Valerian a město tisíce planet

• Francie Valérian et la Cité des mille planètes (více)

only_serials

Perfektní! Takhle si představuju sci-fi. Nepochopitelně slabý hodnocení a škoda nevelkého zisku. Přál bych si aspoň 3 pokračování. ()

vodkasesemte

Trochu degenerujou. To je umělá obloha? Tak tady máme utopistickej ráj a z nebe padá dábel. - You are missing a lot of fun - Thats all I need - I have my personal translater (hehe) - Dont you think the hat might be a little bit over the top? - Theres beggary in LOVE that can be reckoned - You mean to tell me, that you have had a WOMAN inside from the beginning? - Transka. Obě - K-troni - Absolute evil (Duka – theres no such thing) - A vystoupí androgynní bytost podobná Jandovy z Evropských hodnot, demon - Emperors son - Jsou tak autenticky stvořeni, že nedokážu na ně vystát pohled - My máme něco, co oni potřebují (konečně to začíná bejt zajímavý – co se nám snaží říct) - Jak by lidi mohli přijmout mezi sebe něco takovýho, leda že by byli absolutně zkažení - Unbelieveable. Esactly (udělal jsem stejný gesto jednou rukou) - Svět za duhou - On má menší ramena než ona (hormony asi nezabraly) - Taky bych si potřeboval píchnout - A následují New Age sračky - At the moment of passing, pearls release all the energy left in their body in a form of a wave which travels through space and time. Finds a benevolent host. - Planet a true PARADISE, lived in harmony, fishing pearls who possessed phenomenal energy - Fertilized their lands, CONTROLLED winds and tides (pohanství jako svině, witches, chybí už jen Matka země) - Three times a year we gave to the earth what the sea had given us (se poseru) - We lived like this in HARMONY (jasně, ty zmutovaná pýčo) - Until the day of the APOCALYPSE (tak na co si stěžuješ) - In the SKY brutal war (war in the heaven) - Trochu Freespace - By the grace of God (takže v řídícím křesle sedí někdo, koho poslouchá člověk) - Image, ej aj? zatím jí nevidíme do obličeje - Mocnosti nebeské - Hele Apollo, toho jsem si předtím nevšiml - Six millions died 6m - At first, they need TIME to understand new environment, absorbing the vast knowledge stored in database - Time has not dimmed the memories of our loss, but it has allowed us to let go of our ANGER toward those responsible - In shadows of Alfa they lived undetected watching and learning - Vessel of their own - Able to replicate and RESTORE their lost world (tak jo – padlí andělé a cesta do ráje) - We can forgive, but how can we FORGET? - We had much serious things to worry about - Lost 500,000 soldiers a day - History is on the MARCH and neither you (negr) nor a bunch of savages are gonna stand in its way (muj člověk) - Fellow citizens - Leading them into ruin and DEGENERATION? Forcing them to go backwards 1000 yrs - You are totally under influence of these creatures - Hes the THREAT. Hes the enemy (přesně tak, ve smyslu, který vy, zdegenerovaný prasata bez pastýře, nedokážete pochopit) - You are your own worst enemy - Unless you make PEACE with your past, you wont have a future (mír začíná spravedlností, každá česká svině dostane, co zaslouží) - Whats mine is mine and whats yours is mine philospohy - I play by the RULES. Its what makes me who I am - LOVE is more powerful than anything else. It breaks all rules and laws - Willing to forgive - Rozdíl mezi láskou a hloupostí, v prvé řadě. Odpouštět český svini na mentální urovni parazita, by bylo krajně sebezničující - Zase si ta pýča/pýčus olizuje držku - Im asking you to trust me - To je dobrý, všimli jste si, kam nemuže dábel, nastřčí ženskou - Kráva - Tak se konečně dozvíme, co znamená to absolutní zlo? - Prostřílej jim palice, at z toho taky něco mám - 2005 Destiny model - Procedure - Wakey him - Wave code - A SOLDIER will always choose death over humiliation - Annihilate them all - Fakt se ho musejí zeptat, kolik zbývá? To bylo jen samý hurry, hurry, ani je nekryl - This is how I work - You spent a day in a womans body - I did learned something - I want only your name on my playlist - I gotta be a man… - Based on comic book series - Naprosto vyprázdněnej film, kterej jsem zfouknul jen kvuli Kaře () (méně) (více)

Bilky

Už podľa anotácie bolo jasné, že ide o komiks pre tínedžerov. A popkultúra Bessona baví od čias 5.elementu, tak nerozumiem prečo sú všetci recenzenti takí sklamaní. Ja som dostal presne to, čo som čakal. Vypiplaný technologicky fantasy komix s priblblým dejom a hektolitrami klišé. Na rozdiel od 5.elementu tu celkom dobre nefungovali hlášky, kedže ste ich tým dvom deckám tváriacich sa ako supermegappc agenti absolútne neverili. Potešil snáď len E.Hawke v mini rokičke. No a Avataru ste zas viac verili fatalistickú zápletku- tu to bolo celé také z rýchlika ako na fcb. Priemer za necelých 60% ()

jack_scott

Celkem průměrný sci-fi film- kterému se však musí přidat hvězdička za originalitu a nápaditost. Nic takového člověk jinde hnedtak neuvidí. 80%. ()

srolyma

Není se co divit, že na tom Besson, ve snaze o druhého Avatara, provařil takový prachy. Je to sice hezky barevné, přeplácané efekty, přiměřeně akční, takže se na to kouká moc dobře, nenudí to, ale že by to byla taková pecka, tak to zase ne. Ani náhodou. Navíc ta dvojice hlavních hrdinů byla vybraná dost nešťastně. Kluk vypadal na čtrnáct, holka na patnáct, maximálně, takže ta soft erotika, žádost o ruku a zařazení v elitní vládní jednotce působily dost nepatřičně. A nic na tom nemění ani fakt, že, jak jsem posléze zjistil, tak chlapec už má třicítku za sebou a děvče bratru pětadvacet. Nebyli prostě uvěřitelní. ()

JenYu

Mám ráda filmy, na které jdu bez očekávání, a pak jen zírám - nadšeně! Vizuálně nadstandardní! Film mohl být bez Rihanny, ale rozhodně ne bez Danea a Cary! Příběhu bych pár věcí vytkla, ale proč se tím zabývat, když celkové dojmy jsou více než uspokojivé? Dlouho už jsem z kina neodcházela s tak příjemným pocitem. A píseň na začátku titulků je pecka všech pecek!!! ()

x_ander

Luc Besson nepatří do starého železa a ukazuje, že pořád umí natočit velkolepé sci-fi se vším všudy. Valerian je jízda, která si ničím nezadá s takovými Strážci galaxie. Je to skvěle oživený svět, kterému škodí v podstatě to, že je to "jen" obyčejný blockbuster bez nějaké přesahu. A druhou pihou je Dane DeHaan - on je ten kluk skvělý herec, ale role rošťáckého vemírného agenta mu prostě nesedí ani náhodou a při srovnání s Chrisem Prattem to nemůže ustát. Proč nemá hlavní roli takový Taron Edgerton? Za to Cara... nejen, že je to brutální kočka a dost času stráví v plavkách, ale je neskutečně sympatická a táhne film nahoru. ()

Aywes

Jelikož jsem se dlouho nevyprázdnil v komentářích, tak si to pro jednou užiju. Valerian má sice v sobě několik odkazů na popkulturní filmy a seriály, ale tak nějak zapomíná být vlastní a osobitý. Pokouší se aspirovat na krále scifi a konkurovat například Star Wars. Trochu odvážné tvrzení, že? Obzvláště, když je režisérem Luc Besson, který je tak trochu specialista na béčkovky. Tohle scífko ale dostalo extrémní rozpočet, který je velmi patrný už v úvodních minutách. Rozmanitost ras, které připomenou například Pátý Element, je jednou ze součástí celého líbivého universa. Kouká se tedy na to velmi příjemně. Možná i o maličko lépe, než na Caru Delevinge. Když ale seškrábate tu líbivou krustu, tak se dostanete v podstatě ke klasickému modernímu teen scifku, které se snaží útočit na mladé publikum a získat si u nich kultovní status. Možná je čas na změnu. Tohle ale ta změna nejspíš není. Až příliš prosté a předvídatelné. Chybí tomu komplexnost a větší práce na scénaři. Animátoři si ale své odvedli na jedničku. My ale nemilujeme Star wars nebo Star trek kvůli efektům. Milujeme je za smysluplnou komplexnost, která se stále rozvíjí. Sice mají obě série několik děr, ale stále se o nich dá dlouhé hodiny hovořit a vytvářet teorie. Valerian takový rozhodně není. Scénař ale jednoduše nestíhá a zastává proti celkovému zpracování. Já bych prostě chtěl víc, než jen sexy mladou buchtu a fantastické efekty. Zase bych ale kecal, kdybych napsal, že jsem se nebavil. Prostě taková definice popkornovky. Čím víc přemýšlíte, tím je to horší. Škoda těch mezer a nevyužitého potenciálu, ale jak často vidíme novou frašízu s takovým rozpočtem? ()

blondboss

Luc Besson sa po odmlke pripomenul, a to rovno vo veľkolepom štýle, kedy nám a hlavne sebe naservíroval brilantnú vizuálnu omeletu s čerešničkou na nej v podobe Cary Delevingne. Keď už pre nič si tento film nezapamätáte, tak pre ňu určite. Žiaľ, tak ako snímok nastaví slušné tempo, tak to tempo pomaly ochabieva až napokon dorazí klišé finále, ktoré to celé v podstate len utopí. Ako sci-fi snímok som bol spokojný, ako epický film mi tomu niečo chýbalo. Možno menšia stopáž by pomohlo k štvrtej hviezde. 65 % ()

Paja55

Kombinace všech možných sci-fi filmů a přeplácanost uškodila hlavnímu příběhu, který si po prvním shlédnutí filmu nevšimnete. Prostředí je ale rozmanité, příjemné a roztomilé. Přes to, že zde uvidíte spousty známých věcí, neztrácí svým způsobem na originalitě. Humor Laureline (hra obočí Cary Delevingne) a nekonečné milostné návrhy Valeriana přidávají k vtipnosti filmu. K překvapení se ve filmu objeví i Rihanna, která si vyzkouší nespočet rolí v jedné osobě. Fantasijní film s nekonečným množství tvorů, se zábavnými kostýmy, vtipný a příjemný pro oko, který dá se pustit vícekrát. ()

husak_k

Ideální film na zhulení se. Jinak bračka. Akorát lituju týpků, který byli do Cary zamilovaný, jenom aby zjistili, že je lesba. ()

blazma

Cara Delevingne aspoň tím sex appealem, okoření jinak přeplácanou nevýraznou scifi pohodovku. Je to škoda, jelikož to mohlo mít větší potenciál, každopádně herecké obsazení bylo tragické. Pro mě nejlepší byli scény s Rihannou. ()

Joe16210

Perfektní sci-fi jízda, které nejvíce přidává na kvalitě vizuální stránka a barevnost, což jsou přesně věci, které Luc Besson umí skvěle. Ostatně i některé postavy jako by z oka vypadly jejich starším kolegům z Pátého elementu. Pokaždé se rád podívám znovu, protože je to super zábava, která se neomrzí. ()

Phex

Koukám na to a říkám si to je jak Avatar, pak si říkám to je jak hvězdné války, pak si říkám to je jak Pátý element a nakonec si říkám to je zas jak Avatar. Před shlédnutím jsem o filmu nic nevděl a teď už vím, že ten Pátý element byl asi teda jako nejblíž no. Změť barev a bláznivých přestřelek, honiček. Je v nich velmi těžké sledovat proč zrovna ten který krok a rozhodnutí postavy udělali a neztratit se v tom...Lucu Bessone přestaň si už cintat pentli. ()

Vito_LePour

Rozjíždí se to opravdu hodně pozvolna a celková stopáž je rozhodně přehnaná. Ústřední dvojice funguje velmi dobře, děj je snadno čitelný, takže je to taková fajn oddechovka, na kterou se zatraceně dobře kouká, díky krásnému vizuálu a dobře se poslouchá, díky velmi kvalitnímu soundtracku. EDIT: po druhém zhlédnutí zvedám na 5*, nemám co vytknout, i ta stopáž mi na druhý pokus paradoxně přišla více přiměřená než napoprvé. ()

Rádio Filmové melodie obohacené o 515 skladeb!

Rádio Filmové melodie obohacené o 515 skladeb!

13.08.2017

PF 2017