Fritz Lang jako režisér westernů u mě zatím moc bodů nepobral, bohužel. Noiry mu šly rozhodně líp! Stejně tak stárnoucí Marlene v (skoro)teplácích na mě moc velký dojem neudělala, i když se jí musí nechat, že z plátna tohoto filmu odešla s velkou grácií.(29.12.2007)

Netradiční, bohužel jinak průměrný western špičkového režiséra Fritze Langa, s Marlene Dietrich v hlavní ženské roli a s nezajímavým a přehrávajícím Arthurem Kennedym v hlavní mužské roli. Vern Haskell (Kennedy) putuje po celém Západě a hledá vraha své snoubenky. Řekli mu, že pravděpodobně najde viníky v Kole štěstí (Chuck-a-Luck), ranči zločinců (Rancho Notorious), který vede osudová žena Altar Keane (Marlene Dietrich).(18.5.2018)

Přeslavná spolupráce dvou Hollywooďanů z Německa. Marlene Dietrich, Fritz Lang a barevný western? Konečně, proč ne. Marlene už na konci 30. let dokázala, že perfektně zvládá jakýkoli žánr. A později k Stewartovi přidala i Waynea. Jen škoda té rozepře ohledně stylizace Altar - Lang si přál, aby se Marlene právě u něj přehrála do rolí starších žen, ale chtěl to po ní jednoduše příliš brzy.(13.2.2009)

Noirový western, jehož zásadním mínusem je obsazení hlavní role. KOUSEK DĚJE Vern (A. Kennedy) je nezajímavý vizuálně i herecky. Zoufalství nad ztrátou snoubenky skoro vůbec nedokázal zahrát. Těžko uvěřit, že by se démonická krasavice Marlene mohla naivně zamilovat do tak fádního týpka, zvlášť když má vedle sebe chlapíka (Mel Ferrer), kterému charisma stříká z úší. ___Snímek má přesto řadu scén, které zaujmou - dostihy prostitutek, otrávená Marlene zpívající s cigaretou v puse.../ 2. 12. 12./(2.12.2012)

Western na téma pomsty, není to nic průkopnického, přesto film velmi příjemně ubíhá, některé scény jsou hodně napínavé, herecké výkony výborné, k tomu Marlene, které to stále hodně sluší, moc pěkné scenérie, kvalitní závěr. Co je na něm ale opravdu kvalitní je že nic není jasné dopředu a divák se vše dovídá postupně stejně s hlavním hrdinou, čímž film disponuje poměrně dost dobrou atmosférou po celou dobu. Příjemný, kvalitní western. 85%.(6.2.2010)

• - Lang a Dietrich si nesedli. Marlene měla pořád připomínky, že Sternberg by udělal to a ono jinak. Ke konci natáčení spolu už vůbec nekomunikovali. (Mr.Ocek)