Blindspotting

Drama / Krimi / Komedie

USA, 2018, 95 min

Příjemné komediální drama s dobrým nápadem i fajn herci. Takový film, který vyloženě neurazí ani nenadchne. Je zde pár solidních hlášek, film pěkně odsýpá, herci sympatičtí a dojde i na troška napětí ( Pistole s dítětem). Bavilo. 65%(11.1.2019)

Indie komedialni drama o tematech, ktere se nasinci tezko pobiraji.(17.11.2018)

• wenna

30 minut(20.1.2019)

• Arsenal83

Film má prinášať posolstvo a ťažké témy ako rasizmus, vernosť, násilia a podobných námetov, ktoré zaručene budú na divákov účinkovať, navyše s ľahkou dávkou humoru. Napriek tomu, že sa Blindspotting tu dostane určite do vysokých čísel, pre mňa bol dosť neznesiteľný. Všetky tam hrajúce postavy sú nesympatické. Hlavný hrdina, jeho kamoš, priateľka, všetci konajú až nepríjemne emočne. Dlho sa nič nedeje a potom scénka, kde sa kričí alebo plače. Takto sa to strieda celý film. Vadilo mi to.(8.8.2018)

Velice zvláštní film, kterej stojí na hranici mezí ulítlou komedií a dramatem z prostředí Oaklandu. O tom, že se tamní mládež snaží vyhýbat problémům, ale zároveň je vyhledávají a přitahujou... O tom, že "bílej" kluk, kterej se tam narodil, se snaží být co nejvíc "nigga" (neberte rasisticky) - používá jejich akcent, nasazuje si stříbrný zuby, chová se tak, oblíká se tak, prostě proto, aby zapadnul. Místama se objeví dobrý hlášky, místama film zvážní tak akorát. Nicméně musím v závěru dodat, že snímek je natolik neobvyklej, že nemůžu dát víc.(16.1.2019)

• - Film je výraznou poctou městu Oakland, kde se odehrává. [Zdroj: měsíčník Cinema 6/2018] (Stoka)