Reklama

Reklama

Arytmie

  • Rusko Aritmija (více)
Trailer 1

Oleg je nadaný mladý lékař, který pracuje u záchranky a po náročné službě si rád přihne. Jeho žena Káťa je zdravotní sestra v nemocnici na pohotovosti. Olega miluje, ale už má po krk toho, že se o pacienty zajímá víc než o ni. Jednoho dne mu proto oznámí, že se s ním hodlá rozvést. Novým nadřízeným na Olegově oddělení se stane nevlídný manažer, který zde zavádí přísná pravidla. Oleg na ně však nedbá – jeho posláním je přece zachraňovat životy. Díky tomu se dostane do konfliktu s novým šéfem. Musí tak současně čelit krizi v práci i v osobním životě. Oleg s Káťou, zmítáni mezi svými pacienty, alkoholem a vyvíjejícím se systémem zdravotní péče, jsou nuceni najít spojující sílu, která je udrží pohromadě. (Cinemax)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (29)

misterz 

všechny recenze uživatele

Ďalší ruský nezávislý snímok, ktorý ma príjemne prekvapil. Vzťahovka trochu inak, ako sme zvyknutí pri komerčných záležitostiach - nový pohľad, ktorý navyše aj reálne zohľadnil celú situáciu okolo tých dvoch. A je príjemné vedieť, že aj napriek všetkým tým problémom, láska ma akýsi pud sebazáchovy pretrvať. Čo sa týka atmosféry, tak slušné civilné vyznenie, ako by som sa medzi postavami prechádzal. Slušný nadpriemer. 80/100 ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Hezká slovní metafora. Kdyby měl někdo spočítat, kolik takových vztahových a pracovních arytmií člověk během svého života protrpí, asi by to tam ten chudák počítal navěky. Aneb další z oblíbené řady "film blbec", které zákonitě spravují náladu všem potenciálním divákům, kteří jsou v podobných sračkách jen po kotníky anebo si myslí že jsou, a rádi vyčítavě střízliví u těžkotonážních dramat. ()

Reklama

Filmmaniak 

všechny recenze uživatele

Spíše jen povrchní vztahová studie, v níž více než partnerské problémy ústředního páru zaujmou každodenní strasti doktorů, potýkajících se s hypochondry, komplikovanými akutními případy, nerealistickými požadavky nového vedení i s hystericky překroucenými stížnostmi nespokojených "klientů". Žádné velké emoce nebo zvraty, děj nicméně ubíhá plynule a ve slušném tempu, téma je to zajímavé a dotýká se mnoha pozoruhodných otázek, témat a motivů, z nichž je ovšem v závěru uzavřeno jen pár. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

52. KVIFF - Hodně slušné zpodobnění ruského, lidského, čirého zoufalství uprostřed panelákova v jednom nejmenovaném ruském městě. Oleg pracuje jako lékař u rychlý. Káťa je lékařka v nemocnici. Oba dělají pro lidi a oba jsou z lidí naprosto vyčerpaní. Káťa by chtěla slušnější život, jenže Oleg chlastá jak nedořezanej. První scénou mě přesvědčil, že svojí láskou k chlastu by během dvou hodin v celé Mladé Boleslavi vypil všechny flašky vodky ve všech hospodách, nonstopech, restauracích a barech, které naše město nabízí. Na druhou stranu jsem mu to strašně záviděl, protože on byl schopnej vypít litry vodky a ráno odejít zachraňovat lidi, jak kdyby se nechumelilo. To já si v týdnu dám sedm piv a ráno se peru s peřinou, aby mě vyhrabala do práce. Arytmie nicméně nebyla jenom o tamní ruské dušičce, ona také byla poměrně dost vtipná. Narážela na ochlastu Olega, což nebylo úplně k smíchu, ale nevybíravě si utahovala i z lidí hypochondrů, což už legrace byla...velká. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Starosťami nabitá každodennosť mladého lekára, ktorý cez deň jazdí sanitkou a zachraňuje ludí, a večer svoj vzťah - väčšinou pa ruski s vodkou v ruke. Emócie a chémia vzťahu vykreslené dobre, zložitosť povolania kvôli byrokratickým vplyvom taktiež. Humorné iba v náznakoch, bezvýchodiskovo neveselé za to v plnej palbe. ()

Galerie (50)

Reklama

Reklama