Reklama

Reklama

Epizody(9)

Obsahy(1)

Mladá žena s amnézií hraje klíčovou roli v případu nezvěstné osoby. Pokud chce ale očistit své jméno, bude si muset vzpomenout. (Netflix)

Recenze (23)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hoci su herci uveritelni, holandstina celkom prijemna a hlavna predstavitelka velmi sympaticka, prve diely su dost "vatove" a obcas dost naivne. Vztahovka schvalne obcas matie a nezmyselne pasaze su potom vysvetlene az v zaverecnom dieli. Zato psychologicka linia manzelky je vyborna. Pribeh vo svojom vyusteni speje dost "sroubovane". Mierny nadpriemer. Ten zaver ma nedostal, hoci ma potesilo, ako nam ponukali viacerych "podozrivych". 65%. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Ťažko k tomu povedať niečo nové, v podstate sa môj názor na tento seriál zhoduje s väčšinou iných užívateľov čsfd. Zaujímavo štrukturovaná dejová linka s fantasticky prepracovaným spôsobom skladania jednotlivých dielikov do celkovej mozaiky, slušne do hĺbky charakterovo rozobrané postavy... no skrátka po týchto stránkach ide o psychologický thriller ako remeň. Všetko však autori skazili tým až príliš lacným, ľahko uhádnuteľným a klišé rozuzlením v závere, to ma teda nepríjemne schladilo. Malo to na plný počet, posledná časť to však zrazila na "iba" slušný nadpriemer. 80/100 ()

Reklama

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Povedená záležitost, která se rozjede hlavně ve druhé polovině. Přiznám se, že jsem seriál nesledoval úplně na sto procent, ale asi od pátého dílu mě to fest chytlo a já dal vše na jeden zátah. Zcela nečekaně. Konec velmi překvapivý a mně osobně ani nijak nevadil a už vůbec jsem ho netipoval. I když ta osoba, co za to nakonec mohla, ta mně přišla divná už od začátku. ()

vnimatkrasu 

všechny recenze uživatele

Byla by děsná škoda brát Tabula Rasa jen jako jednu z dalších evropskejch kriminálek. Je totiž vizuálně přenádherná, plná atraktivních idejí a hlavně valí solidním tempem od jednoho cliffhangeru k druhýmu. Rozuzlení je samo trochu sporný. Já však adoruju vyprávění motivující k druhýmu zhlédnutí a Veerle Baetens, která tu zmatenou polohu dává úplně mocně. ()

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Úplně dokonalé to není, má to několik logických nesrovnalostí, ale dávám za 5! Od prvního dílu mě to chytlo a nepustilo až do konce. Zpočátku nepřehledný, lehce hororem líznutý děj se pomalu začíná skládat, jako mozaika až do finále, kdy všechno do sebe zapadne. Jistě, Mieyna diagnóza dává možnosti k velkým zvratům a tvůrci toho bohatě využívají (v poslední části až moc). Právě poslední dovysvětlovací - Saw díl je hodně překombinovaný. Jenže zážitek z celé série je natolik silný, že i toto odpouštím. P.S. O trpký humor se tu stará pyroman Vronsky, ten se mi moc líbil. ()

Galerie (47)

Související novinky

Reklama

Reklama