Ve státě Mississippi řádí motocyklový gang zvaný Bratrstvo. Jeho vůdce Chains (Lance Henriksen) obchoduje s drogami a nemilosrdně likviduje duchovní a soudce, kteří mu stojí v cestě. Do gangu se včlení tajný policista John Stone (Brian Bosworth), který jej má postavit mimo zákon. Získá si důvěru šéfa gangu, ale později je jeho identita prozrazena a Johnovi jde o život. (videofil)

Belmondicek

"Lepší je bejt první v pekle, než druhej v nebi!" Dodnes si pamatuji na slogan v nějakém filmovém časopise, Arnolde ustup, Brian Bosworth přichází! Škoda, že se z Boswortha nestala akční hvězda. Tímto hitem se skvěle uvedl a potom najednou zmizel. Hold asi počátek devadesátých let byl postupný soumrak akčních hvězd. Film, po těch třiceti letech neuvěřitelně odsejpá, honičky na motorkách, exploze, bitky, střílení... Bývalý kaskadér Craig R. Baxley natočil po Action Jacksonovi a Temném andělovi svůj třetí a poslední akčni majstrštyk. Lance Henriksen si vystřihl dalšího hustýho padoucha, radost pohledět a kinodabing od Intersonicu v podání Marka Vašuta a Borise Rosnera, je skutečná bomba! ()

Nix

Pamatuju si do dneška, jak jsem tento film sjížděl na VHS, kterou jsme měli doma. Bylo potřeba si tento film připomenout a já musím říct, že film vůbec nezestárl. Pořád stejně dobrý jako tenkrát. Na co jsem ale zapomněl, tak je kultovní dabing. Ten se fakt povedl. Film má skvělý hlášky, skvělé tempo a božího Briana. A Lance jako Chase je kultovní záporák a kdo se mi ještě moc líbil byl Forsythe jako Ace. Tohle je béčková klasika a já musím jít do plných už jen z nostalgie. Ale film je fakt super a zaslouží si to. ()

biergof

Prostě klasika! Kolik akčních filmů začíná pasáží vykradením samoobsluhy? Cobra, Dark Angel....Stone Cold:) Správnej drsnej film pro správný drsný chlapy! ()

prometheusXX

Jeden z najvydarenejších akčných Béčok 90 rokov. skvelá akcia,humor,hlášky,hudba,herci. kocikedy sa tento film dá pozrieť.za mňa silnych 80% ()

ŠpetaMarek

Tohle mi udělalo strašnou radost, krásné béčko ze začátku devadesátek s otřesně vtipným dabingem s Vašutem. Škoda, že to nemá dvojku. A ano... je to sračka, ale přesně taková, jakou chci na večeru mírně otrlého (z rozsahem od céčka po nepochop/ený/itelný art) diváka vidět. ()

Marlow

L. Henriksen jako hlavní padouch úplně zastiňuje B. Boswortha v hlavní roli. Je tu pár slušných akčních scén a záběrů na hezké motorky. To je poněkud málo na film , který měl z B. Boswortha udělat novu akční hvězdu.. ()

Dinsberg

Jedno z lepších akčních béček. Craig Baxley byl na ně expert. Ale nedokázal jim vděchnout potřebnou dávku života, aby se staly nezapomenutelnými. ()

2scha

Byly doby,kdy se ozvalo z reproduktoru televize:"Intersonic uvádí...". a já věděl,že ten film bude téměř jistě "boží". Ty doby minuly,ale zrovna tenhle kousek je dobrá oddychovka ()

tombarider

To, co byli schopný zapojit do filmu z přelomu 80 a 90 let, to už se nikdy opakovat nebude :D plaz jako domaci mazlicek, nebo projizdka na motorce po pavilonu soudu...proc ne :D ()

Guran

Film mi byl doporučen, takže jsem se na něj těšil. Mé hodnocení není nejlepší, ale také není nejhorší. Hodnotil bych spíš jako lepší průměr. Herecký výkon Briana Boswortha bych přirovnával ke Stallonovi nebo Swarzemu, protože jeho charakter je jim velice podobný. Na rok 1991 je kvalita filmu znát. Mrzelo mě, že to schytala hlavní ženská představitelka a ten konec, který se mi zdál moc urychlený, jako kdyby filmařům unikaly peníze. Lance Henriksen ještě s českým dabérem svou roli záporáka zahrál opět dobře, tato role mu nejlíp seděla je vzhledem. Čas, který jsem věnoval tomuto filmu rozhodně nebyl ztracený, bavil jsem se, o to mi šlo. Špatný film to rozhodně není. ()

horor2

Potřebuji novou děvku... - Vem si jednu z těch mejch! :-D Brian Bosworth jako tajný policajt, který má proklouznout do motorkářského bratrstva, vedeným brilantním Henriksenem. Parádní akce, parádní hlášky - prostě parádní KLASIKA. ()

johnsnow

začiatok a finish po piči. Výplň medzi tým ale okrem jednej fakt nečakanej scény, nemá čím zaujať. Bosworth ok, slečinka pekná, Henriksen a Forsyth obstojný. Slabšie 3* ()

weasel.p

Takhle nějak má vypadat nenáročný akčňák. Bosworth do toho pasoval (jeho postavu dělal cool z větší části Vašutův dabing) a Henrikssen je obstojný záporák. Děj to mělo, kulky a pěsti lítaj vzduchem..co byste chtěli. Dobrý 3. ()

walkingdead

Jedno z mnoha zábavných akčních béček z přelomu 80. a 90. let, z kterého ještě pořád dost dýchají ty osmdesátky. Bosworth vypadá jako Vašut (po steroidech) a mluví ho Vašut (dost drsně :D ). Sice i ten varan je lepší herec než on, ale to vůbec nevadí. Závěrečná scéna u soudu je trochu (spíš dost) přitažená za vlasy, ale celkově ten film mám rád. ()