Reklama

Reklama

Snímek Cesta bez návratu, který vznikl podle skutečných událostí, vypráví příběh dvou mužů, stavbyvedoucího Romana Melnyka (Arnold Schwarzenegger) a letového dispečera Jakea Bonanose (Scoot McNairy). Jejich životy se tragicky protnou ve chvíli, kdy letadlo, na jehož palubě je Romanova manželka s dcerou, havaruje. (Bontonfilm)

Diskuze

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

SK dabing Bat 21 dopadol dobre.

Asi Intersonic setril hlavne na CZ verziach.

Odkedy sa vysral na Sk verzie, tak sa rapidne zlepsili aj cz verzie.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Páč  to byla regulérní amatéřina. Ti dabéři jsou tam úplně mimo plácají sračky, nestíhají říct co mají a propo zaznamenal si pak ty hlasy ještě v jiných filmech? já ne to podle mě nebyli vůbec profíci toť můj odhad.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Zvlastne je, ze cz dabing Ultra Force a spol mi pripada ako regulerne peklo, ale sk dabing tych filmov mam dodnes rad.

Pritom v obidvoch verziach dabovalo tak 6-7 ludi.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Zázemí těhlech menších společností holt nebylo na takový úrovni. Pamatuješ Lars? Ono začátky Intersonicu taky stáli za to :-) Kdo viděl Ultra Force 1,2,3 nebo Red force 1 z původním dabingem jistě potvrdí.

na příspěvěk reagoval Lacike, vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Já teď slyšel plno těch "původních" dabingů z povinnosti a hele, žádnej zázrak. Největší dabingový průsery měl MIDO film v režii Martina Zounara. Fakt strašný!

na příspěvěk reagoval Lacike, Wacoslav1

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Neblázni. Já dřív přeložil maximálně jeden až dva filmy ročně. A minulej rok jsem jich přeložil možná deset. Ono není jednoduchý, najím skoro němej film, co by mě zaujal:)

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Arnold ide na staré kolená točiť úplné kokotiny? Ja ho nechcem vidieť v drámach. Buď nech točí Predátora, Conana, Expendables, alebo aspoň nejaké akčné béčko za 12 mega kde postrieľa 50 gaunerov. Maggie som ani nevidel a aj tu hrozí, že neuvidím.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

Ja sa tesim na kazdy novy film s Arniem. Aj ked prevratne kusky uz neocakavam. A ty si uz konecne pozri TG. Alebo sa az tak velmi toho bojis?

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Takze dalsi film pri ktorom si Waco poplace a vegetol ho nikdy neuvidi.

A mne uz zacina byt uplne jedno, ze Arnie toci novy film.

Keby natocil aspon nejaku komediu. Hoci aj tie blbe Trojcata.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

temný trillery já rád a Arnold je bůh číslo dvě, takže hej ! těším se  

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Arnold nejlepším zabijákem na světě

Arnold nejlepším zabijákem na světě

05.05.2016

Čtvrtý díl Expendables je zatím v nedohlednu a šestý Terminátor se taky nechystá, Arnold Schwarzenegger tedy nemá zrovna napilno. Ještě letos ho uvidíme v dramatu 478, kde bude nahánět leteckého… (více)

Reklama

Reklama