Epizody(12)

Vojenská služba – adrenalin, humor a akce. Martin Stránský, Michal Holán a Bára Mottlová jako průvodci nového atraktivního cyklu České televize o armádě ze všech stran. V samotném srdci Evropy, kde bije srdce odvážného národa, který v minulosti dokázal ovlivnit dějiny, dříme armáda plná hrdinů. Málokdo o ní ví. Je to speciální patrola složená z těch nejlepších – Martin Stránský, nejkrásnějších – Barbora Motlová, ale i těch nejšílenějších – Michal Holán. Pojďme se s nimi vydat na misi do naší armády. (Česká televize)

Recenze uživatele DanielP. k tomuto seriálu (1)

Patrola (2017)

Nápad dobrý, provedení ve stylu TopGearu a ještě snad i " Koumáků " vše tak trochu kopie BBC. Nic proti, mělo to jistě i efekt s verbováním nováčků do armády aby se podívali s čím vojáci pracují u jednotlivých útvarů, ale měl tam zůstat pouze Stránský... Žena hezká, ale zcela mimo. Co se týče Holána, tak ten chlapec by měl především shodit na váze, když chce točit pořad o armádě a jeho role je až příliš uťáplá. Za mě 3*, ale šlo by to udělat výrazně lépe a nesnažit se za každou cenu o vtip... Musím, ale vyšvihnout předposlední díl kdy vypraví příběh o bojovém úkolu na Heydricha a zároveň nám představili válečného hrdinu i jeho příběh... To člověka opravdu chytne. A za to tleskám! ()