Válka hvězd (S11E01) (epizoda)

• Německo

Krieg der Sterne

Krimi

Německo, 2004, 1 h 32 min

Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout.(8.2.2012)

50% - Pro mě jsou na tom všichni Big Beni přibližně stejně. Průměrná podívaná, televizní seriálo-filmy, které jsem dříve v pátek na primě sledoval...(10.10.2007)

Postava Itala byla z celé epizody nejzábavnější. Arogantní nanicfloutek dostane hned z kraje vyhazov od šéfový, aby se ho ujal kolegyně největší rival. Do toho se Ben do stejný šéfový zamiluje (i když z něj podle mě mluví spíš pšeničný, protože to není kdovíjaká krasavice) a tak je o parádní noc v posteli šéfový zaděláno. Vyšetřování je standardní, prostředí příjemné, chvílemi jsem měl pocit, že vrahem je celá vesnice. A tak to má být.(23.12.2018)

Stejný den, stejná nálada, stejné podmínky, stejné důvody, stejné datum, jako u mého komentu k Janu Cimburovi: http://www.csfd.cz/film/2073-jan-cimbura/#.(18.11.2007)