Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší. Znáte to asi taky. Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy. Pro jistotu hned dvakrát. Když se pak probere, zjistí, že kouzla a spravedlnost přeci jen existují. Stala se z ní totiž neodolatelná krasavice, najednou vypadá jako božská supermodelka. Celý život se od základu změní. Má to jen jeden háček. Ve skutečnosti se nic nezměnilo, špíčky jsou přesně tam, kde byly, a ona je jediná, kdo se jako luxusní kost vidí. Ale to vůbec nevadí, Renee se cítí sexy, je božská, a život dostává grády. A každý, kdo ji potká, se nestačí divit. Začíná flirtovat, chce novou práci, možná by mohla být i modelkou, kdyby byla povrchní. Nebojí se být lehce vyzývavá vůči šéfovi a vůbec, celý svět jí najednou leží u nohou. Nebojí se soutěže krásy v plavkách a to vůbec nejdůležitější – nebojí se zamilovat. (Bontonfilm)

nudlis odpad!

Odpornou A.S. jsem vydržel sledovat 15 minut. Pak jsem se šel radši vožrat a doufal, že se mi o ní nebude zdát ... ()

Carcooli

Skvela komedie pro holky (hlavně pro ty s par kily navíc, které se pro to trápí). Amy je úžasná a tahle role je psaná přímo ji na tělo. Fakt jsem se bavila 👌 ()

Pythonator

Romanťák pro obtloustlé ženské s mindrákem, že je nikdo nemá rád (průměrná Američanka na psychotikách). Těmto dámám se film jistě zavděčí. Chlap se maximálně zasměje několika povedeným scénám. Ta Amy je vyloženě ošklivá, ale přesto docela sympatická. Kdyby shodila 50 kilo, byla by snad i pěkná. Snad tento film alespoň motivoval některé macatější dámy, aby méně žraly a více dbaly o své zdraví. Pobavila hlavně Michelle Williams se svým hlasem "jako dement". ()

Rada.Shoa odpad!

Blbost největší...tu herečku by měli zakázat! Pokud jde o film tak ten byl tak suchý a nezáživný, až se divím že jsem se z toho nezabil. ()

ErzebethB

Dialogy na začátku filmu nedávají smysl, přijde mi, jako kdyby tam chybělo pár scén, které vám spojí puzzle dohromady. Následně přijde pár vtipných momentů, u kterých se opravdu chytáte za břicho a následně dostanete už jen jasně očekávatelné klišé, trapné momenty, kdy si říkáte bože, bože, bože, vedle v sále hrají Escobara!!! Za mě víc jak dvě hvězdy opravdu nee, protože komedie je předvídatelná, herci v ní průměrní a zase tak moc vtipná vlastně taky nebyla..... v kině vyhozené prachy. ;) ()

Janikk97

Na film jsem nešla s žádným přehnaným očekáváním. Říkala jsem si, že to bude komedie ve stylu Bridget Jones a to se více méně naplnilo:) Jednoduchý, nenáročný a předvídatelný děj ale ničemu nevadil. Sympatičtí herci to jen vylepšovali. Fajn odpočinkový film. ()

princeznaaur

chlapům se to možná nebude líbit, ale ženským jo, neb k tomuto námětu se připodobní spousta žen, protože také některé řeší nízké sebevědomí, přehlížení, tloušťku, ošklivost, špatné vlasy, nohy do X, malá prsa, velký zadek a ještě je dobrý ten protiklad super krásných žen v té firmě vs.nová recepční. ()

Opeth

Vykašlete se na příběh, vydržte 20 minut, než to budete chtít vypnout a potom si myslím, že by jste se mohli pobavit. Tak nějak jsem to udělal a bylo to v pohodě. ()

karelhura odpad!

Jsi božská a já neskutečný č.... že jsem to vydržel sledovat až dokonce. Kill Amy Schumer (Inspiroval mě tomeš ) ()

EYO EYO odpad!

Bože môj to bola ale debilina , celý čas som sa nudil , a ten humor neviem kto sa na tom mohol smiať ,mne prišiel celý film trápny /0% ()

Oxytocin

Film je kombinaci Deníku Bridget Jonesové a filmu Težce zamilován. Je to taková ,,sestřenice Jonesové” za velkou louží procházející v životě chvilkami trapnosti, kdy se stydí spíše přihlížející, než ona sama. Z druhého filmu pak téma, kdy někdo vidí krásu jinak, než ve skutečnosti. Zde ne svoje okolí, ale samu sebe. Film je převážně pro ženské publikum, ale dá se to vydržet a i zasmát. ()

Killy

Mě to neskutečně zklamalo, čekala jsem Amykomedii a místo toho to byla romantická nuda, až na pár scén z traileru nuda ... ()

tomikulas1

Vtipný, hodně střeštěný, škoda pak toho, že se něco na konci podělá, je to hrozně smutný a pak najednou se to otočí a dává to divákovi nějaké moudro, alá filmotéka 21.století. Ale pobavil mě film a líbil se mi. Jen tak dál. ()

SNCIS

"Jmenuji se Renee Bennett, a ucházím se o pozici recepční." Komedie o holce s nadváhou, která se udeří do hlavy a poté získá sebevědomí. "Nepřipadám vám skvěle vypracovaná? Ó můj bože, sáhněte na ty břišáky! Podívejte se na ty prsa! Na ten zadek! Jsem překrásná!" Celý film táhne Amy Schumer a její vysoké ego. Asistují ji neprovařené obličeje, které dopomáhají tomu, že výsledek je průměr. Tahle komedie zcela jistě upadne v zapomnění. "Tys mě viděl celou tu dobu?" - "Renee... Vždycky jsem tě viděl." - 50%. ()