Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

Harakiri13

Pokud chcete vidět skutečné policisty v akci, tak doporučuji Cops (u nás známe jako Policie v akci USA). Tato česká fraška je katastrofa. 1/10 ()

trickmaster

Uprimne nechapu tak nizke hodnoceni! Vsichni vime, o co v tomto typu poradu jde. Na televizni rychlokvasky typu Prostreno, Ulice nebo Tvoje tvar, je tohle asi nejlepsi porad, na ktery se da v pohode divat, kdyz prijdete domu z prace a chcete u telky vypnout. Btw pro kluky je to poucny, maji prirozeny respekt z policie, v aute se poutaji, chodi vzdy po prechodu apod., jelikoz mají respekt že státních organu 😅. Je to v podstate vychovny material a i kluk chce byt pry policajtem! 😉 ()

vandamator odpad!

Nic debilnějšího už člověk jen tak nevymysli. S realitou má pevně doufám společného stejně jako hovno a karamel. Neherecké výkony jsou třešnička na dortu tomuhle bizáru. ()

fooggyy7 odpad!

Chcete se pobavit? Tak si pár dílů shlédněte. Všichni ti policajti jsou vousatí a vypadají jak sedm trpaslíků, co jdou do práce. Mají samo jiné čepice. Něco takového může natočit pouze debil. ()

Kalda69 odpad!

Dat do popisu sci-fi a vyskrtnout document, drama a reality-TV, tak by to mozna dostalo I ty 3* ale jestlize si to hraje na realitu tak se divim, ze jeste nejakou zlocinnost vubec mame. ()

liebgott odpad!

Co na to říct , pokaždé když vidím policii v akci vzpomenu si na Pláž Omaha 6 . června 1944 , ty kluci si tam zažily peklo na zemi ale v porovnání s tím co zakouší diváci tohoto seriálu je něaký vylodění a 2000 mrtvích jen slabí odvar ()

oskiii odpad!

Další prima sranec. Toto je skutečná práce policistů? Opravdu někdo věří, že tohle je realita? Zoufalé herecké výkony... prachsprosté divadlo alá Nebezpečné vztahy na Barrandově. Tohle nemá s realitou nic společného. Prima opět potvrdila, že v oblasti výroby sranců šlape Barrandovu na paty. ()

Ondr4H odpad!

Netřeba slov, stačí vyjádření od PČR. http://www.policie.cz/clanek/reakce-na-serial-policie-v-akci.aspx Nedá mi to musím se rozepsat, neušlo mi pár epizod toho rádoby reality show.Když pominu fakt že to mělo být zamýšleno jako pocta policii, tak nabývám dojmu že tu práci musí dehonestovat a lidé co mají záporné IQ tomu bohužel věří.Je pravda že jsem u PČR nikdy nepracoval, ale myslím si že policista situaci musí zklidnit a ne ji podle toho humusu ještě více rozdmýchávat nejlépe křikem například na psychicky nemocného až to nakonec končí něčím, co by GIBS nenechalo chladnými.Tenhle rádoby americký styl do naší krajiny nepatří, nedělejte z lidí pitomce ještě větší než jsou.Myslím si že by vyřešilo aby přes půlku obrazovky přes celou délku pořadu šlo že se jedná o fikci vymletých hlav scénáristů. ()

DavidDizzer odpad!

Mnohem koukatelnější než slovenská verze. Alespoň přirozenější hraní a výkony, i když stále nic moc. Policie umí hovořit věrohodně a přirozeně, celkově na zabití nudy stačí, ale na slevenskou verzi se dívat nedá, i kdybyste se měli raději unudit k smrti. ()

nudlis odpad!

Další rádoby "dokumentární" sračka z dílny TV Prima. Policajti nejsou praví, jak se pořad všem snaží namluvit, třeba pomocí popisku např. "Jarda Novotný, 10 let u policie". PČR se od nich oficiálně distancovala (lze to dohledat na webu PČR). Navíc dělat tam "zločince" je asi dobrá brigáda pro bezďáky, cigoše a další existence, Prima platí dvojku na ruku. P.S.: Po pěti letech jsem sebral odvahu a chvíli se na to zas díval. Bože, to je tak ukrutně tupý ... ()

Mark1983

V epizodě, v níž policie v akci vyrazila na hřbitov jsem poznal toho, co byl na barrandově v Nebezpečných vztazích jako lichvář chtící splácet půjčku, kterou sám umožnil a kterou už měl vrácenou. Pak byl ještě v Soudkyni Barbaře jako otec mající syna, který žil jako nemakačenko a hrál si na studenta. A protože kdyby epizody v autentické podobě by byly daleko působivější, dávám Policii v akci jen jednu hvězdičku. ()

Noah07

První díly absolutní tragedie....postupem času je to lepší a lepší...je by to chtělo přidat na autentičnosti...jako,že např. sanitka která přijíždí je sanitka svozová ,policejní auta jsou ok ,až vylepšíte realnost akce ,tak přidám hvězdu....takhle děláte ze záchranářů kretény a amatéry např. poslední díl 231. dívka sražená autem,tržná tána na hlave a bolest v oblasti hrudní a vaši záchranáři ji ofáčujou hlavu a odvedou po svých do "žluté dodávky"..normální a reální záchranáři by jí dali límec a odnášeli by ji na nosítkách....poranění páteře atd. ()