Sněžná past

Braven

Akční / Drama

Kanada, 2018, 94 min

• fugazi

Nikdy bych neřek, že je možný se ve filmu takhle ztratit. V podstatě celý děj se odehrává kolem jedný chaty někde v lese. Jenže režisér a kameraman nemaji nejmenší tušení o orientaci v prostoru a tak se chata a příjezdová cesta k ní neustále prodlužuje nebo zkracuje, podle toho, jak se to hodí. Takže se postavy náhodně generujou na místech, kde není možný, aby byly. V jedný chvíli chlápek přijde k útesu pěšky a v další scéně nasedne do auta, který tam nebylo. Celej konflikt je neskutečně trapnej a vlastně úplně zbytečnej a každá potyčka vypadá jak pošťuchování dětí ve školce. Občas dokonce při rvačce chybí zvuky! Všichni maji obří bouchačky, ale jen dva náboje do nich a tak s nima kolem sebe jen máchaj, aby to neskončilo dřív, než má. Ve finále to celý završí Momoa svojí výzbrojí čítající past na medvědy a lano, kterym udělá takový kombo, že jsem řval smíchy po celý konečný titulky. ricci.s dal čtyři hvězdy, tak je jasný, jaký kvality tehle nervák má.(3.2.2018)

Príjemná jednohubka v peknom prostredí, ktoré dáva filmu nádych niečoho viac, ako naozaj film môže byť, ale Jason Momoa a Stephen Lang poteší. Celkom milo prekvapil aj seriálový terminátor v hlavnej zápornej úlohe, s tým krátkym zostrihom vyzeral fakt drsne. Nebolo to extra prehnané, Momoa sa tam hodil a dokonca hral "reálnejšieho" drsňáka, ako obvykle, čiže nebol neporaziteľný, ale vedel dostať cez držku... :)(11.2.2018)

• korbitch22

Jason Momoa může být zatraceně rád, že vůbec dostal roli Aquamana, jelikož výčet jeho rolí se omezuje na tyhle naprosto bezvýznamný béčka. Z námětu likvidace záporáků v zasněžených horách se dal vytřískat úderný a svižný akčňák, plný pekelných hlášek a brutálních likvidací. Místo toho sledujete jakési podivné drama vztahu otce a syna, kdy ukňouraný a senilní otec odmítá akceptovat svůj špatný zdravotní stav a jeho trápící se syn neví jak mu to povědět. Tohle zahrané dvěma děsivými neherci jakými jsou Lang a Momoa a to, že tam občas Aquaman někomu zarazí sekyru do hlavy fakt nepomůže. Děsivě promarněný námět a příšerně iritující fňuk konec. Zbytečnost.40%.(1.3.2019)

Rozpočet $5miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $821,000▐ Tuctové akčné béčko, kde Momoa ukáže svoj herecký netalent, kde akčné scény sú časom čoraz viac preplácané, pritiahnuté za vlasy. Posledná tretina to už dáva dosť dole. /40%/(26.6.2019)

Film s průměrným scénářem ale musí se nechat, že koukat se na to dalo. Těchto naháněček už tu pár bylo ale tahle měla svoje kouzlo a dobrý je, že se zapojila celá rodina. Momoa dobrý ale některý herecký výkony tedy nic moc. Sem tam nějaká slušná smrt a co mě potěšilo byl závěr filmu. Takový dosti originální finální souboj. Nic převratného se nekoná ale koukat se na to dalo a ta hodinka a půl docela rychle utekla. 50%(11.3.2018)

• - V úvode filmu pri havárií kamióna je tma, večer. Keď muži následne dorazia do zrubu, je denné svetlo, no neskôr pri havarovanom kamióne je opäť tma. Celé sa to udeje v priebehu jedného večera/noci. Nie je teda možné, aby bolo pri zrube denné svetlo. (Johnny.ARN)