Ve státě Mississippi řádí motocyklový gang zvaný Bratrstvo. Jeho vůdce Chains (Lance Henriksen) obchoduje s drogami a nemilosrdně likviduje duchovní a soudce, kteří mu stojí v cestě. Do gangu se včlení tajný policista John Stone (Brian Bosworth), který jej má postavit mimo zákon. Získá si důvěru šéfa gangu, ale později je jeho identita prozrazena a Johnovi jde o život. (videofil)

Al90

Fajna vyprava do zacatku 90 let kdy frceli pecky v levem uchu,byla stylova muzika,vse se resilo stylove,celkove stylovy akcnak z 91 roku,co trosku me svadi do rozpaku byl hlavni predstavitel,pusobil jako opravdu ztuhly kamen :)) Na druhou stranu musim vysvihnout skvely dabing :) ()

Chicharron

Takový slabší akčnák z prostředí motorkářského gangu, kde se moc kecá, hodně mlátí a hodně střílí a to je asi tak vše. ()

Kowl3r

ako chlapec som vhs-ku s týmto filmom skoro zodral, a ked som bol maród z požičovne som ju mal na celý týždeň... preto dnes nemôžem inak ako za 5, pretože objektívne zhodnotiť to síce dokážem ale nechcem... je to proste béčko ako lusk...neohrabané, nelogické, drsné a hovadsky zábavné... ...charlie vlítni na tu kasu... ...múžu se na to vysrat, copak sem ňáká chúva?... ...hořící missisipi... ...múžešmi říct, proč mě tvoje stará celej večer vočumuje?... ...joe ty máš psa?...:-) ...tetoval jsem, kozy , zvadlý prdele ale mrtvý ucho ješte ne... ...na tomhle prkínku si ulevoval ješte A.B. Lincoln... ... a stovky stovky ďalších super hlášok :) A hlavne nezabudnúť že: ...Búh vodpouští, bratrstvo nee... ()

Tulkis

Jednou mi kámoš dal cédo ať se podívám na film, že se mi bude líbit. Říkal sem si nějaká stará blbost, ale pak přišlo asi nejlepších 5 prvních minut ve filmový historii, kdy sem nevěděl jestli mám čučet s otevřenou pusou nebo se jen válet smíchy po zemi. Celej film byl dál napěchovanej hláškami, který v partě slyšim snad každej den. Takže shrnutí: klasický akční béčko plný výborných hlášek a……vyčistěte si to na čtyrce :D ()

JARDAHONDA

Můj první film, který jsem měl tehdy na VHS. Akční krimi, které se odehrává ve státě Mississipi. Hlavní hrdina-bývalý hráč amerického fotbalu Brian Bosworth se představí, jako policajt, který má jasný úkol : dostat se do motorkářského gangu, získat si důvěru a důkazy a po té zatknout hlavní členy Bratrstva.. Zajímavá a dramatická zápletka.. Na své si přijdou převážně milovníci motorek.. ()

MaxDamage1

Na béčkový film velmi slušný nářez. Akce bylo dost a konec absolutní masakr. Herecké výkony netřeba známkovat,tady šlo o čirou akci. ()

Ankroth

Nostalgie v celé své kráse. Luxusní béčko, na které je radost pohledět. Mimochodem, přesně takhle by asi v reálu vypadal Duke Nukem, Brian je hustor. ()

jenikok

přesně tyhle oldskůláky jako Roadhouse, Last Boyscout nebo tohle je potřeba si občas pustit, protože je to vypínák jako řemen. Hlavní hrdina, kterej v životě neudělal rychlej pohyb a neví, co je strach a triko, se hodinu a půl prohání po okolí na motorce s jedním vyrazem na tváři a na konci vyřeší veškerý civilizační problémy skokem z vrtulníku. Samozřejmě film neskončí smrtí hlavního záporáka, ale až zvučnou hláškou drsnou jako brus :D bomba ()

Drslw

BBBrutálne Béčko a Bezuzdnými amBíciami a Brianom Bosworthom, ktoré právom zapadlo. Za jediné plus sa dá považovať pyrotechnika, ešte bez počítačom generovanej grafiky. Atmosférou zapadne presne do doby svojho vzniku - už to nie sú osemdesiatky, ale ešte nie deväťdesiatky. Pár dobrých momentov sa nájde, ale inak sa to hodí maximálne na video do autobusu. Takže BBBéz hviezdičiek. ()

CaptainPixel

Kozicky, par povedomejch xichtu, kozicky, vydarenej zaporak v podani hvezdnyho herce, vypatlanej rizek v hlavni roli, radoby drsnacky hlasky, prekvapive povedeny efekty, rev motorek a elektrickejch kytar a kozicky prekvapily v nedocenenem akcnim B-cku. Aneb, jestli se ti libilo "Ve stínu gangu", tak bych si tipnu, ze ani tohle nezklame. ()