Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Entertainment)

TaNya_

Nééé lidičky, Long Shot si červenou barvu zaslouží! Je to milý, s tradičně netradiční dvojicí, která má svou určitou chemii. Komediální stránka funguje, drží se to ale určitých mezí a tím spíš se vytváří lepší atmosféra. Zaráží mě vyzdvihování jiných "romantických" sraček v porovnání s tímhle. ()

wege

Byla to docela sranda, některé momenty až k popukání (ta diskoška a na piluli vyjednání o únosu). Celkově takový průměrný film, který zvedá Charlize, ta když vejde do místnosti tak vlastně většinou ani nevíš, co říká, protože jen čumíš s otevřenou pusou .. o) Mimochodem tu jeho šusťákovku chci. ()

marek29

Fajn oddychová komedie romantická :) Na to že jsem byl v kině s Majklem v Kanadě, líbilo se mi. Stopáž tak akorát - ani krátké ani dlouhé a bavilo mě to celou dobu. Žádný skvost ani uvěřitelnost filmu nedarujme, avšak vypnout na 2h u něj lze dokonale. Průměr ()

Micoldee

Když se při komedii téměř celou dobu smějete, myslím, že je všechno správně :) Všechny scény nebyly úplně realistické (možná spíš vůbec), ale některým filmům to takhle prostě sedne. Alter ego ministryně Fieldové ve freestyle outfitu a na extázi v baru je super. ()

stephano

Jako romantická komedie proč ne...ale můžou si už taky vymyselt něco jiného než tenhle pretty woman (man) koncept. Problem mam že tomu tak nejak nevěřim. Rogan je prostě držka vyhulená a Charlize i kdyz je ji přes 60 pořád vypada velice hratelně. ()

Felisr

Průměrná romantika, která už tu stokrát byla, s pár bodíky navíc. Dějově připomíná známý (a dobrý) starší snímek Dave, s trochou dnešních globálních problémů navíc. Ovšem chemie ústřední dvojice funguje výborně. ()

Sharleen

Ono to tu už všetko v nejakej podobe bolo, ale často to dopadlo oveľa horšie. Charlize a Sethovi to tu spolu ohromne klapalo, bola tam tá správna dávka chémie a svojim časom na obraze vyvážili aj nevýrazné vedľajšie postavy. Ešte aj toho (za normálych okolnosti sexy) Alexandra Skarsgarda zamaskovali za nesympatického truľa. Slušne som sa zabavila. It must have been love od Roxette a nočný záťah s Molly boli top. ()

Hemlock

Pohodová romantická komedie. Tradiční nereálný námět, ale fungující hlavní dvojice a hlavně postupně gradující chemie, kterou jsem jim uvěřil. Hvězda k dobru za dospělácký humor a taky za to, že to nebylo tak sladké, aby mě u toho začaly bolet zuby. ()

HEED

No já jsem byl víc než spokojen. Po dlouhé době zde máme sice klasický Popelkovský nebo Pretty Woman příběh, ale tak trochu naruby. Tématicky je to velmi současné, komické vsuvky na Marvel hrdiny, nebo jiné filmy, nejsou nijak urážlivé. Přitom je to dostatečně ostré, zábavné a dívatelné. Charlize je velmi pikantní a odvázaná. Seth zde hraje to své, na co jsou diváci jeho filmů zvyklí. No a když se divák dokáže oprostit od jakéhokoliv dogmatu, jako je feminismus nebo xenofobie, bude zkrátka a jednoduše spokojen. Hudební doprovod je dostatečně dynamický a prostě fresh. ()

Hoomig

Pokud jste fanoušky romantických komedií podle tradiční šablony a humoru Setha Rogena, tohle je snímek přímo pro vás! ()

PAVLIS

Čekal jsem trochu srandy a krásy Theron a toho se mi dostalo. Navíc Rogen sice zase hraje balíka, ale překvapivě ne tupého, a tak se dá s přimhouřením oka uvěřit i romantice. Jen ten příběh nestojí moc za řeč. 13.11.2021 - ČSFD 68% / 68% IMDb ()

Coliseum

No, chemie mezi nima funguje a kdo to nevidí je tupej nebo slovák. A navíc: Charlize... to člověku vyschne v puse a přestane mrkat. Zbytek, jako scénář, plytkost, prvoplánovost, odpouštím. Na deštivou neděli o samotě ideální. ()

PlysovyMacko

Romantická komédia z politického prostredia. Hlavní hrdinovia sú nesúrodá dvojica a neverila som im veľkú lásku. Pár vulgárnych vtipov sa tu nájde. ()

Blazis34

Romatická komedie s nekonvečním párem, který prostě rozesměje. Charlize Theron je krásná a vždy centrem dění. Seth Rogen je na podobnou roli jako ušitý a je hlavním komedionálním prvkem. Ačkoliv se snaží děj tvářit reálně, hodně mu to pokulhává, ale většinou na úkor vtipu. Sice komedie na jedno podívání, ale mile překvapila. Dávám 75%, horší čtyři hvězdy. ()

TheKniGht

65% První půlka filmu moc upovídana ,celkem nuda.. Druhá půlka filmu už nebyla špatná pár romantických scén ,zasmání, ale zas tak velká komedie to není. ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)