Mimi šéf: Rodinný podnik

• USA The Boss Baby: Family Business (více)
Trailer 2

Když se na konci Mimi šéfa bráchové Tim a Ted konečně skamarádili, zdálo se, že jim to vydrží napořád. V pokračování s podtitulem Rodinný podnik jsou oba dospělí a totálně odcizení. Zatímco Ted je ponořený v byznysu a vydělává bambilióny, Tim je spokojený otec dvou holek, nadané teenagerky Tabithy a roztomilého batolete Tiny. Tabitha, která chodí do školy pro nadané děti, má za největší vzor strejdu Teda, což jejího otce trochu rozčiluje, protože s bráchou fakt vůbec nevychází. To ovšem netuší, jaké nečekané společné stmelovací dobrodružství je čeká. Za všechno může Tina, která je ve skutečnosti tajnou agentkou organizace Baby Corp a má za úkol odhalit velké spiknutí spojené se sestřinou školou a jejím podivným ředitelem. A i když je Tina hodně šikovná, ví, že bez pomoci se neobejde. Po ruce má tatínka, strejdu a sci-fi vychytávku, která umí dočasně z dospělého udělat malé dítě. A tak se chlapi promění v chlapce a vydají se do akce, při které k sobě znovu najdou cestu a kromě toho, jen tak mimochodem, zachrání svět, tak jak ho máme rádi. (CinemArt)

Trailer 2

M.i.k.e

jedničku jsem viděl jednou,přišla mi originální a vtipná a vůbec si jí nepamatuju.Dvojka je v lecčems podobná,nicméně rozhodně horší.Už není tak originální,humoru který ocení dospělý divák ubylo a chvílemi je to docela nuda.Světlé chvilky se sice najdou,ale není jich zase tolik a vzhledem k tomu že dobrou jedničku jsem dodnes znova neviděl,dvojku určitě znova neuvidím...60% ()

Harakiri13

Příjemné překvapení, jelikož dvojka Mini šéfa je rozhodně lepším animákem než jednička, což se často jak víme nestává. Čeká nás opět zábava a fajn originální příběh s příjemným záporákem.  Na Rayu ani Lucu nejspíš tento animák nedosáhne, ale i tak jde o velmi povedené pokračování.  6/10 ()

oveckaoa

Nechápu , že to má horší hodnocení než jednička tohle je případ kdy druhý díl je několikanásobně lepší než první.  Ta holka je boží ta druhá dcera taky (Po Rayi a Drak jedny z nejvíce sympatických postav v animácích letos) a líbí se mě i záporák jehož plán dává smysl a navíc ho nezatknou , ale polepší se. Ten kůň by si zasloužil minimálně film jelikož to většinu filmu tahá nahoru. Plusové body za parodii na Pána Prstenů a easter egg na Spirita (pokud se nepletu taky to natočil Dreamworks) . 80 procent pokud bude někdy třetí díl proč ne. ()

TheEvilTwin

Od jedničky docela vzdálené pokračování, které sice od startu nepůsobí dvakrát radostně, ale od poloviny se přehoupne do celkem fajn jízdy se vším všudy - s fajn záporákem, příběhem, častým sentimentem (místy působí dost na oko, ale pro dětské diváky je to asi potřeba) a i pěknou dávkou humoru. Určitě ne tak špatné, jak jsem si myslel, a současně ne tak skvělé, jak by to mohlo být, ale do svojí cílovky 10 let plus se to trefí výborně, pro menší bych film bral s rezervou a pro dospělé publikum film není zase tak úderný a vypointovaný jako jiné disney/pixar záležitosti. Bavil jsem se ale slušně. ()

Stanislaus

Druhé dobrodružství z "tajemného života (vyspělých) batolat" se mi zdálo kvalitativně srovnatelné s jedničkou, která se pohybovala v lehce nadprůměrných vodách. V Rodinném podniku se vrací staří (zestárlí) známí a vedle nich je ve filmu spousta více či méně zajímavých postav - ať už jde o záporáka, novou agentku z Baby Corpu či děsivou "sestřenku" od Addamsových. Příběhově jde v podstatě o kopii prvního dílu, děj je veskrz předvídatelný, zároveň je ale humorný díky množství gagů, takže jsem se v kině nejednou zasmál. Plusový bod za audiovizuálně líbivé hudební vystoupení. Lepší tři hvězdičky! ()

• Na snímke pracovali animátori vo filmových štúdiách v Los Angeles. (MikaelSVK)

Související novinky

Deváté Rychle a zběsile trhá rekordy

Deváté Rychle a zběsile trhá rekordy

28.06.2021

Vin Diesel a jeho gang dorazili do amerických kin zhruba měsíc po čínské premiéře, a nutno říct, že tak učinili s velkou parádou. Okamžitě totiž stanovili nový pandemický rekord, kdy za první víkend… (více)