Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Entertainment)

kacer4

Použitá pomerne otrepaná predloha. Ale mám pocit, že s ňou bolo veľmi dobre pracované. Nebol to filmový orgazmus. Ale nenapadá ma nič, čo by som úplne vytkol. Totálne najlepšia scéna Prvý sex. ()

rigby

Moc jsem tomu nedával, ale nalákala mě představitelka hlavní role. Ze začátku jsem byl silně zklamaný a už jsem měl chuť to vzdát, ale najednou se objevila jiskra a byl jsem lapen až do konce. Nejedná se o nijak světoborný film, scénář je složený ze samých známých romantických klišé, některé scény jsou dokonce na můj vkus až moc přitažené za vlasy, ale nakonec to byla docela příjemná oddychovka. ()

DjLibnei

hodně hodně vtipné, nezvykle chytlavé vtipy! Ale něco tomu do celku chybí. 4. hvězda mě sváděla, ale musí prozatím dát pouze 3. Dost možná časem ale přehodnotím :) ()

LencaN

Buď jsem koukala na jiný film, než ostatní tady hodnotící nebo už jsem žánrem romkom tak vycvičená, že mě tohle prostě nijak nezasáhlo. Nejhorší film, co jsem za poslední dobu viděla. Tak sterilní, až to bolí. Žádnou chemii mezi ústřední dvojicí nevidím a na tom stojí a s tím padá celý dojem z filmu... jestli je to uvěřitelné a jestli se dokážete s postavami alespoň trochu spříznit a pochopit je a skrze ně si prožít třeba tu romantiku. Naprosto mi k sobě nepasovali. Nebyla jsem schopná zbaštit ani údajný věkový rozdíl 3 let. Ano, Charlize Theron vypadá úžasně, ale taky už lehce vyžehleně, ale třeba jí křivdím. Ale ten hňup, který hrál novináře, který měl okouzlit kandidátku na prezidenta... si dělají pr*el. Neustále mě akorát rozesmíval těmi bundami od teplákovek. Jako udělat z něj pako se jim opravdu povedlo, to jo. Naprosto mi chyběla hudba a o českém dabingu škoda mluvit, hlas Charlize byl tak tvrdý a nesympatický až z toho bolely uši. Možná do nějakých akčňáků se takový voice hodí, ale ne tady. Celé mi to připomíná nějaký špatný vtip. Bohužel, mojím sítem na oblíbené romantické komedie toto rozhodně neprojde. ()

veverysiak

Charlize je úžasná, ale to neznamená, že jej všetko zožeriem, otrepaná šablóna príbehu, dosť antipatický mužský hrdina, k tomu značne bezmyšlienkovite tárajúci a konajúci, nezáživné tempo, slabučký humor, jedine tá Charlize, stačí, keď sa kukne, takže 30%. ()

DJMaroko

Mohl to být i skvělý film jen ten dabing to úplně zabil. Až z toho bolely uši. Ten kdo vybírá ty hlasy je pěkné jojo. Není nad poctivou práci starých mistrů dabingu cca do roku 1995 pak už se většinou nahrávají jen sračky. ()

Heywood

Vydržet Seth Rogena mám problém, zde jsem to přežil. Být to s jiným hercem, ty tři hvězdy by byly správně, takhle nadržuji kvůli Charlize Theron. Příběh má vše povinné: Skoro zakázanou lásku, tupého prezidenta, mizeru kapitalistu a cosi jako fajn konec. Alexander Skarsgård hrající blba kanadského premiéra byl v té mini roli nepřekonatelný. Hudba mě minula (nula pocit), vedlejší herci se rozplynuli vteřinu po dokoukání a je to jako sníst banán. Chvilku fajn a jdete dál. Ke šlupce se nevrátíte. ()

Kozlowski8

Vydařená romantická komedie. Přestože její příběh tvoří v základu mnohokrát obehrané téma zrodu vztahu dvou - po všech stránkách odlišných lidí - páru, na první pohled zcela nesourodého, je vybaven nápaditými dialogy (pro někoho možná chvílemi blízko hranice vkusu) a dobrými nápady vůbec, je zábavný a vtipný, mezi ústřední dvojicí funguje správná chemie, je podbarven hezkou hudbou a koukání na přenádhernou Charlize Theron je zážitkem samo o sobě. Palec nahoru. 75%. ()

taibrek

Celkom podarená komédia. Samozrejme, že je to trochu pritiahnuté za vlasy, ale o to v komédii nejde. Ide hlavne o to, aby tento druh filmu dokázal pobaviť. Čo sa mu koniec koncov aj podarilo. ()

bonovox

Dobrá oddychovka kde skvele funguje ústredná dvojka Rogen a Theron, a pritom ani nevadí že daný bizarný samotný nápad spojiť vysoko postavenú političku s jednoduchým chlapíkom je poriadne pritiahnutý za vlasy. Aj niektoré scény majú nábeh na kult, hlavne vyjednávanie s teroristami... ()

Astonko

Najlepšia rom-com minulého roka, za mňa teda hlavne preto, že je to viac com ako rom. A veľmi vydarená com. Vtipná, s celkom inteligentným scenárom (i keď nie stále samozrejme, ešte stále je to od Rogena ale aj tie sexuálne vtípky su skôr na zasmiatie než nechutné) aj s pár odkazmi parodujúcimi súčasné dianie. Najmä tie ma veľmi bavili a spravili z tohto filmu niečo výnimočné, vďaka čomu si ho zapamätám 7.7/10 ()

meda2016

Sešli se k tomu samí dobří tvůrci a výsledek neodpovídá. Musel jsem 2x zavřít oči i uši, protože TO Charlize prostě neuvěřím. Mne ta chemie připadá pro TOHO inteligentního NEsamce jednosměrná. Pokud nebyla chyba aby tam hrál Seth, byla chyba aby tam hrála Charlize. Petra a seximozek Jirka - to až někdo natočí....... neudělá se mi špatně jen při kreslené verzi. Pokud tedy nemám zapomenout, že se řeší otázky globálního významu. ()

PTuranyi

Dobrých vtipov len pár, snaha o nekonvenčnú komédiu nevychádza lebo atmosféra lieta od extrému k extrému. K tomu hustý pátos. ()

mcamino

Šel jsem v pátek večer do kina a ohledně filmu jsem se nechal překvapit. A musím říct, že film mě překvapil velmi příjemně. Mix romantiky, komedie a takového toho druhořadého amerického street filmu ve výsledku u mě vyvolal takové nadšení, že bych na něj zítra šel klidně znovu. ()

Pignon

Po náročném dni v práci tento film potěší (Breda a Weinstein 9.7.2019). Hlavně snad tou hravostí, kdy se neukojené ministery of state zapálí křoví a potřebuje Seth píchání. Po ostatních humorných stránkách je film spíše vetchý a nijak zásadně nerozesměje. Bohužel se způsob, jakým tvoří humor v usa, liší od evropského. Mně charakter wierd chlápka, který vyřvává pitomosti nepřijde vtipný. ()

bigmatko

pri filmoch kde sa objaví Seth Rogen treba vždy očákavať niečo bláznivé. našťastie mu tu chýbala obvyklá partia a miera šialeností sa obmedzila iba na minimum. Romantiku dodala Charlize a celé to nejakým podivným spôsobom fungovalo a bavilo. aby však americká komédia bolo kompletná tak sa samozrejme nevyhli tomu alkoholu a drogám ako akeby bolo úplne prirodzené že každý pre zábavu nosí so sebou nejaké drogy a aká je to strašná zábava sa trocha prifetovať. Na to už som si pri amertickej produkcie zvykol ale naozaj by to nemusli pchať do každej komédie. ()

tulrika

Bylo tam pár scén přes čáru, ale na letní večer skvělá komedie. Líbilo se mi, že takhle málo pravděpodobná dvojice mezi sebou měla silnou chemii. Já jim to nakonec i věřila. ()

durdos

Ku*va, asi som zas videl úplne iný film ako všetci ostatní. Vlastne, nevidel... v polovici som to vypol... Tá jedna * za Charlize. Rogen zožral ostatné 4*. ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)