Vysloužilý člen speciálních jednotek se ocitá v časové smyčce, v níž musí znovu a znovu prožívat den své smrti. (Filmbox)

Polux

6/10 | Totálně nevyužitý potenciál, který motiv timeloop nabízí. Grillo je jako obvykle skvělý a fakt je škoda, že stále pořádně neprorazil s nějakou levnou, ale nápaditou peckou typu Upgrade. Tyhle filmy mají být o postupném učení se z neúspěchu a zdokonalování svého skillu v kombinaci s memorováním, jak události jdou po sobě. Kromě krátké scény s Yeoh (neuvěřitelné, že ji táhne na 60, tady a v Discovery vypadá na svůj věk stále top) a pár scén z finále toto ve filmu vlastně vůbec není. Grillo je od počátku badass, ale přesto si nedokáže poradit s bandou assassinů (přestože na začátku filmu je již snad ve 140. smyčce), což se mu v průběhu filmu povede stylem all in one, avšak bohužel formou jednoho střihu a vlastně ani není jasné, jak toho dosáhl (kromě toho, že se zbavil štěnice, podle které ho vždy našli). Přitom tahle podzápletka by vydala na celý film. Nebo stačilo použít zápletku z prvního Raidu/Dredda a celý děj postavit na jedné velké akci - infiltraci do laborky. Namísto toho je děj naředěn "rodinnými" scénami, které jakoby vypadly z jiného filmu. Akce je sice dost, ale nic co by nějak vyčnívalo z průměru. Gibson opět zcela nevyužitý jak po herecké, tak akční stránce, Yeoh má trochu delší cameo (dovedu si hravě představit, že by mohla hrát parťáka Grillovi, nebo z druhé strany barikády hlavního poskoka Gibsonovi) a Watts na tom není o moc lépe. | PeZet ()

Jurcekk

Jurcekk po večeroch na tri krát. Aj si preklikávať... Ani nevieš. Na čo si sa vlastne pozeral...už máš peknú zbierku týchto filmov ale toto bolo slabušké... ()

Jardys88

Docela mě udivuje takové dobré hodnocení, dal bych tomu tak kolem 60%, časová smyčka je docela ohrané téma a vlastně pokaždé funguje naprosto stejně. Smůla těch prvních 40 minut kdy se naprosto nic neděje. Pamatuji si ještě Jack O'Neill jak byl ve Star Gate ve smyčce a délka jednoho dílu by na tento film úplně stačila. Navíc resetu mi přišlo hrozně málo na to co se všechno měl naučit např mistrovské ovládání meče by trvalo asi o dost déle než ve filmu. Dal bych tomu normálně 2* ale některé scény a hlášky (cítím muffiny atd) to bylo něco tak svěžího a vtipného jako v prvním Deadpoolovi. Trochu lépe to vyvážit, nenechat tam takové dlouhé okna ničeho a bylo by to hodně fajn. ()

Holly_Molly

1 časová smyčka, 1 rodinný drama, hodně akce a na konci dne hodně mrtvol. Nenáročnej jednoduchej akčňák s fajn humorem a po většinu filmu nezajímavou zápletkou, která ve finále vyšumí do ztracena...Ale na zabití klidnýho večera je to vizuálně hezká jednohubka. :-) ()

motyka52

Je to pochopitelně hrozná cypovina, ale když se tam zrovna nevypráví báchorky o hadech a prasatech (což se stane jen jednou) tak to šlape a - se skoro stydím to přiznat - pobaví. Samotný konec mě sice trochu nepříjemně zaskočil, ale je mi to vlastně ukradený. ()

Xmarc

Škoda toho odfláknutého konce, ale i tak dávám za 4*. Když opomenu, že principem to samé už jsme tady měli Xkrát, tak to bylo svižné i zábavné. ()

Pompeius

Na první pohled blbina, ale na ten druhý setsakramentsky dobře napsaná a zrežírovaná. Nic jsem neočekával, ale rozhodně jsem rád, že jsem tomu dal šanci a fakt se mi to líbilo. Má to dobré tempo a příběh se neustále stupňuje, takže drží diváka v napětí, a přitom do sebe všechno zapadá. Opravdu povedené. ()

Milole

Bol som veľmi prekvapený, že ma tento snímok tak bavil. To asi preto, že som k tomuto bijáku pristupoval s veľkým skepticizmom a čakal som nejaké také to totálne B-čko, ale opak bol pravdou. Ešte aj ten príbeh je v rámci Sci-Fi sveta veľmi slušný. ()

Sa.sa

Super film plný kvalitních scén a akcí... Opravdu dobře jsem se pobavil a zasmál... Jenom ten konec mě nasral... 😅😅😅 Čekal jsem jiný, ale asi to tak má být... No tak asi tak ()

Vena69

Tohle zpracování mi moc nesedlo. Film začíná od prostředka, takže hlavního hrdinu představuje jako otráveného vola, který už to vzdal, což divácký zážitek zhoršuje. K tomu je film graficky zpracovaný jako videohra, což mi taky docela vadilo a aby toho nebylo málo, objeví se ve filmu pár zbytečně přehnaných hovadin a zoufalých pokusů o vtip - každou chvíli někoho bodnou mečem do koulí, nájemní vrazi jsou karikatury jako z komiksu, je tady ukecaný týpek, který nikdy nepřestává mluvit, hlavní padouch má dlouhý monolog,...... Naštěstí se to po chvíli zlepší - akce je parádní, hlavní hrdina projde skvělým vývojem, všichni 3 hlavní herci jsou super a hlavně - příběh se posouvá kupředu přijemným tempem, logicky a důmyslně. Líbilo se mi i sci-fi vysvětlení zápletky a zapojení přiběhu o Osirovi. Pár vtipů se nakonec taky podaří, a tak je výsledný dojem dost slušný. Závěr je velice rychlý a Mel Gibson tady nemá moc prostoru, ale z nějakého důvodu mi to ani nevadilo, měl jsem pocit, že akce a příběhu bylo dost a film nezůstal nic dlužen. 7/10 ()

Pavlis.xxx

Pecka! Tyhle filmy mám rád a jelikož jsem o tomhle projektu nevěděl jsem velmi mile překvapen. Grillo sympaťák. Humor a styl vyprávění bavil, takže spokojenost. Sice ten konec mohl být pompéznější,ale i tak 80% ()

Morb

Je dost možný, že jsem se připravil o pointu tím, že jsem to nedokázal dokoukat. Ačkoliv jsem se hodně snažil, abych si vysloužil právo hodnotit, tak se mi to nepovedlo. Z dívání na tenhle film jsem měl radost jenom ve chvílích, když ten debilní čurák zemřel. Takhle nesympatickýho herce jsem snad v životě neviděl. Jestli to byl záměr se asi nedozvim, ale ani po tom neprahnu. Celej děj jsem si připadal, jako když hraju FPS hru z roku 2002, kdy je celá mise jedna dlouhá chodba a není prakticky kam uhnout. Pořád dokola tři samý postavy, který jsem bez rozdílů nenáviděl stejně. Ačkoliv musim říct, že jsem dlouho neviděl Mela a vypadal a hrál skvěle, ačkoliv to tady měla bejt paradoxně záporná postava. Snaha o nějakou herní adaútaci, která spočívala jenom v tom, že v prostřizích hrála 8bitová hudba a nápisy z herních automatů, kterou doplňovala snaha o nějaký hlášky. Je pravda, že nevím, co jsem čekal jiného od scénáristy Mizerů, ale velmi ... velmi se bojim toho, jak doapdne Uncharted. ()

karelhura

Nebýt teď té bídy tak jsem to snad ani nedokoukal. Mele vzpamatuj se jsou ti třeba takové s..... skončíš jako Vilík. ()

jabbo123

Být to o půl hodiny kratší a lépe sestříhané, byl by to rozhodně výjimečný snímek. Ta půl hodina zbytečných scén a tak dva až tři restarty navíc, které nemusely být. Pozvolnější progres je docela fajn, je to živelnější - hlavní hrdina je sympaťák, ale někdy mu docela trvá, než mu dojde, že by nemusel třeba pokaždé jít nasávat do toho samého baru :-) je to tím docela uvěřitelnější. Spousta vážně dobrých a vtipných nápadů - a to ani nevadí, že už je to po xté v rámci rámci žánru. Prostě skrz naskrz využité vše co vás v souvislosti s tématem napadne. Ale mohlo by to dosípat vážně o něco víc. Rozhodně je to chytřejší, než se může zdát a režiséra si tímto dávám do hledáčku. Edge of Tomorrow to rozhodně není, ale je to o něco víc komiksovější a komornější, což vůbec nevadí. ()

PMU

Čekal jsem to fakt horší, ale nakonec jsem příjemně překvapen. Také jsem čekal, že tam Mel G bude mít více prostoru. ()

Zaks

Slušná otváracia akcia nadväzujúca na vtipný 8 bitový úvod ma príjemne naladili na retro príbeh prešpikovaný osemdesiatkami skr-naskrz, navyše s akčným sympaťákom Frankom Grillom v hlavnej roli! Po chvíľke sa však kúzlo doby minulej začalo vytrácať, akcia postupne mizla, alebo sa len recyklovalo už raz videné a pred očami sa začal odvíjať trápny, klišoidný dej plný morálnych kecov a hlúpej rodinky hlavného hrdinu. Ku koncu ešte na prebratie ospalých divákov pridali trochu novej akcie, ale to bolo zúfalo málo! Očakávania famózného béčka sa nenaplnili, škoda, film mal pokračovať v úvodnej svižnej jazde, takto veľmi rýchlo vyšumí do prázdna... ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (více)