Noah (Adam Devine) strávi perfektnú prvú noc s dievčaťom jeho snov, no napriek tomu sa dostane do jej tzv. "friend zone". Neprejde ani deň aby nepremýšľal, kde urobil chybu. Po troch rokoch dostane neočakávanú možnosť cestovať späť v čase a zmeniť výsledok tej noci - jeho osud - znova a znova. (Real Tom Hardy)

haWranka

Pointu člověk prokouknul celkem rychle. Ale mělo to docela spád, hlavní hrdinové sympaťáci. Proč ne, na nějaké to líné odpoledne k žehlení... ()

wege

Stokrát viděné, kýčovité, klišovité, ze 4 hlavních hrdinů 3 vyloženě nesympatičtí. Většinou si v takových filmech najdu aspoň někoho, komu fandím. Tady fandím té fotobudce. ()

anetd1 odpad!

Nesympatické postavy křečovitě odehrávající zápletku, kterou jste schopni odhadnout během prvních pár minut. Další Netflix Original, který až bolel sledovat. Tentokrát to nebylo ani vtipně špatný, ale prostě jen špatný a nezvládla jsem to ani do poloviny. ()

mikexcbig

Zas raz cestovanie v čase? Zas raz v romantickej komédií? Zachránila to Saša, hviezda mokrých snov? Sama o sebe nie, no film má rýchly spád, minimum hluchých miest a dokonca aj morálne ponaučenie, ktoré znie... SPOILER ALERT! - Keď ťa nechce, naraz si jej kamarátku! - Štyri hviezdy sotva, ale za posledný rok som videl príliš veľa a oveľa horších komédií, takže k hodnoteniu pridávam bodík z milosti. ()

vodkasesemte

I m sexy and I know it. Relationships are all about energy and attractions and intangible (rozvratný) things beyond your CONTROL. You have something on your lips. Let me get it with mine. CarrieGoFYourself. Time-traveling nomad. Hit him harder! Hit him in the balls. Si řikal, že se nedostane ani na první metu. Why do you keep hitting me with trees? Triple-A plan. Assertive, ambitious, asshole. Theres something about CONFIDENCE that a girl just loves. Girls are attracted to guys who know what they want (ne, to co chtějí) and arent afraid to go for it (thats me). But if all else fails, be an asshole. Not hard asshole, soft asshole (pořid si psa). Girls cant resist a guy that makes em feel bad at first (zase já). Not today, tree. You look like shit. I know EMOTIONS dont penetrate you, so you wouldnt understand how this feels. You are really impenetrable. I do like dogs. Not bad for Cupid. Cross-eyed and droopy (creepy). FAITH is a tricky lady. When you try to figure her out, you just get more confused. Things happen randomly for no reason at all. But they create opportunities. And you learn from those opportunities, even the missed ones. The question is, can you recognize that next opportunity when it matters the most? Everything does happen for a reason. Some things are meant to be. To the end of the world with you. Netflix original film. Shelley Hennig (CarrieGoFYourself) ()

blazma

Tady se nedá hodnotit jinak než průměrem... Film nepřinesl nic nového co už neznáme. už několikrát jsem viděl filmy s podezřele zvláštním a docela náhodným strojem času. Promarněná příležitost a nakonec je ten happy end přesně takový, který vy jako divák víte už po prvních 30 minutách, ale tvůrci filmu si myslí jaké to není překvapení. ()

rigby

50x zfilmovaný motiv v této nové variantě na notoricky známé téma vypadá obzvlášť nechutně a nudně. Nesympatické obsazení hlavních rolí, zmatený příběh s předem známým závěrem i průběhem. Opět se potvrzuje známá pravda, že mnohokrát vylouhovaný čaj přestává být čajem. V tomto případě ani čajíčkem. Proč jsem se na to vlastně znovu díval? ()

LeniRo

Někdo by řekl že je to tuctové... Ale takových komedií je v dnešní době jen pomálu a já se bavila. A Adam DeVine ukázal, že umí zahrát i někoho jiného, než naprostého degena. Takže pro příjemné večerní odreagování po náročném dnu doporučuji :) ()

john986

Hlavni hrdina nesympatickej, dopredu jasny, kdo bude s kym…nic prekvapivyho, nejhorsi adaptace Na hromnice o den vice… ()

stanyko

Prekvapivo prijemna komedia, ktora ponuka naznak nejakej myslienky ci poucenia. No odobram 1* za vtieravy product placement najma v prvej polke filmu. ()

alliade

Vlastně hloupá teen komedie na kterou jsem narazila náhodou. Ale má něco do sebe, a povedlo se jí něco, co mám moc ráda. A to to, že nakonec má opravdu pointu, a že to, co divák postupně vypozoruje a začne si to přát opravdu nakonec uskuteční. I když trochu jinak než čeká. Fajn film, kterému cestování časem neublížilo a možná je schopen se člověka díky závěru dotknout i někde uvnitř. ()

revere

Otravně rozjívené, samoúčelné, málo vtipné a průhledné. Jeden z nejslabších filmů s mým oblíbeným motivem. S ubíhajícím časem, vlastně jeho smyčkami, se to trochu lepší. Přesto doufám, že to neprožiju znovu. ()

Royaldell

Bezchybný Adam Devine ve skvělém rom-comu o cestování v čase. Řekla bych poměrně originální námět a skvělé hlášky a scénky. ,,Poselství’’ též moc dobrý. Nejvíc se mi líbil Angus Young z AC/DC. ()

laura123

Dobrý film, ktorý hlavne poukazuje na osud. Herci mi boli veľmi sympatický. Není to film, ktorý by som si niekedy pozrela znova, ale bolo to romantické, zábavné a až do takej tri štvrtiny filmu som nemala potuchy ako to skončí. ()

KuceraJohny

Not great, not terrible. When we first met, je taková slabší komedie se zajímavou zápletkou. Neviděl jsem moc filmů od netflixu, ale osobně si myslím že mají tak o 90% lepší seriály než celovečerní snímky. Tady to byl příklad komedie u které se sice nepopadáte za břicho ale baví vás. Hlavním tahounem je tu, jak už jsem řekl zajímavý námět. Zpracovaný mohl být ještě o trochu lépe, ale nebylo to nijak špatné. Nikdo z herců nevyčníval akorát na Alex Daddario se pěkně kouká. Jak film dopadne jsem tušil už od poloviny filmu i když v jeden moment jsem začal svou předtuchu zpochybňovat, ale po 10 minutách jsem se zas ujistil a uhádl jsem. Na závěr chci říct že tahle komedie nikoho neurazí a ani není nijak nudná, ale ani nijak zapamatovatelná. ()