Čtyři soutěžící se pokusí změnit z Popelek v krásné princezny a to za pouhé dvě hodiny a deset tisíc korun. Vítězkou ale může být jen jedna. (TV Barrandov)

FiliPP odpad!

Pořad kde se čtyři krávy oblékají jako dylinky a bodují se která se oblékla nejlépe. Takže ano naprostá sračka. Hodnocení 1%. ()

EllienPM

Potkal Odpad Odpada a řekli si: "Pojď, zajdeme šopingovat do Palladia." Kdyby ten stylista byl aspoň opravdu šikovný, dám klidně jednu-dvě hvězdy, protože bych (ach já věčný optimista) mohl doufat, že díky němu se mladý holky naučí aspoň trochu lépe se oblékat (nebo vrátit se na zem). Každopádně "obdivuju" to jejich sebevědomí (nebo nesoudnost?) stoupnout si s často "problematickou" postavou před kamery a nemakat na sobě. ()

Matixed odpad!

Pořad pro staré báby, které se valí doma na gauči a dochází jim telenovely jako podcast pro háčkování. TV Barrandov už neví jaké kraviny zařadit do svého repertoáru. "Vystajlovaný" gay hodnotí módu a ví nejlíp, co teď frčí. Několik naprostých pipin mu to všechno žere a poslouchá ho na slovo, i když jim pohaní snad vše na jejich outfitu. Z jeho i jejich stylu oblékání se mi chce blít a stejně tak z jejich inteligence, která se kompenzuje egem, kterého mají všichni až až. Bohužel je to přesně ten styl, který je teď k vidění všude na ulicích. Kdybych se natáhl do pytle od brambor, tak vypadám lépe. Viděl jsem jeden díl, ale to si myslím, že bohatě stačí pro hodnocení. Není třeba připomínat, že aby tam někoho dostali a donutili ho k odhalení soukromí, je potřeba nabídnout nějaké ty penízky za výhru. ()

suzanne1997 odpad!

Nemůžu napsat nic dobrého! Tenhle pořad je úplně mimo, začali dobře, to se jim musí nechat, po následném opakování dílů to pro tvůrce pořadu nevypadá ani trošku dobře. To že okopírovali verzi od slováků se mi ani trochu nelíbí, to už si rovnou můžu pustit celé díly v archivu na internetu! Prý nová série, to bych chtěla vidět, dneska jsem totiž hleděla na obrazovku s otevřenou pusou, tohle přeci není možné, předtím měl tento pořad alespoň nějakou úroveň, stylista komentoval výběr soutěžících a ukazoval, co by se na dané téma hodilo, teď jediné, co jsme postřehla, tak to, jak jim řekl téma. Nekomentoval ani její šatník, soupeřky dostaly do ruky tablet a měly zhodnotit to, jak vypadá. Ale co názor odborníka? Člověka, který se módou zabývá. Potom se mi nelíbí ta nutnost vzít si na nákupy muže, je přeci na samotné volbě soutěžící, koho si vybere. A jako poslední, co vyjmenuji, protože toho víc stejně nemá cenu psát je, že se mi absolutně nelíbí veřejné bodování a zhodnocení. Když bylo utajované, tak byl výsledek alespoň pro všechny soutěžící překvapením. Tenhle pořad v žádném případě nedoporučuji a to ani svému největšímu nepříteli, věnovat mu tu hodinu svého času opravdu nestojí zato. ()

Everyone odpad!

4 slepice kvokají a splašeně pobíhají po krámu, aby se rozkvokali v závěru ještě více, kdy jim jejich nové peří poklove nějaký noname kurník-boss (chcete-li moderátor). Sebevědomí, ješitnost a pseudoracionalita stylisty, ale obecně stylistů, je místy zarážející. Dress code je daný a na poli volnočasovém se přiživují tací, kteří ostatním nepřímo vnucují vkus vlastní. Sečteno a podtrženo (řečeno psychiatrickou hantýrkou) - Idiotský pořad s idioty pro idioty. ___ V televizní stanici Barrandov musí mít, patrně pro inspiraci, snad i odpad ve studiu, tak vyrovnané výkony televizní stanice se jen tak nevidí. ()

animario

Jedno téma,10 tisíc,2 hodiny. Čas neúprosně běží a soutěžící si musí proklestit cestu džunglí obchoďáku,urvat nejlepší kusy, vystoupit fejs tu fejs svým soupeřkám a obhájit svůj outfit před neúprosným homosexuálním stylistou (s iritujícím hlasovým projevem a výrazem blumy s nemocí štítný žlázy, co zná všechny trendy,protože čte módní magazíny pro holky jako každá správná bukvice). Jako lidi,to neni žáden prdel tohleto. Nemáš styling,nemáš nic! ()

Plechpetr odpad!

Další z hnisů pekelných, které jsem měl tu smůlu vidět v televizní škváře. Tolik nechuti k oblečení jsem naposledy pocítil při brouzdání milionem obchodů s třeštivou bolestí v hlavě. ()

Knor odpad!

Je neuvěřitelný jak moc můžou být lidí tupý a povrchní, to je do nebe volající. 4 blbky a jeden megaocas v jednom balení.... katastrofa. A já se ptám proč ????????????????? ()

RigorMortis odpad!

Česká verzia Nákupných maniačok? Bohvie. Každopádne rovnaká povrchná sračka. V hlavnej úlohe porotca buzerant s iritujúcim prízvukom a štyri sliepočky. Pretože jediné, čo človek potrebuje k šťastiu je kožuch za tisíce korún, tridsať svetríkov alebo nové tiptop topánočky. Radšej som sa vzdialil skôr, než som začal nechutne nadávať alebo vyhodil televízor z okna. No na tú 18-ročnú blond študentku z posledného videného dielu sa naozaj pekne pozeralo. ()

PK Ivanhoe odpad!

Moc nevím kde se stala chyba... vypadalo to že Barrandov bude mít nějakou úroveň , ale celkově mě pěkně zklamal - viz. tenhle pořad. Dokoukal jsem ho jen proto, abych zjistil jestli to alespoň vyústí v něco zajímavýho - bohužel stále jsem jen koukal na obézní mámu, abych viděl jak na sebe nahodí hadry, že by klidně mohla jít k E55 ()

DassemUltor

Jedna z mých nejoblíbenějších pokalebních mozkových vyjížděček. Pan stylista je prostě bůh. Povrchní nány co degradují ženskou rasu krásně laskají moje poničené ego. Vaše nenávistné komenty a slabá hodnocení jasně ukazují vaší nedynamičnost ve výběru outfitu a prosazování stylingu. Prostě libovka :) ()

soviczka odpad!

Totální guilty pleasure!!! :D Obzvlášť v nedělním opakovacím pět v jednom podání, kdy jste unavení z fitka a líní na to, abyste se z gauče natáhli pro ovladač. Jedna pipina bezhlavě pobíhající po nákupním centru s nějakým zoufalcem (rozuměj mužským doprovodem), vypouštějící z úst moudra typu "chce to nějaký barvičky a k nim pak nějaký šmrncovní botičky, ke kterým sladíme kabeličku", snažící se stůj co stůj utratit deset tisíc během dvou hodin, zatímco další tři lustrují její šatník a botník a vypouští u toho moudra hodně podobná tomu předchozímu. Přiznávám, některých je mi při pohledu na tři smutná, zmačkaná, sepraná trika ve skříni a jedny okopané tenisky líto. Ale pak si vzpomenu - vždyť se přihlásily dobrovolně! Takže no mercy, muhehe... Osmany se svou češtinou tomu už jen nasazuje hodně bizarní korunu. A to nemluvím o tom na jazyk si šlapajícím anorektikovi a arogantním, permanentně znechuceném špekounovi, kteří pořad moderovali dříve... Závěr? Jestli je toto standardní vzorek ženské části populace, tak už se nedivím mužům, že při setkání se ženou s mozkem v hlavě vyděšeně berou nohy na ramena a hlasitě křičí "Zrůdaaa!!!" :-/ ()

Nikitoss95

Takový módní prostřeno no... Pořad určený pro ženy... Dal bych o hvězdu navíc,ale vida jeden díl,tak mě tam neskutečně iritoval krtitik kkt,co vykukoval čas od času do obrazovky a prohlásil nějaký h*vno ()

Kinotip odpad!

Podobný pořad znám ze slovenské televize, oba pořady fungují na stejném principu. V pondělí 16.8.2015 jsem viděla první díl, který vysílala stanice Barrandov, bohužel mě ale velmi zklamal, čekala jsem něco více. Slovenská verze "Nákupné maniačky" má větší oblibu v české i slovenské republice. Je možné, že další řada dílů bude lepší. Dle mého názoru jsou i špatně zvolené účastnice pro 1. řadu. Předpokládám, že pořad bude mít malou sledovanost nejen kvůli špatně zvoleným nakupujícím, ale i kvůli zpracování. ()