Vysloužilý člen speciálních jednotek se ocitá v časové smyčce, v níž musí znovu a znovu prožívat den své smrti. (Filmbox)

Yamatosan

Naprostá spokojenost, dostal jsem co slíbili, nenudil se ani minutu. Frank je neskutečně roztomilej. Linka s klukem za mě moc pěkná. "Joe, I'm your father." ()

Kritickej

4/10 Neuvěřitelná slabota. Začátek ještě vypadá slibně, ale to co v něm vidíte se bude vlastně opakovat větší část filmu. Bitky mizerné, pokus o humor ještě horší. Snaží se to působit strašně cool, ale je naprostá marnost. Vlastně nejlepší na celém filmu je, když si hrdina jen povídá se svým synem a snaží se najít si k němu cestu...což je na akční film bez finále hodně slabý. Dokoukal jsem to asi na desátý pokus:-( ()

Erichan

Palm Springs krížený s Terminátorom 2. A dosť dobre to funguje. Príjemné akčné humorné prekvapenie. Treba to brať také, aké to je. Nothing more, nothing less. Film si pridávam do šuflíka "možné sledovať raz za rok každý rok". ()

Bogrant

Videoklipová eutanázia bez hlbších myšlienkových pochodov (hlavne že sa tvári smrteľne vážne) a s (ne)originálnym nápadom, zato so svižne nastoleným tempom, vtipno-absurdnou brutalitou a premrštenou akciou. Zo začiatku cool, ku koncu už značne únavné. Navyše, efekty to nepobralo zrovna najprepracovanejšie, finále sa nedostavilo a okrem najstajlovaného Grilla tu ostatní nevedia a nemajú čo robiť. Smutné konštatovanie na záver: Naomi akosi rýchlo stráca svoj dávnejší lesk a Gibson už začína byť herecky fádny. Rýchlo s ním za kameru! ()

chlemtilka

Béčko, které by moc moc chtělo být něčím víc... Bohužel tématu časové smyčky nepřidává nic nového a celé zpracování je takové jednoduché a přímočaré... hm :-/ ()

Slack

Zprvu som mal zmiešané pocity z toho ako ma tvorcovia rovno hodili do slučky. Vďakabohu som to vydržal prvých 15 minút. Tvorcovia ma nenápadne prinútili akceptovať pravidlá ich hry. Zvyšnú stopáž som sa už len bavil. Názov sa s väčšinou z nás pekne pohral. Čakali sme, že vo finále bude musieť zdolať bossa. ()

RoyBatty444

Akčný výplach s drsňákom. Celkom osviežujúce s pár zaujímavými scénami. Herecky a scénaristicky to je ale B-čko ako vyšité napriek obsadeniu. ()

Tr0nic

Slušná jednorázovka, ja som sa bavil. Grillo je tu sympatický, neberie sa to vážne. Akčné scény sú miestami úsmevné, nič viac nič menej. ()

dinzbir

Mno, Na hraně zítřka je mnohem lepší film, ale tohle na po nedělním obědě úplně vystačí. Chybí tomu tečka, ale o to vůbec asi nešlo. Spíš někdo chtěl zavzpomínat na plošinovky a kdyby nebyly by ryby. ()

jizvoun

Bylo to příjemné, akční, přiměřeně vtipné. Frank Grillo to zahrál suprově. Jako jednohubka to zabavilo nadprůměrně. ()

Rastamania

Já jsem za každou herní adaptaci kua rád a tahle se prostě povedla. Drží se příběhu, prakticky tam nejsou žádný zbytečný odbočky, ve stejném duchu pokračuje akce, humor sem tam drhne, jako ve všech americkejch filmech. Pozornej divák bude potěšen několika easter eggy, já si zatím všiml čtyř :) Spolu s Ready player one je to jeden z nejpovedenějších filmů podle her. Takže teď, když už se to pořádně naučili, čekám sakra na ten mass effect, half life, crysis a desítky dalších příběhově dokonalejch titulů. Ryhleee :) ()

mokki5

Tak jsem se na to těšil a tak jsem byl zklamán... Frank Grillo a Mel Gibson si tentokrát prohodili role, a vidět Franka jako klaďase bylo příjemnou změnou. Příběhy o časové smyčce mi nevadí, ani zde, ovšem po nějakém čase začne docela nudit, jak se děj táhne a strašně pomalu se sune kupředu. Fight mezi Grillem a Gibsonem taky za moc nestál, nebo spíše z něj ani moc nebylo... sem tam se naskytl nějaký ten humor. Výsledek: Příběh mohl být pestřejší, akce mohla být lepší a nápaditější. V podstatě souhlasím s verbalovým komentem. ()

bigmatko

Ako väčšina filmov z netlixu tak aj pri tomto mám pocit ako keby som odložil knihu pred dočítaním. Z príbehu priam kričí že ide o zostrih toľkokrát použitých príbehov a samotný koniec poukazuje na to, že tvorcovia zjavne nevedeli čo ďalej. Určite sa však nedá vytknúť snaha o akčné a pomerne humorné dielo s prekvapivou prítomnosťou Mela G. Netflix však ani tento krát nepresvedčil že by vedel urobiť dobrý film. ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (více)