Důstojníka americké policie Mika Chandlera čeká nelehký úkol. Když se při rutinní kontrole nachomýtne k bankovní loupeži, musí se postavit přesile dobře vycvičených a ozbrojených profesionálů... (TV Prima)

Johnny.ARN

Hlúpučký, naivnúčky film, plný nezmyselnej strelby, smrtelných zranení a hodinových umieraní. S tragickým Cageom, ktorý ani nemal čo hrať, len strieľal z pištole s no ammo limit cheatom. No proste celé zle. 1 z 5 ()

luksky

Todle teda bylo pro mě moc milé překvapení..ano, pořád to je "béčko" a najdem chyby..ale parádni odreagovačka, mělo to děj, akce celý film. Jen tak dál Nicolasi :-) ()

blackkocour odpad!

Nebylo bylo. Za devatero špatnými filmy a devatero špatnými herci, byl jeden zdatný princ Nicolas, který se ničeho a nikoho nebál. A protože se ničeho a nikoho nebál, nebál se vydat na dobrodružnou cestu do dalekého světa, a nemusel pro divné stvoření a černých saňí, chodit daleko. Každým dnem se vydává se svým nebojácným valachem s č. GBG-69-18, na nebezpečnou cestu za amatérskýma snědýma a podržce zarostlýma teroristama, se šikmookejmaa prodavačema šmejdské elektroniky Banti a překupníkem s bílým masem. Sovětský Vladymyr, kuje pikle se svýma análníma sondama, na chrabrého jinocha, který svým kalašnikem AK-47, mizerně střílí všechny třista třicet třemi stříbrnými kulkami do černých palic, zaprodanýma s pikem vyfetlýma jeskyňkama. Král Stallone a jeho panoch Bautista, si na druhé straně města zase plánují svůj druhý útěk z Westminsterského opactví, kde vládce zlý a fialový skřet Anos, s hráběma posekanou bradkou. Svět, kde vládne to největší zlo světa, se musí náš Nicolas chrabně utkat, a porazit zlo nad bobrem! Pohádku O strastiplným a zadutým Nicolasovi z Hroštic, můžete zakoupit na telefonní číslo 211. A uvidíte samy jaká nadpřirozená a zpíčená nekvalitná průjmovka, pro všechny věkové kategorie, to je. Tohle číslo použijte jen v té chvíli, pokud z téhlé novely dostane rakovinu prvního stupně, a pokud zavoláte do 20 minut, dostanete zlatou šlehu z pytle Prince Nicolase zcela zdarma! Na výrobek se nevztahuje žádná garance. Před užitím výrobku se důkladně prověřte lékařem, a případně s hrobníkem. ()

sedm.1

Před tímto jedním z nejnovějších Cageových filmů jsem si začal konečně myslet, že se Nicolas už konečně vyhrabává z těch největších sraček, do kterých se za posledních pár let tak pěkně zahrabal, no ale pak se zúčastní něčeho takovéhoto a ona naděje je během necelých 90 minut zas nekompromisně spláchnuta zpět do hajzlu. Proč to dělá? Copak sakra nečte ty scénáře dopředu? Co mu za to ti producenti slibujou, aby jim do toho propůjčil ten svůj profláklej ksicht? Hele, tohle už není ani video film, to je TV hadr, vysílatelný po půlnoci, kdy už všichni stejně spí. Otřesně natočené, se zápletkou vyčpělou, nenápaditou, hloupou, navíc s nevídaným množstvím amatérských chyb, s dialogy pocházejícími z naprosto netalentované, prázdné hlavy, bez napětí, bez atmosféry, bez stylu, no a s herci, kteří patří do třetí ligy, a co je nejhorší, Cage tu mezi ně krásně zapadá. Já se k tomu filmu opravdu ale snažím být co nejtolerantnější, nicméně tentokrát to skutečně nejde, nemá to prakticky ani žádný spád, akce sice pak vzhledem ke všemu ostatnímu ještě docela ujde, i když, když člověk sleduje, jak se proti sobě postaví dva idioti, kropí to do sebe ze samopalů z pěti metrů, a ani jeden z nich se netrefí, a takových lahůdek je tu spousta dalších, tak mi je z toho upřímně smutno a říkám si, mám tohle ještě vůbec zapotřebí? ()

Gogen odpad!

To si tak sedí lupič v autě a blíží se policajti … zkušený veterán z Afgánských bojů zpanikaří a začne střílet po všem co se hne. Srdceryvné scény policajta s prostřelenou nohou … nechci domyslet co by se dělo kdyby to dostal do hrudi. Vyšetřovatelka Interpolu, která mimochodem herecky nikterak nezaostává za komparsisty hrajícími mrtvoly, je v další emotivní scéně vzata na milost vedoucím policejního zásahu, přičemž jejím jediným přínosem je, že oznámí, že lupiči jsou nebezpeční. Policejní zásah bez jediné snahy vyjednávat a to i přes poměrně početnou skupinu rukojmích. Další zkušení veteráni Afgánských bojů jen tak pro zábavu vbíhají do policejní palby. No a o herectví Cage je úplná škoda se zmiňovat, tedy je pravda, že moc toho prostoru nedostal a to je dobře. Ale zase jako komedie vcelku obstojné. ()

kenkaku

Po všech směrech binární film. Nechápu jak může v jednom filmu být tolik skvělých (akce je natočena opravdu dobře) a také brutálně retardovaných (scény kdy se hraje na drama) momentů. Tlupa účinkujících (záměrně nepíšu herců) je vážně perla. Vypozerované modelkoidní charaktery narušuje jen vypasený Cage. Tak nějak chápu proč tam je. Filmu hodně pomáhá délka (být delší převáží retardace). ()

Smileface

Přestřelky tam jsou, ale tak nějak všichni střílí mimo. Scénář postrádá logiku, konec filmu je tomu jasným důkazem: [SPOILER] Tři zločinci (prý specialisté) vyběhnou nekrytí na plácek kam míří stovky pušek SWATu. [SPOILER END]  Potenciál to mělo, ale ten zůstal bohužel nenaplněn. (Viděno na voyo.cz, cz titulky) ()

Hanys_

Cage hraje jak za mlada, ale co z toho, když vše kolem (herci, efekty i dialogy) má fakt tu typickou bulharskou céčkovou úroveň. Naštěstí většinu času tvoří ta přestřelka u banky, takže o nějakou velkou nudu zas tak moc nejde. ()

Bozvav

Slušná nálož akce a patosu, Cage jde poslední dva roky lehce nahoru, to je mu ke cti. Pravda casting nic moc, hudba taky vlažná, ale jinak to ušlo. Za mne 55%. ()

MickeyStuma

Rutinní policejní hlídka narazí na partu bývalých žoldáků vykrádající banku neštítící se v rámci úspěchu svého činu vytvořit chaos v podobě teroristického činu mající za následek spoustu mrtvých. Drsný snímek plný násilí pojednávající hlavně o jedné přestřelce mezi policií a zločinci. Snímek je svým rozhraním a náturou hodně podobný snímku z roku 2003 ´44 minut: Přestřelka v severním Hollywoodu´, který byl stejně, jako tento, natočen na základě skutečných událostí. Kratší stopáž předznamenává, že se jde dějově striktně k věci, tedy v rámci hlavního tématu, a nezabývá se zbytečnostmi vedlejších motivů. Kupodivu je přesto scénář i přes svou námětovou jednoduchost benevolentní v rámci osobních vztahů hlavních postav. Parťáci v autě mají k sobě blíž, než by si kdo myslel a neobešlo se to ani bez rodinných problémů. Stárnoucí policista je vdovec, jeho parťák zeť, dcera čeká dítě a viní ho ohledně přístupu během smrti své matky. A aby toho nebylo málo, k pracovní náplni dostanou oba policisté problematického mladíka, jehož osud je poněkud jiný, než jak uvádí škola. V rámci klasických videofilmů z přelomu 80. a 90. let na obdobné téma však žádné překvapení. Dramatizace děje či nějaký uceleně plynulý vývoj tu tedy takřka není. Snaha zaútočit na city však ano, ale přijde to spíše jako divácké odlehčení od nepřetržité akce. Jedná se o hluboce nevýrazný snímek? Jak se to vezme. Pro kina jistě ano, ale pro domácí videozábavu nikoliv. Příběh takřka žádný, jen dramatická přestřelka a velmi rychlý konec. Jako prostá jednoduchá adrenalinová akční jízda zcela postačí. Pokud se v tom nehledají zázraky. ()

sadlokan

Parta žoldáků nedostane zaplaceno,tak zajmou mecenáše,pod výhrůžkami z něj dostanou ve které bance jsou JEJICH peníze,načež ho zastřelí a jedou tu banku vykrást!Jsem se zbláznil já,nebo kdo?Pak následuje tak bravurní loupež,že se jí snad,ale stěží,vyrovná pouze mistrný kontrazákrok SWAT& POLICE,to celé pod heslem"padni kam padni,hlavně nebuď moc naživu".Spoiler,sorry.A Cage?Ten kouká,to mu jde. ()

Hapretor

Překvapilo me, že se na to dalo koukat ... ono to bylo i napínavé ... a akce byla natočená velmi dobře ... s ničim se to nepáralo ... přestřelky na tělo, že jsem někdy "cenil zuby bolestí" ... místy opravdu atmosférické ... řekl bych ()

Trixinka

Na Cage docela slušné dílo v poslední době. Ale celkově zpackaný film - některé scény neměly moc význam či logiku - výročí staršího páru (zastřelený pán z banky) - čekala jsem v závěru, že se třeba hlavní hrdina za manželkou zastaví či tak něco, proč tam teda jeho žena vůbec byla a s ní celá ta scéna?; šikanovaný kluk ze školy - opět jsem čekala nějaký dovětek - třebas že se klukům postaví, dá jim co proto, když byl tak odvážnej :); Cageův hlavní hrdina - v závěru si myslí, že je jeho kolega mrtvý a jeho dcera ho v tom jako při setkání nechá?; lupiči - celej film se z nich dělají speciální zločinci, jak jsou chytří a tak (ta agentka se z nich může zbláznit) a nakonec vyběhnou z banky po jednom na osvětlený prostranství??? a rukojmí nechají odejít s pidi výbušninou??? Ale no tak.... ten závěr byl hodně uspěchaný, nedotažený. ()

rublik05

Nízkorozpočtové akční béčko, na kterém jsou dobré jedině přestřelky a spousta mrtvých, jinak je film absolutně o ničem. Tisíckrát provařené téma přepadení banky spolu s nesmrtelným hlavním hrdinou, to vše podtrhuje přímočarý děj bez nápadu a bez nějakých ambicí natočit kvalitní béčkový film. Nicolas Cage poslední dobou natáčí jednu blbost větší než druhou a tohle není žádná výjimka. 2* za dobré přestřelky, fanoušky tohoto žánru film nikterak nenadchne, ale asi ani nepohorší. 4/10. ()

Likan7

Já jsem vlastně celkem spokojený. Čekal jsem průšvih, které má Cage poslední roky moc rád, ale místo toho jsem dostal celkem neobvykle brutální béčko, které je TAK krátké, že je všechno tak rychlé, že nikdo nic neřeší a jen se tu střílí. Nestává se mi to často, obvykle si říkám, že by film měl být kratší, ale tady si fakt myslím, že kdyby měl film o 15 minut déle, fungoval by film trochu lépe. Takhle je to velmi svižní střílečka bez logiky, kterou ale u tohohle filmu nejspíš hledat nebudete. ()

Psycho.R

Film, který připomíná kvalitou spíš televizní epizodu texaských rangerů. Lidi tam melou blbosti, zbytečně se tam střílí a vůbec to není zábavné. Na 1* to není, ale spíš se to podobá současným Seagalovkám. Ps. Kdyby použila policie odstřelovače, vzhledem k tomu, že zločinci střílejí s vyskleného okna a jsou dobře vidět, měl by film 20 minut a to by bylo celkem fajn. ()

Acrobat odpad!

Niky Cage ma jeden zúfalý výstup v policajnom voze, kde mu mali zabiť syna a čierny chlapec sa stratil. To, že prečo nevystúpi z auta , ktoré je pár metrov od rohu všetkých policajtov, prečo sa tam prinesie 2502 nábojov ale rolety v oknách ostávajú nedotknuté, prečo zloduchovia pekne pália a dostanú aj pár šokujúco dobrých ľudí, ale potom ich dokonalý plán tvorí vrhnutie sa priamo pred policajné strely, prečo je tam vlastne Rossi z Interpolu, ktorá nič nevyrieši, prečo sa na záver tak všetci objímajú.... tých otázok bude na tak malý čas filmu hromada, a jediné, z čoho si zobrať poučenie je, že je to typický príklad, kedy absolútnu prevahu pozitívnych diváckych reakcií aspoň na nejaké to dianie získajú 4-5 členovia súkromného komanda. 211 je zúfalý film so zúfalým umiestnením deja na jedno miesto, bezhlavého pálenia bez štipky adrenalínu, s otravnou rodinkou, chlapcom na zadnom sedadle, policajtmi a všetkým okolo. Okrem výbuchu kapitána a zastrelenie ženy v SUV, je to úbohý prepad jednej banky. Film sa vlastne nezačne a ani vlastne nekončí. (videné 13.02.2021, BDrip) ()