Nápad dobrý, provedení ve stylu TopGearu a ještě snad i " Koumáků " vše tak trochu kopie BBC. Nic proti, mělo to jistě i efekt s verbováním nováčků do armády aby se podívali s čím vojáci pracují u jednotlivých útvarů, ale měl tam zůstat pouze Stránský... Žena hezká, ale zcela mimo. Co se týče Holána, tak ten chlapec by měl především shodit na váze, když chce točit pořad o armádě a jeho role je až příliš uťáplá. Za mě 3*, ale šlo by to udělat výrazně lépe a nesnažit se za každou cenu o vtip... Musím, ale vyšvihnout předposlední díl kdy vypraví příběh o bojovém úkolu na Heydricha a zároveň nám představili válečného hrdinu i jeho příběh... To člověka opravdu chytne. A za to tleskám!(9.5.2018)

• ghatos

Armádní český Top Gear? Uf, uf, uf...hodně ujetá záležitost. 30%.(30.9.2017)

• zette

Uz dlouho jsem nevidel tak dementni zpracovani a je uplne jedno, co je hlavnim tematem.(9.10.2017)

• Herzeleid

Viděl jsem jeden díl, což je možná málo, ale i tak: obsah by byl zajímavý, ale panebože to podání, jakým je pořád uváděn je ... těžko vybrat slušné slovo ... absurdní! Když nemůžete moderátory vystát, sebelepší obsah to nezachrání. Opravdu škoda.(6.10.2017)

• gogos

No, jako nápad dobrý - konečně pořad o vojácích a technice. Bohužel samotné techniky a informací je pomálu, spíše jen kecy v kleci, rádobyvtipné hlášky a nepovedené zpracování. Potenciál programu nenaplněn.(29.10.2017)