Pilot (E01) (epizoda)

Aaron Osborne

Kostýmy:

Beth Morgan
  • Rominator

Jean-Claude Van Damme dělá akční filmy, ale je také agentem Johnsonem... Divák se mimo jine dozví několik důležitých věcí. Timecop (1994) je miliónkrát lepší než Looper (2012) s Brucem Willisem. Záporáci útočí na hlavního hrdinu po jednom, aby do sebe nevráželi a nestalo se to matoucí. V tuhle chvíli je to určitě palec nahoru a snad dopadne i celá série. S nějakým seriosním hodnocením je potřeba počkat na více dílů.(9.9.2016)

„Skončil som. Ale naozaj. Nie ako Nicolas Cage.“ Bavilo ma to viac, ako preceňované JCVD, ale mám podozrenie, že ak by to trvalo rovnako, bolo by to rovnaké zlé. Ale na ploche skromnej polhodinky to až tak nebije do očí, Van Damme je znesiteľný, cítiť produkciu Ridleyho Scotta (ruku na srdce, napadlo vám niekedy, že tí dvaja raz budú spolupracovať?) a miestami je to dokonca vtipné a rozkošné (Filip, Val Kilmer, Timecop). Samotná zápletka o legende akčných filmov, ktorá sa po dlhej prestávke vracia pred kamery, ale v skutočnosti je nakrúcanie len krycím manévrom pre špionážnu akciu, je dosť strašná, ale ako vravím – je to také krátke, že to príliš nevadí. No ako sitkom by som si to teoreticky vedel predstaviť. Len neviem, či by som to aj pozeral :-)))(14.4.2017)

JCVD je mojim hrdinom z detstva, nie však z obdobia dospievania, či nebodaj dospelosti. Mám rád jeho filmy, kedykoľvek je v telke Leon, Krvavý šport, Kickboxer, Karate Tiger 1, Univerzálny vojak či Peklo, voľba je viac ako jasná. Som rád že sa pokúša o reštart, držím mu palce, no bohužiaľ, mne tento krátky snímok neponúkol nič, čo by malo nasvedčovať tomu, že ho čaká jasnejšia budúcnosť, než mal svetlú minulosť.(14.9.2016)

Oceňuji zejména neotřelý nápad a smysl Van Damma udělat si ze sebe legraci a parodovat sám sebe, přičemž finální souboj opravdu stojí za to a potěší určitě všechny fanoušky tohoto akčního hrdiny. Děj jako takový mě sice příliš nezaujal, ale půl hodinka rozhodně nebyla ztrátou času..už proto, že Van Damme tu předvádí obstojný herecký projev a několikerá proměna jeho vizáže též zaujme.(27.9.2016)

• mzss1

(40%) Koukám, že většině se tento krátký díl údajně chystaného seriálu líbil. No, mě to moc nechytlo. Dá se říci, že mě to i nudilo. Komediální prvky tam ani snad být nemohli nebo mi to po komediální stránce prostě vůbec nesedlo. Nedokázal jsem se ani jednou pousmát. JCVD je můj velký oblíbenec, ale tenhle projekt měl raději vynechat. Tohle mi trochu připomnělo Van Dammův snímek „JCVD“, který se celkem vydařil. Tam jsem opravdu ocenil, že si ze sebe Van Damme umí udělat srandu, sám se zkritizovat i atd. Zde můžu jedině oprávněně a s radostí ocenit skutečnost, že je zde JCVD v perfektní formě. Finální bitka, kdy měl JCVD proti sobě několik protivníků a jak skvěle je zneškodnil (roznožky, výkopy a další parádní kousky, které předváděl ve svých starých klasických filmech), tak tu scénu jsem si pustil 3x. ;) Pokud vzniknou další díly, tak si je možná dám a to výhradně, kvůli jeho bojového umění. No, třeba změním trochu názor a bude mě to i jako celek bavit víc. Zatím mě to nepřesvědčilo. Flintu do žita ale zatím házet nebudu.(30.8.2016)