Reklama

Reklama

Recenze (10)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně docela slušný humor, situace i pointa až na pár divných drobností (třeba proč vlastně tedy šel slimák do hospody, protože t scenárista potřeboval?, nebo opakování dialogů lidí z minulého dílu). Některé hlášky slušné (zajíc sem nechodí, jsi v hospodě, ne v divadle). ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zemřel nám brouk Pytlík, Fifinka je na stará kolena konečně v tom – ten kdo vymýšlí ty titulky do novin, si zaslouží metál. Každopádně to tentokrát Kanec pořádně rozjede a ani se nedivím, že tak rád GRCÁ,GRCÁ a potom nadržený nahání s ptákem laně po lese. I tento díl si udržet průměrnou kvalitu a občas se tu objeví i nějaká ta humorná hláška. Jen ten Liška už začíná být lehce stereotypní, ale alespoň ho za ty jeho prasárny někdo pogrcal… ()

Alagaesie 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Přece nepřijdeš do krmelce pochcanej.“ Brouk Pytlík – Renčín? Já ty jeho frky zbožňoval. Jó, s kancem je prdel. Žaludy… Zase bukvice? 5-6-7 – hehe. Anakonda! „Tahlo by ti na cemr.“ „A na kondu.“ Krásnej pták. „Zavři očička a utikej.“ Baví mě to. Chudák zajíc. ()

wodacka 

všechny recenze uživatele

Je to volovina, bejkárna, ptákovina...:-). Ale i tak slzím smíchy ještě teď. Divím se, že zajícovi ještě nikdo neubral kyslík:-)... ()

Reklama

Reklama