Slasher - Kat (2016) (série)

Sám sobě kopeš hrob (S01E02)

(epizoda)
  • Kanada Digging Your Grave with Your Teeth (více)

Sarah dostane balíček se záhadnou zprávou a s pomocí nečekaného spojence začne vyšetřovat zločince – imitátora. Robin o vlásek unikne vrahovi. (Netflix)

helraiser

Čím dál lepší, vrah rozehrává svou hru, hlavní hrdinka se chová dost nelogicky, ale to jsme si u podobných filmů již zvykli a Vraždy jsou fakt vymakaný a hlavně dost dobře promyšlený. Zabiják není žádnej blb a má to evidentně dost dobře vymyšlený. Tenhle seriál mě opravdu baví. ()

choze

Docela se to rozjíždí, jen ta hrdinka by se nemusela chovat tak hloupě. Na jejím místě bych už byl dávno v prachu, natož abych šel sám na souřadnice, co mi poslal vrah. ()

Trevor

Do mesta prichádza babička Sarah a je znepokojená že navštívila vraha Rachel. Sarah však vďaka Tomovi rozlúšti odkaz, ktorý jej niekto poslal. Objavia tak telo Verinho manžela Petra. Vrah známy ako Kat napadne Robina, ktorý jeho útok prežije. Justin napadnutie svojho priateľa nesie veľmi ťažko. Každý v meste má nejaké tajomstvo, seriál funguje na princípe série Vreskot, len je určený staršiemu publiku ktoré na Vreskote vyrástlo. ()