Michael Jackson: Black or White

(hudební videoklip)

Jeden z nejúspěšnějších videoklipů popového krále 90. let M. Jacksona a jeden z nejúspěšnějších videoklipů vůbec, ve kterém se objevila také tehdejší dětská filmová hvězda M. Culkin. (matestlust)

ivishka

Neflákám Jacksonovi hvězdičky ke klipům jen proto, že byl a bude legendou popu a všeho možného. Ale ten začátek: "Obávám se, že tvůj otec bude hodně rozrušený až se zase vrátí zpět!". Jasně, že jde zase jen o další song, ale klip je bezpochyby originální. Kdo by nechtěl odstřelit občas své blízké na měsíc? Někdo se vyblbne pouštěním hudby a někdo tancem - to záleží na každém. P.S. Menší plus dostává také malý Macaulay Culkin, který tehdy nepostrádal svou pověstnou rozkošnost ze série Sám doma. ()

zipper111

Jako vždy geniální Jacksonův klip, který nemá obdoby. Snad ještě víc se mi líbí jeho Earth song, to už člověka vezme za gule :) ()

peto12

Môj najoblúbnejší klip s Michaelom, čo som videl. Výborný Michael a samozrejme aj Macaulay Culkin. Socha slobody tiež nemá chybu. ()

bartias

Megalomanský Jackson díky pěkným a celkem působivým záběrům obletí půl světa a nakonec připlácne vymakané, efektivně natočené taneční číslo. U toho nechybí hvězda komedie Sám Doma Macaulay Culkin. Dvě dekády po vzniku videoklipu už Black or White působí trochu úsměvně. ()

pugs

Fakt neviem, od Jacksona sa mi viac páčil klip Smooth Criminal alebo Beat it, Black or White som neprišiel na chuť ako pesničke alebo ako klipu. No aj tak sa držím toho, že MJ bol kráľ a vždy bude. 7/10 ()

Germanotta

Musím sa priznať že podľa mňa je klip od začiatku po stred totálne o ničom. Má to samozrejme myšlienku "nech sme všetci rovný" ale príde mi ten klip dosť podivný. Samozrejme 3 hviezdičky dávam len kvoli Jacksnovi ktorý všetko rozbíja a tancuje na ulici bez hudby. Pán. ()