Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Herbert (Jerry Lewis) úspěšně ukončil studium na střední škole, když ho kvůli jinému muži opustí jeho dívka, kterou se právě chystal požádat o ruku. To je pro Herberta signál k tomu, aby si od žen na nějakou dobu odpočinul. Rozhodne se tedy raději věnovat své pracovní kariéře. To ale nebude tak jednoduché, protože místo, které si našel, je v domě plném mladých žen. (ČSFD)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

Oskar 

všechny recenze uživatele

Čerstvý maturant prožije milostné zklamání a zanevře na ženy. Neprozřetelně ale přijme práci v domě, který se ukáže být internátem mladých umělkyň. Jako vždycky, Jerry Lewis nechal stranou příběh a natočil grotesku. Její scény by se daly i libovolně přeházet a nebyl by v tom velký rozdíl. Miláčka žen je nezvykle nutné pochválit za práci architekta. Obrovská hlavní dekorace je vybudovaná jako průřez domem bez čtvrté stěny. Díky tomu vidíme do více místností současně a tu a tam to umožní i nějaký neotřelý obrazový gag. Jak už jsem napsal jinde, můj problém s Jerrym Lewisem je, že mě baví jako tvůrce, ale ne jako komik. Mám dojem, že své vlastní výborné nápady si kazí pitvornou interpretací. Každý záchvěv emoce přežene tak, že sice nejste na pochybách o jeho stavu, ale sranda je tím oslabena. Snad proto je tak populární ve Francii a Itálii, kde je expresivní komika běžná. Pokud ale máte rádi třeba Normana Wisdoma nebo Jima Carreyho, kterým se v tom podobá, tak vůbec neváhejte. 60% ()

Damiel 

všechny recenze uživatele

Poloha totálního hlupáka s tváří mentálně postiženého jedince mohla klidně být Lewisovou ochrannou známkou a hojně jí pochopitelně využívá i v této komedii. Jako tradičně ve většině jeho filmů je i v případě Miláčka žen příběh vedlejší a je obětován herecké exhibici hlavního představitele. Hrát Herberta někdo jiný, snímek by ztěží patřil do průměru. Btw, česky Miláček žen... ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

Na začiatku to vyzeralo dosť nebezpečne. Myslím ten štýl humoru. Jerry Lewis bol inšpiráciou pre mnohých ( Jim Carrey určite ), lenže spoliehal sa na humor, ktorý hral hlavnú úlohu v nemých groteskách a do zvukového obdobia akosi nepatrili ( jedine spomenutý Jim Carrey to dokázal zladiť ). Lenže, v nasledujúcich minútach sa tie gagy začali ukazovať ako inteligentne vipointované a vtipné. Komédia, ktorá zrejme ohúrila iba americké, menej náročné publikum. ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Za jednoduchou komédiou v štýle Jerryho Lewisa sa však skrýva hlbšia myšlienka a tou je určitým spôsobom skleníková izolácia nádejných umelkýň, ako v tomto prípade život v poschodovom dome. Lewis - režisér si vydobil v ateliéroch postavenie kulisy prierezu domu s izbami a halami, aby mohla kamera plynule prechádzať miestnosťami. Všetko je naaranžované, kamera pracuje so sýtymi pastelovými farbami, napokon príde aj na hudobné a tanečné čísla. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Neskutečně zábavné a ujeté, až jsem ani některým těm nápadům nevěřil. Kdyby se Jerry Lewis tak strašlivě nepitvořil, tak je to ještě lepší. Asi by mi seděla víc ta keatonovská chladnost, než tohle ksichtění se. Ale ono vás to stejně po chvíli strhne a budete se těm šílenostem smát, protože jinak to ani nejde. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama