Hele Muppete, kdo tady vraždí?

• USA The Happytime Murders (více)
Trailer 3

Dva detektivové - člověk a loutka - musí spolupracovat, aby dopadli vraha. Ve světě, kde loutky koexistují s lidmi, ale jsou považovány za druhořadé občany, byl Phil Phillips prvním loutkovým policajtem na policejním oddělení v Los Angeles (LAPD). Nyní je soukromým detektivem, který má lidskou sekretářku Bubbles a je najat loutkovou klientkou Sandrou, aby zjistil, kdo ji vydírá. Phil vede vyšetřování v porno prodejně, která je vlastněna loutkami, a když jde dozadu, aby zkontroloval jejich záznamy, neznámý útočník zabije každého přítomného, ​​včetně pana Bumblypantsa, který hrál v „The Happytime Gang“, oblíbeném a milovaném sitcomu loutkové televize z 90-tých let. Přijde policie a Phil se po létech setkává s bývalou parťačkou, detektivem Connie Edwardsovou (Melissa McCarthy). Bylo to jen loupežné přepadení, které nevyšlo nebo vražda? Jsou nuceni začít spolupracovat, aby se dopátrali pravdy. (TV JOJ)

Trailer 3

D.Moore

Bavil jsem se lépe než jsme čekal. Zajímavé ovšem je, že to nebylo ani tak zásluhou obhroublých slovních přestřelek (i když i ty byly jakýmsi neodolatelným způsobem fajn), nýbrž zásluhou skvělého světa, v němž se film odehrává. Neměl jsem nejmenší problém uvěřit, že v něm lidé a plyšáci žijí přirozeně pospolu stejně jako třeba lidé a kreslouni ve Falešné hře s králíkem Rogerem, a bavilo mě pozorovat, co v tom světě je jinak, jak co funguje… A v tomto ohledu přišli tvůrci se spoustou nápadů, které byly prostě a jednoduše skvělé. Že s v těch úžasných kulisách odehrává vcelku klasický příběh z drsné školy o bývalém policistovi, který se živí jako soukromé očko a po návštěvě setsakra svůdné klientky s tajemstvím se zaplete do něčeho, co si ani nedokázal představit… ? Někdo to může brát jako minus, já to beru jako fór na druhou. Navíc Melissa McCarthy tu nebyla trapná a více než bonusem byla moje oblíbená komička Maya Rudolph v roztomilé roli sekretářky. ()

mortak

Jako drsná detektivka s drsným muppetem v hlavní roli by to fungovalo. Bohužel Melissa McCarthy a tuny spermatu tu správnou atmosféru spolehlivě zabíjí. Mellissa prostě není tak dobrá herečka jako Bob Hoskins, který uměl skvěle komunikovat s kresleným zajícem. Ona jen odříkává své repliky do prázdna. Její plyšový parťák je na tom herecky a charismatem o několik tříd výše. Škoda, že mu scénář předepisuje tolik fekálního humoru a on jako loutka se tomu nemůže bránit. ()

Fary

Nemám rád Melissu McCarthy, ale i tak musím uznat, že jsem se u toho filmu párkrát zasmál. Sice úplným hovadinám, ale zasmál. Jen si nejsem úplně jistý, pro koho ten film vlastně je - pro děti je až moc oplzlý, nechutný a sprostý a pro dospěláky zase až moc infantilní. Cílovka jsou tak asi lidi, kteří vyrůstali na MuppetShow, ale dneska už jsou to dospěláci. ()

oveckaoa

Tohle je ukázkový příklad filmu s příšernými lidskými herci. Melissa Mccarthy je příšerná herečka a směle si může podat ruku s Rebel Wilson a soutěžit kdo z nich je horší o ostatním castingu nemluvě od toho černocha po tu sekretářku. Celé to zachraňují pouze mupeti a oplzlý humor. který se časem, ale ohraje jelikož, když je skoro v každé páté větě sexuální narážka už to vtipné není. 40 procent za mupetí sex (scéna je v traileru) pointu a postavu té mupetky co chtěla vyšetřit ten případ svého vydírání. ()

CheeseFigure

Nadmierna vulgartia, dvojzmyselné poznámky, zvrhlosť, prepálenosť, Melissa McCarthy. To sú veci, ktoré mi nevadia, dokonca ani keď sú vo filme, kde detektívka a bábika hľadajú sériového vraha bábik. Keď sme pri tom, musím povedať, že svojím spôsobom sa jedná o dosť brutálny film. No, bohužiaľ je tu ešte jedna ingredencia, ktorá kazí pokrm. A to je občasný cringe, kedy som sa obzeral po miestnosti a tváril sa, že to čo je na obrazovke tam radšej nie je. Áno, bohužiaľ, aj to sprevádzalo tento film a preto mu viac ako tri hviezdičky dať nemôžem. I keď sú to silné tri hviezdičky! A ešte by som si rád pohonil svoje ego. Vďaka sledovaniu rôznych kriminálok sa aj u mňa rozvinul mozog detektíva a vraha aj s motívom som úspešne uhádol! ()

• Nejhorší den Briana Hensona na natáčení byl, když musel hrát Kraba. Musel být uvnitř popelnice, aby mohl režírovat a zároveň ovládat a namluvit Kraba. Když tam byl, najednou ucítil, jak mu po zádech stéká něco studeného a tekutého. Člen štábu, který si myslel, že je to skutečný odpadkový koš, tam neopatrně hodil zpola plnou láhev piva. (KGBelik)

Související novinky

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

S blížícím se koncem roku se pochopitelně pojí vznik různých žebříčků, rok 2019 je ale specifický ještě v tom, že spolu s ním zároveň končí i celá dekáda, a to ohlížení proto bude místy větší.… (více)

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Zlaté maliny (v angličtině zkráceně Razzies) jsou ocenění za nejhorší filmy roku, které jsou každoročně „slavnostně“ udíleny den před Oscarovým ceremoniálem. Letošek pak nebyl výjimkou a byť nás ty… (více)