Svižná vtipná sarkastická komedie dokazuje, že Dánové mají smysl pro humor i ironii. Škoda, že se mi herci nelíbí.(24.7.2017)

Obnažený postavený péra jsou základem tohoto filmu. Dlouho jsem neviděl nějakou nekompromisní komedie, takže jsem se také konečně nějaké dočkal. A tahle mě teda sejmula s celou parádou. Škoda jen, že brutální motivy střídala chvilková nuda. Holt takovou nálož, komedie podobných hodnot, neudrží celou stopáž. Takže druhá dramatická polovina byla trošku slabší a stejně na tom byl i rozjezd, který byl z té série pomalých, až pozvolných. Jinak jsem se ale dočkal scén, na které nikdy nezapomenu, a který mě přesvědčili, že film, všeobecně, má stále co nabídnout.(3.10.2016)

Poloha 69 na stojáka... Doposiaľ zrejme najväčší brutál, aký som kedy videl!(27.1.2017)

Bylo to dostatečně nekorektní, dostatečně sprostý a místama dost vtipný, že jsem byl schopen tolerovat slabší scénář a z toho vyplývající hluchá místa v některých částech filmu.(4.3.2017)

Film, který dal světu frndočuch už z principu nemůže být špatnej. Největší maséřina se rozjíždí v okmažiku pobytu v USA, tam lítá jeden nekorektňák za druhým. Ke konci film trošku ztrací na tempu, především na humoru, ale stále si drží laťku hodně vysoko, ať už při vyjednávání na jak dlouho ho může zasunout do Frankovi manželky a nebo hláška, "už ho tam skoro máme" se stane součástí slovníku každýho žižkovskýho gentlamana.(30.9.2016)

• - V scéne vo výťahu v prvej tretine filmu hovorí Frankova manželka Nikolajovi "I have to tell you Nikolaj, you're so good as that knight". Ide o narážku na seriál Game of Thrones, v ktorom Nikolaj Coster-Waldau stvárnil postavu Jaimeho Lannistera. Frank Hvam si tam zahral tiež. (RigorMortis)