Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Díl Oslnivá krása ze série filmů o Bib Benovi, tentokráte zavádí diváky do ráje plastické chirurgie. Obětí se stal přední plastický chirurg. Je ale zlý, domýšlivý a vidí jen sám sebe. Může jeho povaha za špatný konec? (MsWampir)

Recenze (2)

Malarkey 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hlavním tématem je smrt v okolí plastické chirurgie, vedlejším tématem je reklama na penzion Rézi s Benem v hlavní roli. Odpočinul jsem si, nasmál jsem se a navíc se v tomto díle objevilo i pár hororových prvků, které bych tady za normálních okolností teda vůbec nečekal. ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

TV-film. Celkově slabší seriál se slaboučkými krimi díly. Obtloustlý mamiňáček Ben, řeší vraždy společně se svojí blízkou spolupracovnicí a někdy i za pomoci Benovy "vtipné" matky. Jak říkám, když dojde na humor, je to až trapně tragické a nepříliš sympatické. Prostě kriminálka pro starší věkovou kategorii, která tyto "slátaninky" má ráda a já jím to neberu. Každý máme hold svůj názor. Já si pamatuji, že jsem se na toto vždy díval s babičkou, ještě když jsem byl malý děcko. V tu dobu se mi to i líbilo, ale bylo to tím, že v té době mi každý cpal samé pohádky apod. No a tak jsem se vždy u babičky díval na kriminálky, abych věděl, že život není jenom pohádka. ()

Reklama

Galerie (5)

Reklama

Reklama