Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Entertainment)

negativ

Naivní pohádka o hloupém Honzovi, krásné princezně a celém království. Celá ta situace maximálně nevěrohodná, ten vztah ani ve filmu nelze uvěřit. Ani jeden fakt vtipný moment... nebo to mělo být to semeno ve vousech? Trailer sliboval něco, nakonec tam nebylo nic. Slabota. A to je Charlize můj miláček. ()

modra.pani

Smíchejte Amerického prezidenta, Popelku a trochu Pretty Woman...a abychom byli genderově vyrovnaní nebo možná aby to nebylo furt na jedno brdo, otočí se pohlaví. Ničemu z toho se nebráním. Navíc nemusí být všude jen dokonalí hezouni...Charlize to vyrovná za oba. Shrnuto a podtrženo: osvěžující a zábavné. Nej scéna: sjetá Charlize vyjednává propuštění zajatého Američana. 75% ()

miniklokanek

Kvůli českému překladu názvu jsem se trochu obávala klasické romcom, ale naštěstí se tak nestalo. Celou dobu jsem se skvěle bavila a i když bych Long Shot zařadila spíš mezi oddechovky, rozhodně jsem z kina neodcházela ani maličko zklamaná. ()

dodo357

Upřímně jsem se bál že se bude jednat o samé drama provázané politikou, ale byl jsem příjemně překvapen. Ve filmu sledujeme životy dvou lidí a to Fredyho jakožto žurnalisty a Charlotte jakožto ministryni zahraničí. Oba dva se znají už z minulosti jako dítě a chuvá na hlídaní. Postupem filmu sledujeme jak se jejich vztah vyvíjí, a jak magicky funguje. Filmový námět mi nedělá problém a ani mi nevadí kýčovité scény spíš naopak. Film má takovou zajímavou přirozenost která se mi neskutečně zamnouvá. Nejvíc se mi na filmu libí je málo cpaného drama typu "nemůžeme být spolu, protože jsem něco víc" což mě hodně zaskočilo a potěšilo. Film se zejména věnuje komedii a romantice, což jako kombinace vychazí. Herecké obsazení ( zejména Seth Rogen ) je dokonalé a hezky do filmu zapadlo. Hudba klasická, o té se nedá říct že byla nějaká velkolepá. Celkově se mi po dlouhé době líbil romantický film, kde nebyli dva umírající milenci, kde na konci z nich jeden umřel. Celkově moje hodnocení je 5/5 hvězd. ()

sonycat

Žáner romkom nie je moja šálka zalievanej kávy, nie som si preto istá objektivitou svojho úsudku. Čo už, názor však mám. Absolútne sa mi k sebe nehodili predstavitelia ústredného páru, tú vzniklú iskru a lásku by som im neverila ani omylom, príťažlivosť na bode nula. Bolo tam pár fajn vtipov, aj pár klasických amerických ťahov na žalúdok miesto na bránicu, no celkovo je to pre mňa rýchlo zabudnuteľný guláš. Tak prečo dávam 3 hviezdičky miesto zamýšľaných dvoch? Lebo sfetované vyjednávanie s teroristami je top, toto si na rozdiel od filmu budem pamätať :) ()

barny120

Parádna komédia s romantickou zápletkou. Pekná, inteligentná baba s postavením kráľovnej sa dokáže zaľúbiť do Freda, už len to je pecka. Bolo to vtipné, veselé, potom smutné a potom zase veselé. Skvelé. ()

GOTFAN

Tohle byl fakt dobrej romantickej film. No nebudeme si lhát do kapsy, je tam plno unreal shitu co by se nikdy nestal, ale bylo to vtipné a krásné. Upřímně tohle bude asi můj nejoblíbenější romantický film ... Možná že je moc nesleduju, možná i proto že to není úplně debilní a je tam Charlize s Rogenem. ()

tortillahot

Velmi prijemna oddychovka. Po dlhsom case som sa bavil pri komedii. Necakal som to, ale medzi hlavnymi predstavitelmi to pekne fungovalo. Dobre sa na to pozeralo a stalo za to ist spat o 1nej rano s happyendom :-) Charlize prekvapila aj svojou inou strankou. Odporucam kazdemu. ()

Crocodylus

Jedna z tých "lepších" romantických komédií. Dávka humoru bola na vysokej úrovni, párkrát celkom slušná tupota, na ktorej sa dalo zasmiať, párkrát o niečo inteligentnejšia zábava... No... = príliš dlhé, oplatilo by sa ubrať pár zbytočných scén, resp. - skrátiť niektoré zdĺhavé pasáže - urobiť z filmu 90 min a dám 4 hviezdy... Takto - žiaľ: 3,5. ()

5Se

Fakt dobrá komédia o tom ako obyčajný chlap (bývalý novinár) zbalí vysoko postavenú ženu (ministerku), ktorá sa snaží stať prezidentkou. Sympatickí herci a zaujímavý humor. Veľmi dobrá komédia aj pre mužov. Odporúčam ako oddychovku na večer. ()

StandikK

Nový typ romantické komedie aneb film o tom, jak se fousatý týpek při sebeukájení pocáká fousy a nakonec se z něj stane první dáma (spíše první pán) prezidentky. ()

HNZTMA

Nejsem moc fanouškem romantických komedií, nicméně mám rád Rogena -- tak jsem si to pustil. Tenhle film rozhodně stojí za to. Není to klasická, sladká, přesladká romanťárna a to je dobře -- nedovedu si Rogena představit v klasickém romantickém filmu :D. Prezidentem legendární Saul Goodman z Breaking Bad a spojení dvou zcela rozdílných osobností / světů - zpočátku upjatá kandidátka na prezidentku a hipster v šusťákovce. Rozhodně je v tomhle filmu všechno, co od komedie můžete očekávat. Sice nesourodá dvojice, ale to se mi na tom líbí - nic není nemožné a láska si nevybírá ;) 80% ()

Stoupik

Jestli má takto vypadat moderní komedie současnosti, tak chci zpátky do devadesátek! Film jsem si pustil na základě vcelku (na komedii) solidního hodnocení a také nelze upřít, že na Charlize Theron se mi poměrně příjemně kouká. Místo srážky s láskou jsem se ovšem srazil s uvřískaným Sethem Rogenem, který je od začátku na ránu. Jestliže mám už po necelé hodině velmi silné nutkání to vypnout, nemůžu dát víc, než jednu hvězdu. ()

io.

Co to jako bylo? To je umění? Nebo co to jako mělo být? Nechápu, proč tohle vůbec někdo vytvořil :-D. ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)