Reklama

Reklama

Arytmie

  • Rusko Aritmija (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Oleg je nadaný mladý lékař, který pracuje u záchranky a po náročné službě si rád přihne. Jeho žena Káťa je zdravotní sestra v nemocnici na pohotovosti. Olega miluje, ale už má po krk toho, že se o pacienty zajímá víc než o ni. Jednoho dne mu proto oznámí, že se s ním hodlá rozvést. Novým nadřízeným na Olegově oddělení se stane nevlídný manažer, který zde zavádí přísná pravidla. Oleg na ně však nedbá – jeho posláním je přece zachraňovat životy. Díky tomu se dostane do konfliktu s novým šéfem. Musí tak současně čelit krizi v práci i v osobním životě. Oleg s Káťou, zmítáni mezi svými pacienty, alkoholem a vyvíjejícím se systémem zdravotní péče, jsou nuceni najít spojující sílu, která je udrží pohromadě. (Cinemax)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (30)

POMO 

všechny recenze uživatele

Starosťami nabitá každodennosť mladého lekára, ktorý cez deň jazdí sanitkou a zachraňuje ludí, a večer svoj vzťah - väčšinou pa ruski s vodkou v ruke. Emócie a chémia vzťahu vykreslené dobre, zložitosť povolania kvôli byrokratickým vplyvom taktiež. Humorné iba v náznakoch, bezvýchodiskovo neveselé za to v plnej palbe. ()

Radko 

všechny recenze uživatele

Oleg sa s chlastom neserie. Keď je u svokra na oslave narodenín, nalieva sa v raketovom slede všetkým, čo je po ruke. Ledva stíha zajedať. Na druhej strane, absolvovať oslavu s takou zbierkou márnomyseľných postavenia a kariér chtivých kreatúr, stavajúcich sa navyše do role morálnych arbitrov, asi človeku nič iné neostáva. Len spráskanie do bezvedomia. Oleg je ináč lekár. Jazdí sanitkou, je lekár prvého kontaktu. Náročnú prácu noc čo noc zapíja. Jeho žene Káti sa to začína zajedať. Pritom by mohla byť hrdá. Pretože toľko vypiť a potom makať ako fretka v náročnom povolaní, pri styku s ľuďmi - to si vyžaduje celého človeka. No Káťa predsa len gúlinček toho človiečika chce aj pre seba, a cíti to tak, že nemá. Že sa odcudzili. Nevera v tom nie je. Možno čosi horšie - ochladnutie. Hoci čosi tam ešte hádam tlie. Podarená vzťahovka. Ukazuje pozadie vzťahu a voľný čas hlavnej dvojice. Len neviem, čím sa pekná Katuška zaoberala, okrem práce a nespokojnosti vo vzťahu. Možno ozaj už ničím. Veď to niekedy pekným ženám stačí. Len byť. ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Hezká slovní metafora. Kdyby měl někdo spočítat, kolik takových vztahových a pracovních arytmií člověk během svého života protrpí, asi by to tam ten chudák počítal navěky. Aneb další z oblíbené řady "film blbec", které zákonitě spravují náladu všem potenciálním divákům, kteří jsou v podobných sračkách jen po kotníky anebo si myslí že jsou, a rádi vyčítavě střízliví u těžkotonážních dramat. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

52. KVIFF - Hodně slušné zpodobnění ruského, lidského, čirého zoufalství uprostřed panelákova v jednom nejmenovaném ruském městě. Oleg pracuje jako lékař u rychlý. Káťa je lékařka v nemocnici. Oba dělají pro lidi a oba jsou z lidí naprosto vyčerpaní. Káťa by chtěla slušnější život, jenže Oleg chlastá jak nedořezanej. První scénou mě přesvědčil, že svojí láskou k chlastu by během dvou hodin v celé Mladé Boleslavi vypil všechny flašky vodky ve všech hospodách, nonstopech, restauracích a barech, které naše město nabízí. Na druhou stranu jsem mu to strašně záviděl, protože on byl schopnej vypít litry vodky a ráno odejít zachraňovat lidi, jak kdyby se nechumelilo. To já si v týdnu dám sedm piv a ráno se peru s peřinou, aby mě vyhrabala do práce. Arytmie nicméně nebyla jenom o tamní ruské dušičce, ona také byla poměrně dost vtipná. Narážela na ochlastu Olega, což nebylo úplně k smíchu, ale nevybíravě si utahovala i z lidí hypochondrů, což už legrace byla...velká. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Ďalší ruský nezávislý snímok, ktorý ma príjemne prekvapil. Vzťahovka trochu inak, ako sme zvyknutí pri komerčných záležitostiach - nový pohľad, ktorý navyše aj reálne zohľadnil celú situáciu okolo tých dvoch. A je príjemné vedieť, že aj napriek všetkým tým problémom, láska ma akýsi pud sebazáchovy pretrvať. Čo sa týka atmosféry, tak slušné civilné vyznenie, ako by som sa medzi postavami prechádzal. Slušný nadpriemer. 80/100 ()

Galerie (50)

Související novinky

52. MFF Karlovy Vary

52. MFF Karlovy Vary

08.07.2017

52. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech před chvílí vyhlásil vítěze cen. A tak nezbývá než se ohlédnout za již proběhnutým festivalem, který navštívilo přes 13 a půl tisíce… (více)

Reklama

Reklama