Vesničan (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 1 h 53 min (Minutáž: 9x13 min)

• Djoker

Strašná křeč. Smí si vůbec Polášek říkat herec? Vždyť posledních dvacet let hraje pořád dokola stejného vola.(15.2.2019)

Jasne, dejove se nejedna o zadny zazrak, ale koukat se na to da. A to hlavne diky sympaticke ustredni dvojici. Postava Frantiska je vyborna a Polaskovi sita na miru, ten se sice pomalu zacina radit do jedne a te same herecke skatulky, ale zatím me bavi. Stejne tak Mysicka opet perlil. Libila se mi i hudba. Prijemna zalezitost.(10.7.2018)

Mini-seriál od Playtváka, který je prostředím a hereckými výkony docela v pohodě, jenže scénář je jedna velká černá díra. Vrcholem je pak závěr, který je v podstatě neexistující. Chybí tomu nějaká trefnost, nějaký druh humoru, kterým by se tenhle seriál od jiných mohl lišit. Nic z toho ale bohužel nemá a tak je průměrným počinem, který neurazí, nenadchne a v rámci možností akorát tak vyplní desetiminutové chvilky mezi lepší zábavou.(19.5.2018)

Mám Poláška tak nějak rád.. roztomilé pitomce hraje.(26.6.2018)

Docela fajn jednohubka. Polášek je dobrý, epizody utíkaj a já se občas i slušně bavil.(19.9.2018)