navíc ten OST je naprosto dokonalý. Bohužel to netrvalo věčně. V poslední třetině už byl děj moc překombinovaný a už to víc nebylo o těch dvou, ale spíš o každém zvlášť. A pak přišel konec. Ten by byl pro mě naprosto dokonalý, kdyby nebylo poslední scény, díky které ten závěr nechápu. Líbí se mi, když se v seriálech objevuje něco z korejských thrillerových filmů a tady se to celkem i povedlo. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama