Epizody(9)

Mladá žena s amnézií hraje klíčovou roli v případu nezvěstné osoby. Pokud chce ale očistit své jméno, bude si muset vzpomenout. (Netflix)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (9)

Tabula rasa (2017)

Hoci su herci uveritelni, holandstina celkom prijemna a hlavna predstavitelka velmi sympaticka, prve diely su dost "vatove" a obcas dost naivne. Vztahovka schvalne obcas matie a nezmyselne pasaze su potom vysvetlene az v zaverecnom dieli. Zato psychologicka linia manzelky je vyborna. Pribeh vo svojom vyusteni speje dost "sroubovane". Mierny nadpriemer. Ten zaver ma nedostal, hoci ma potesilo, ako nam ponukali viacerych "podozrivych". 65%. ()

De Geest (2017) (E01)

Ma to svoju atmosferu a i urcite tajomno, ci znepokojive ocakavanie. Dufam, ze nas to, co sa z toho vykluje nekusne "do zadku". :) Zatial i po hereckej stranke nemam co vytknut. Velmi pekne uvodne titulky (piesok, ci cervenea paprika? ;) ) A tiez holandstina sa prijemne pocuva. 70% ()

Houdini (2017) (E02)

Co ja viem. Ak sa stale budeme pohybovat iba v snovych predstavach a halucinaciach, velmi rychlo ma to prestane bavit. Totiz, nakrutit nic-nehovoriaci bullshit je to najjednoduchsie. Snad to k tomu nespeje. Zatial mam podozrenie i na manzela a trochu i na samotnu brilatu psychiatricku. Vysetrovatel mi pride ako ujko od vedla. Uvidime. ()

Vogel voor de kat (2017) (E03)

Hm, trosku sa ukazali kontury. Zeby sestricka spomenula svagrovi a ten majuc znamost podplatil lesnika, aby odpratali.....;) 70% Inak nenajst dcerku sa nepatri a ta teda asi dlho cupela v tej spajzi. :) ()

De draad van Ariadne (2017) (E04)

Ked do tych psychicky "stavov" mladej zeny este pichnu vracanie piesku a jej nereagovanie, ma to sice nejaky efekt, ale nemyslim, ze "ziadany". Ten parik individui (medii) bol zaujimavy, uznavam, a i "ocko" sa zagulalo k mojmu podorivemu cislo jedna uz od druhej epizody, ale celkovo ma tato epizoda ako celok nepobavila. Vnimame "pakt o spolupraci" s vysetrovatelom mieriacim do dochodku za pozitivnu vec? Asi ano. ()

V. (2017) (E05)

Napriek odhaleniu v zavere, mi doteraz predostrene obrazy moc nevysvetluju "uhybne manevre" manzela a dalsich zucastnenych. A kedze nam ostavaju styri casti, verim, ze tam toho zaujimaveho bude viac. 60% ()

De Berenput (2017) (E06)

Dej sa z mysteriozneho preklopil po poslednom odhaleni o dcerke do dramatickej a mierne kriminalnej roviny. Medium si nedalo pravit "prasknute ocko"? Scena s objimanim pri stole potom uz opat zanrovo moc nesedela. Stihla mamina vobec uhradit zavazok, po ktore si "babicka" prisla v prvom rade? :) 65% Vyzera to tak, ze kamarat zo zberneho dvora bol "len" ozajstny kamarat. ()

Het bos door de bomen (2017) (E08)

Vydareny, akcno/detektivno/mysteriozny diel. A hoci bol "utek" pritiahnuty za vlasy, celkovo som rad, ze sa konecne cosi v epizode aj udialo. ()

Bob (2017) (E09)

Pribehovo to sice do seba velmi pekne a "prihodne" zapadlo. Len mi pride, ze dieliky puzzle do seba nepasovali prirodzene, ale bolo im dost silno "pomahane". Vdaka pribehu vsak nadpriemer. 65% ()