One Way Out (S02E07) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2018, 1 h

Tak toto bol slusne depresivny zahul. Martyho analyticka a kludna mysel dostala na solar plexus tym najdrsnejsim sposobom.(19.11.2018)

• tron

Obávam sa, že po tejto časti som sa rozhodol do tretej série (ak bude) neísť. Jednak je zjavné, že tvorcovia stratili súdnosť ohľadom práce s divákovou trpezlivosťou (druhá séria má minimálne o 3 diely viac, než mala mať a to radšej neriešim šialené, pomaly až celovečerné minutáže každej jednej epizódy) a jednak sa z Byrdeovcov po tomto stali osoby, ktorým sa podľa mňa nedá fandiť. Úplne zbytočná a vyložene vedľajšia dejová odbočka, ktorá je tu len preto, aby 2. sezóna nemala 9, ale 10 dielov. Aký-taký zmysel to dostane až v posledných minútach, ale ako vravím - zmysel, po ktorom som s (anti)hrdinami tohto seriálu stratil akékoľvek duševné spojenie. Škoda, prvá séria bola fakt dobrá.(21.11.2018)